• Новак
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спални дијаманти клучеви срца

Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спални дијаманти клучеви срца

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

1 Димензии : Рачка : 1.78 во/30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во/8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Материјал за завртки : 304 не'рѓосувачки челик. Копчињата за економични и практични фиоки отсекогаш биле популарен начин на кој сакате да ги украсите, погодни за врата од фиоки за спална соба, гардероба, врата од кујнски кабинет, шкаф, маси за кревет, расадник, итн. Рачките на фиоките за влечење се извонредно удобни за Допрете, совршено текстуриран, лесен за инсталирање и имајте магичен ефект при украсување на просторија, правејќи да изгледа прилично уметнички, живи и елегантни. Без оглед на кој стил претпочитате, нашите рачки за градите на фиоки се погодни за секој стил на тапацир. Современ, рустикален или кинески стил е совршен додаток на вашиот декор на копчето. getе добиете влечења со фиоки од 4 x, завртки долги 4 x, 4 x пократки завртки, производи со висок квалитет за да го направите вашиот кавга за купување бесплатно. Димензии : Рачка : 1.78 во/30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во/8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Материјал за завртки : 304 не'рѓосувачки челик. Копчињата за економични и практични фиоки отсекогаш биле популарен начин на кој сакате да ги украсите, погодни за врата од фиоки за спална соба, гардероба, врата од кујнски кабинет, шкаф, маси за кревет, расадник, итн. Рачките на фиоките за влечење се извонредно удобни за Допрете, совршено текстуриран, лесен за инсталирање и имајте магичен ефект при украсување на просторија, правејќи да изгледа прилично уметнички, живи и елегантни. Без оглед на кој стил претпочитате, нашите рачки за градите на фиоки се погодни за секој стил на тапацир.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кристално стаклени фиоки тркалезни рачки за домашна кујна кујна бања за облекување и влечење на кабинетот со завртки мермерна шема

DEN 192.00

【Големина】 Рачка 13,5 × 2,8 см / 1,38 × 1,10in погодна за дебелина од 1,72,2 см 【Висок квалитет】 Копчињата за облек

Бронко ХАРДВЕР 3FT Супер Мини Една Песна Бајпас Лизгачки Штала Врата Хардвер Комплет, Мали ТВ Штандови Гардероба Кабинети За Двојни

DEN 1.67

Тежок хардвер : за целиот хардвер што го продаваме Во Хардверот Бронко, го избравме најдобриот јаглерод�

Doitool 2 парчиња стаклена врата врата врата за туширање шарки бисаграс пара габинети де агол кабинет шарки скриени шарки за врати за вратите

DEN 179.84

ладен валани челик Врати на вратите : Едноставно за употреба и лесен за инсталирање Флексибилен и тивок,

Држач За Хартиена крпа КОАИУС држач За Тоалетно Ткиво Хартија Ролна Полица За Складирање Смола Држач За Хартиена Крпа Маса Вертикален Држач За

DEN 0.67

Држачот за ролна од хартиена крпа може да заштеди простор, поставен веднаш до тоалетот за стилско,но дис

РАКУТНИ Шарки, Антички Бронзен Штанд Со Шарки Накит Кутија За Вино Дрвена Кутија За Подароци За Пури Капак Пролетен Мебел Хардверски Шарки

DEN 1012.80

Тој е цврст, не е лесен за кршење и може непречено да се отвора и затвора без никаква пречка или крцкање Д

УЛТНИЦЕ Фиока Повлечете Рачка Гроздобер Коноп Јаже Штала Рачка Шкаф Кабинет Фиока Повлечете Прстен Метална Порта Повлечете Рачка За Портата,

DEN 112.00

Фини ЗанаетиОдлична изработка со уникатен гроздобер дизајн ќе го направи вашиот мебел попривлечен Доб�

4 Парчиња Поставени Кабинети Хардверски Тркалезни Копчиња За Мебел Земја Рустикален Потресен Чај Зелена Штала Дрво Печатење, Фиока Гардероба

DEN 192.00

Дијаметар на секоја КопчињаСтандард 1Печатени со уникатен модел МАТЕРИЈАЛ : стаклена површина и пласти�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.