• Новак
Navitech 2 во 1 лаптоп/таблет USB 3.0/2.0 Hub адаптер/Micro USB влез со SD/Micro SD -читач на картички компатибилен со Asus Rog Strix Hero III 15.6 инчи

Navitech 2 во 1 лаптоп/таблет USB 3.0/2.0 Hub адаптер/Micro USB влез со SD/Micro SD -читач на картички компатибилен со Asus Rog Strix Hero III

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Свртете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB центар (6,7 см x 4cm x 1cm) што ќе ви овозможи да се поврзете со глувци, тастатури, SD картички и надворешни хард дискови истовремено Проширете ја поврзаноста на компактен 2 во 1 уред за лаптоп / таблети, истовремено поврзувајќи 2x USB 3.0 кабли / уреди, 2x микро SD картички, 1x SD картичка и микро USB кабел. Назад компатибилен со USB 2. Читателите на картички SD & TF поддржуваат SD, SDHC, MMC4.0, Micro SD и Micro SDHC картички. Приклучување и репродукција и топло разменување - Micro USB влез овозможува да се вклучи микро USB напојување за дополнителна моќност за оние периферни уреди со тешки напојувања, како што се надворешни хард дискови. Свртете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB центар (6,7 см x 4cm x 1cm) што ќе ви овозможи да се поврзете со глувци, тастатури, SD картички и надворешни хард дискови истовремено. Проширете ја поврзаноста на компактен 2 во 1 уред за лаптоп / таблети, истовремено поврзувајќи 2x USB 3.0 кабли / уреди, 2x микро SD картички, 1x SD картичка и микро USB кабел. Назад компатибилен со USB 2. Читателите на картички SD & TF поддржуваат SD, SDHC, MMC4.

Главните карактеристики

Избор на клиент

20 парчиња 3Д -пенкало за печатење, печатење хартија за сликање на графити за сликање за 3D пенкало Детски подароци за подароци, 20 листови

DEN 241.60

3Д хартија за цртање на печатачи, растенија и животни, архитектура, транспортни модели, манга и цртан фил

Lysldh маса бања за отпадоци за отпадоци од отпадоци за отпадоци за отпадоци од кујнски биро за кујни за дамки за домаќинства стоки за домаќинства

DEN 0.33

Чантите со ѓубре не се изложени Внатрешните и надворешните буриња формираат форма за повлекување Кога �

Ерикотририја 2 пара црна пластика издолжување и обликување чевли високи и кратки чизми Автоматска поддршка за обликување чевли Вметнување

DEN 183.20

Направени од лесни материјали со флексибилни нозе за полнење на рамки за поддршка на нивната природна ф

Смешни дифузери за есенцијални масла Голема просторија, 300мл ароматерапија со BluetoothControl, свирејте музика, тајмер, промена на светлината

DEN 3.00

[Компактна големина за заштеда на простор] Без да зафаќате многу простор, можете лесно да го поставите о�

Американска и естонија ретро знаме маска за очите за спиење ноќно слепило со прилагодлива лента за мажи жени кои патуваат јога дремки

DEN 199.84

Маска за очи за спиење големина со 4 "x 8" со прилагодлива лента за глава за да одговара на повеќето луѓе М�

ДОИТУЛ 150 парчиња Чаши За Печење Кекси Облоги За Печење Мафини Држачи За Печење Хартија Отпорни На Маснотии Облоги За Кекси Рустикална

DEN 222.72

150 Парчиња Мали Извонредни Ролни Чаши За Торта Чаши За Мафини ( Избрана Боја) Совршени Чаши за Топчиња За

SLNFXC 5pcs/Поставете преносни четки за шминка поставени со кутија за усни за очи за очи за очи, четка за четка за очила за козметички алатки

DEN 1987.36

Впечатоците се сонувани Тие применуваат шминка рамномерно и се лесни за чистење Создадете сложена шмин

Пожарни екран 3 панел камин екран оган место врата ковано железо шупливо врежан оган место порта екрани рустикален носат финиш мрежи

DEN 1.00

Големина на производот : W2598 "× 30,1", ширина на странична врата 11,8 "; идеално за современи домашни ентериери

N/A десктоп метла и прашина Поставете 3 во 1 вертикална мулти-функција, слот за прашина за чистење на прашината за чистење на домаќинството,

DEN 3.00

Совршено погоден за автомобил, работна површина, тастатура, кујнски агол, чистење на шпорет Рачката со л

Piggy Bank, симпатична патка свинче банка за деца, пластична паричка пари банка креативно отклучување на тегла, забавен роденден за возрасни

DEN 0.67

【Квалитетен материјал】 Оваа банка за пари е изработена од премиум пластика, издржлива, еколошки, нерас

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.