• Новак
Мед радосен професионален акрилен систем за проширување на ноктите Акрилен прав, 1 мл, HJ-NAP017

Мед радосен професионален акрилен систем за проширување на ноктите Акрилен прав, 1 мл, HJ-NAP017

Вреднување на стоката:
DEN 142.24

Пристапност
Во достапна форма

【Материјал за квалитет на висина】 професионален совршено фин акрилен прав, N : 28g / тенџере = 1 мл / тенџере. Нашите акрилни прашоци во боја се строго тестирани за да обезбедат оптимална јасност во боја, јачина, задржување, не-жолти и не-метеж конзистентност што ви треба за да ги создадете вашите најмислени додатоци на акрилни нокти во боја. 【Шарен и природен акрилен прав】 Убавите бои можат да ве натераат да ја чувствувате неспоредливата убавина на младоста. Користете ги за да го разубавите вашиот прекрасен живот, DIY вашите прекрасни акрилни нокти. Пастерии за сите сезони. Имаме секоја нијанса на пролет, лето, есен и зима за да цветате нешто убаво. Дозволете ви да создадете заводливо длабок и незгоден изглед. 【Лесен за употреба】 Се создава со точна технологија за мешавина од честички што ви дава беспрекорна конзистентна завршница и супериорна адхезија. Има одлична работна способност, што овозможува бесплатен меур, дури и тониран изглед. Акрилниот прав за нокти се користи со акрилен течен мономер (не вклучува). Измешајте ги заедно со четка за нокти за да ја започнете вашата уметност за нокти DIY, како продолжување на ноктите или француски нокти, резба на нокти со друга декорација на ноктите. Нема потреба од UV/LED ламба за нокти за лекување затоа што тие брзо се сушат. 【Долготрајни и не-жолтини】 Може да се задржи на вашите прсти повеќе од 28 дена. Тие можат да се поврзат со ноктите природно и ефикасно да спречат пожолтување. Сите наши производи се под строга контрола на квалитетот и ќе бидат двојно проверени пред испорака. Ако имате какви било прашања во врска со акрилниот прав за нокти, ве молиме контактирајте не и ние ќе бидеме на ваша услуга во секое време. 【Широка апликација】 Може да се користи на природни нокти и лажни нокти за лажно продолжување на ноктите, резба, скулптура и француски нокти. Создадена е со точна технологија за мешавина од честички што ви дава беспрекорна конзистентна завршница и супериорна адхезија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лагери Гардероба Копчиња Галеб Светилник Океан Фиока Копчиња Кристално Стакло 4 парчиња Боја Дизајнирани Тркалезни Копчиња Дете 1. 26х1,

DEN 2.00

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИМАТ : има 4 копчиња, од кои сите се рачно изработени и изработката е многу деликатна Тие �

BHVXW 10 парчиња четки за бои за уметници поставени за акрилно масло акварела гуаче боја уметност уметност лице тело професионално минијатурно

DEN 1.00

Одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој што има интерес за сликање Умет

Триаголник Триаголник титаниум титаниум мини дрво лесен преносен за кампување ранец за пешачење за пешачење и скара, тежи само 14,8oz/0,93

DEN 799.68

Дизајн на триаголник : Дизајнот на триаголник го олеснува поставувањето и исто така да стои стабилен Пе�

Опагитски очила за ленти за очила, прилагодливи без опашка за очила за очила за очила за мажи, жени, каиш за очила за сонце, држач за

DEN 3.33

100% најлон 【Нема опашка / мека и удобна】 нашиот држач за држачи за очила направена од висококвалитетен н

Дераи Ноќта На Вештерките Целофан Третираат Кеси, 150 Парчиња Јасно Добрите Подарок Кеси, Бонбони Колачиња Кеси со 180 Парчиња Пресврт

DEN 111.84

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња торби за ноќта на Вештерките во 5 стилови, секој стил 30 еез Овие к

Сина Црна Полка Точка Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Мала Торбичка За Организатор На Кабел За Патување

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Веренички Прстени За Жени Подарок Бел Ангажман Накит Исечен Камен Прстен Луксузни Свадбени Рачно Изработени Прстени Симпатичен

DEN 3.00

Модни прстени за прсти челични прстени поставете мали прстени за женски прстени за жени спакувајте тен�

Зелени Листови Од Плевел Проширување На Папката Со Датотеки Папка Со Хармоника 6 Џебови Организатор На Документи Организатор На Хартија

DEN 287.84

Изработени ОД Пп(Полипропилен) Оваа папка со хармоника е изработена од издржлив пластичен материјал : в�

Санитарна торба за складирање на салфетки, торбичка за подлога, торбичка за подлога, мала торба за шминка, апстрактна африканска шема

DEN 0.67

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.