• Новак
Инвертер за напојување со напојување од 10 парчиња 3000W, модифициран адаптер за синусен бран, адаптер за двојно USB

Инвертер за напојување со напојување од 10 парчиња 3000W, модифициран адаптер за синусен бран, адаптер за двојно USB

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

☂ [Инвертер за напојување] : Инвертер за напојување 3000 W со 2 USB порти и излез на наизменична струја, моќност на Surge 3000 W Има стабилни перформанси и добра ефикасност на работата, можат да го подобрат вашето искуство. ☂ [Брзо полнење] : Може брзо полнење, двојни USB порти може истовремено да наплаќаат повеќето телефони и таблети (максимум 4,1А), додека AC -продавниците одлични за лаптоп, машина, конзола за игри, за поттикне, ТВ, ДВД плеери, светла, за i OS PAD, RV и други електронски уреди. ☂ [Функција за мулти заштита] : Вградени во осигурувачи, здраво дизајн за полнење и вентилатор за ладење го спречува конверторот за напојување на автомобилот од над -загревање, заштеда на енергија и енергија. Има над напон, преоптоварување, прекумерно, кратко коло, под -напон, прегревање, заштита од краток спој. ☂ [убаво дизајниран] : лесен дизајн и врвен квалитет, идеален за одмори, кампување и работни патувања. Може да се вклучи во скоро секое возило за производство на електрична енергија од 12 V, обезбедувајќи можности за полнење насекаде. ☂ [Висококвалитетна ABS Materia] : Направено од високо квалитетен ABS материјал, е издржлив и здрав, има долг животен век, исто така е преносен, може да ви донесе поголема погодност. ☂ [Инвертер за напојување] : Инвертер за напојување 3000 W со 2 USB порти и излез на наизменична струја, моќност на Surge 3000 W. Има стабилни перформанси и добра ефикасност на работата, можат да го подобрат вашето искуство. ☂ [Брзо полнење] : Може брзо полнење, двојни USB порти може истовремено да наплаќаат повеќето телефони и таблети (максимум 4,1А), додека AC -продавниците одлични за лаптоп, машина, конзола за игри, за поттикне, ТВ, ДВД плеери, светла, за i OS PAD, RV и други електронски уреди. ☂ [Функција за мулти заштита] : Вградени во осигурувачи, здраво дизајн за полнење и вентилатор за ладење го спречува конверторот за напојување на автомобилот од над -загревање, заштеда на енергија и енергија. Има над напон, преоптоварување, прекумерно, кратко коло, под -напон, прегревање, заштита од краток спој. ☂ [убаво дизајниран] : лесен дизајн и врвен квалитет, идеален за одмори, кампување и работни патувања. Може да се вклучи во скоро секое возило за производство на електрична енергија од 12 V, обезбедувајќи можности за полнење насекаде.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Автомобилски сензор за кислород, алатка за отстранување на приклучокот за отстранување на приклучокот и конецот на конецот, поставени

DEN 319.84

1 парчиња приклучок за сензор за кислород 1 / 2 "диск x 7 / 8" (22мм) x 50мм долг 1pc вакуумски прекинувач за приклу�

3PCS 5/6/6/7 инчен автомобил Волна Полска подлога за восочување на сунѓерски дискови за полирање за полирање на бои за поправка на автомобилски

DEN 625.60

Без оштетување : Полирајте ја површината до највисокиот сјај без оштетување Процесот е мазен и исклучит

Алатка за перформанси 60500 Отстранувач на јадрото на вентилот - Алатка за тешка должност за брзо и лесно отстранување на јадрото на вентилот

DEN 2.67

Ги отстранува јадрата на вентилот и на системите за гуми и за климатизација Компактен дизајн за лесно н�

XWWDP дигитални автомобилски гуми во гума на воздухот притисок на воздухот на инфлаторот LCD LCD дисплеј LED задно осветлување на возилото

DEN 3244.80

Материјали за производи : легура на цинк + апс Приказ : ЛЦД дигитален дисплеј Опсег : Максимален притисок

За алатката за усогласување на задната главна заптивка LS, алатки за усогласување на предниот капак и комплет за алатки за усогласување

DEN 1179.20

За LS Engine оваа алатка за усогласување на предната / задната покривка и комплетот за алатки за порамнува�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.