• Новак
PHONEMATE PMP-3860BK 2,4 GHz аналогно безжичен звучник со лична карта

PHONEMATE PMP-3860BK 2,4 GHz аналогно безжичен звучник со лична карта

Вреднување на стоката:
DEN 396.80

Пристапност
Во достапна форма

2,4 GHz аналоген сигнал ИД на повик/повик на повик, меморија од 40 повици. 20 претходно поставувања со брзо бирање; звучник. Слушалници компатибилен, клип за ремен; Fax/Data Jack. Двојна тастатура, wallидна поставена. 2,4 GHz аналоген сигнал. ИД на повик/повик на повик, меморија од 40 повици. 20 претходно поставувања со брзо бирање; звучник. Слушалници компатибилен, клип за ремен; Fax/Data Jack. Двојна тастатура, wallидна поставена. Аналоген безжичен телефон од 2,4 GHz од фонемајт, PMP-3850 доаѓа со голем број на корисни карактеристики, вклучително и можност за идентитет на повик/повик на повик. PMP-3850 може да зачува до 40 броеви во својата меморија за ID на Caller, додека функцијата Speed ​​Dial ви овозможува брзо да бирате еден од 20-те претходно поставени броеви. Карактеристиката за автоматско скенирање автоматски го открива најдобриот достапен канал, а контролите на слушалките ви овозможуваат лесно да ги прилагодите поставките за јачината на телефонот по ваш вкус. Копчето на страницата на основата го прави изнаоѓање на изгубена слушалка брзо и безболно, додека LCD-управувачот со менито, ви овозможува да пристапите до карактеристиките на телефоните на француски, англиски или шпански јазик. Двојната тастатура ви овозможува да бирате од основата или слушалката, а копчето за неми ви овозможува да го исклучите крајот на разговорот без да го испуштите повикот. Копчето за пренасочување ви овозможува лесно да го повикате последниот број во заминување, додека режимите за бирање на тон и пулсот се обезбедени во случај да треба да се префрлите на едното или на другото. PMP-3850 е компатибилен со слушалки (клип за појас е обезбеден за работа без раце) и е монтиран на wallидот, заштеда на вреден контра простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пар за ниво на скала, прилагодлива продолжена скала на ногата Ниво на земја, со челик пол на модел против лизгање, за стабилна платформа

DEN 267.20

Материјали со висок квалитет : Материјалот за израмнувач на скалила за продолжување е висококвалитетен

VXB бренд Јапонија MJC-65-Wh 1 1/8 инчи до 32мм Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата ДОГОВОР 2 Дијаметар: 32мм Должина на спојувањето:

DEN 8504.32

Спојување на носење 1 дијаметар : 1 1 / 8 инч Спојување со 2 дијаметар : 32мм Должина на спојување : 90 Спојувањ�

Ориекан санитарна торба за складирање на салфетка, менструална чаша торбичка преносна санитарна салфетка влошки за чување торбички

DEN 1284.80

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Влезни топки со жив - 100 парчиња мали топчиња за отскокнување - топки со отскокнување од 1 инчи - топчиња со трескање со три бои за деца

DEN 0.33

Мали топчиња со жив се топки од 25 мм / 1 инчи за деца Одликувајќи се со футуристички свитлен дизајн, овие

Хемакај Пу Кожна Кутија За Накит Ретро Цвеќиња Цветни Преносни Накит За Патување Обетки За Организатори Прстени Ѓердани Кутии За Држачи За

DEN 2.67

стп кожа QuightКвалитетни Материјали Que кутија За Накит е изработена од стп кожа и еколошки лесонит, со мек

СЕЛИФЕЛИ Тоалетна Торба За Мажи, Платно Доп Комплет За Бричење Торба За Тоалети Додатоци, Издржлива Машка Тоалетна Торба За Патување

DEN 255.84

`+Организирани Прегради】 Големина : 9 Оваа машка тоалетна торба е пространа за држење на сите ваши најва�

Лустер на тркалото на вагон Анкилхуа, лустер на црна фарма куќа 6 светла Рустикален индустриски приврзок светло за лесни лустери за трпезарија,

DEN 0.67

Препорачуваме да инсталирате од професионални електричари Ве молиме, проверете дали сте го прекинале с

ZLOVHE жени се протегаат кратко, женски меки стрии, кратки странични џебови, меко чувство без копче и без патент ласкаво вклопување

DEN 560.00

100% полиестер ✈✈1015 испорака Исто така, обезбедуваме експлицитна услуга за испорака, времето за испорак�

Неродеко Разделувачи На Плакари Облека Решетка Големина Разделувачи Облека Големина Разделувачи Организатор На Плакарот Закачалка Сепаратор

DEN 207.84

90 РАЗДЕЛУВАЧИ НА ПЛАКАРИ За РЕШЕТКА За ОБЛЕКА тие можат ефикасно да заштедат време за сортирање на служ�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.