• Новак
Цртани деца/налепници/декорации за кукли за кукли

Цртани деца/налепници/декорации за кукли за кукли

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

1 лист Направете ги ноктите да изгледаат прекрасни за само неколку секунди со овие прекрасни налепници за нокти! Три едноставни чекори за примена на дизајнот : 1. Насликајте ги ноктите и оставете ги да се исушат добро (или оставете ги природни), а потоа темелно измијте ги и исушете ги рацете. Извадете ја налепницата од поддршката, поставете ја на ноктот и притиснете надолу. Откако ќе се најде цврсто, излупете го горниот слој на јасен филм. Завршете со една или две палта од горниот капут и завршивте! Одличен додаток за уметност за нокти и за професионалци - додадете ги во маникир и совети за нокти за дополнителна такса за дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Полнач За боксови Компатибилен Со Модерност Андроид 10 Таблет МБ1001-пд миникуб , 20В ПД УСБ Тип-Ц Ѕиден Полнач За Модерност Андроид 10 Таблет

DEN 2.33

? [20 W ИСПОРАКА на ЕНЕРГИЈА] Полнач Компатибилен Со Модерноста Андроид 10 ТАБЛЕТ МБ1001 (10 ПД (ИСПОРАКА НА ЕНЕ

2022 Нов домашен украс Божиќни украси дрво Кливленд Тенеси Нов дом Нови авантури нови спомени од празник украс рустикален Божиќ декорација

DEN 239.84

1едностран дизајн, 3 инчи бел пластичен украсен украс за пластика на МДФ Лента за вклучено виси Одличен д

Добро Се комбинира Со Кумови Вреќи За Вино - Подарок За Кумови, Кум, Кума, Подароци, Крштевање, Бебешки Туш Памучна ленена Торба За Подароци

DEN 128.00

1 : секоја големина на вреќи за подароци од шише со вино е околу 5,5"W x 13,5" L, одговара на повеќето стандардни

Подароци за 13 ти Роденден Торба за Шминка За 13 Ти Роденден Торбичка За Роденден 13 Годишна Девојка Подароци За Роденден Козметичка Торба

DEN 159.84

МАТЕРИЈАЛ Оваа Двострана Печатена Тоалетна Торба За 13Ти Роденден Изработена Од Водоотпорна Полиестерс

БЕСТОЈАРД 12 Еез Кутија За Бонбони Во Облик На Срце Мини Пластични Контејнери Кутии За Подароци Украси За Новогодишна Елка Кутија За

DEN 547.20

Пластика МИНИЈАТУРНА ДЕКОРАЦИЈА Совршен За свадби, фестивали, свршувачка, Денот на Вљубените, роденден�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.