• Новак
Комбинација за комбинација на ореви од 4–40unc, хексадецимален комплет за приклучоци за приклучок од не'рѓосувачки челик анти-абразивна тесна врска за дрвокрадци за

Комбинација за комбинација на ореви од 4–40unc, хексадецимален комплет за приклучоци за приклучок од не'рѓосувачки челик анти-абразивна

Вреднување на стоката:
DEN 100.64

Пристапност
Во достапна форма

Комплетот за комбинација на завртки за приклучоци за приклучок и орев има широк спектар на употреба, погоден за професионалци, сервисери, итн Завртките и оревите се изработени од не'рѓосувачки челик со голема јачина и добра отпорност на корозија во груби околини. Завртките и оревите имаат добра изработка, сјајна надворешност, длабока нишка, униформа сила, не е лесна за лизгање, цврсто и долг животен век. Сите хексадецимални завртки, ореви ќе бидат спакувани во цврста пластична кутија што може да се користи како кутија за складирање. Комплетни функции, лесни за употреба, заштеда време и напор. Комплетот може широко да се користи во разни машински индустрии, инструменти, електронски производи, апарати за домаќинства, брави, ламби, играчки, итн. Комплет за завртки за приклучоци за хексадецимација и комплет за комбинација на ореви има широк спектар на намени, погодни за професионалци, сервисери, итн. Завртки и ореви се изработени од не'рѓосувачки челик со голема јачина и добра отпорност на корозија во груби околини. Завртките и оревите имаат добра изработка, сјајна надворешност, длабока нишка, униформа сила, не е лесна за лизгање, цврсто и долг животен век. Сите хексадецимални завртки, ореви ќе бидат спакувани во цврста пластична кутија што може да се користи како кутија за складирање. Комплетни функции, лесни за употреба, заштеда време и напор. Комплетот може широко да се користи во разни машински индустрии, инструменти, електронски производи, апарати за домаќинство, брави, ламби, играчки, итн. Комплетот за комбинација на завртки за приклучоци за приклучок и орев има широк спектар на употреба, погоден за професионалци, сервисери, итн . Завртките и оревите се изработени од не'рѓосувачки челик со голема јачина и добра отпорност на корозија во груби околини3.

Главните карактеристики

Item Type:
Hex Socket Screw Nut Set
Material:
Stainless Steel
Model:
150Pcs 4–40UNC
Parameters:
#4-40 x 1/8in, #4-40 x 5/32in, #4-40 x 3/16in, #4-40 x 1/4in, #4-40 x 5/ 16in, #4-40 x 3/8in, #4-40 x 1/2in, #4-40 x 5/8in, #4-40 x 3/4in. Each Has 10 Pcs, and 60 Nuts
Purpose:
Fastening Connection Between Items
Package List:
10 x #4-40 x 1/8in Screw10 x #4-40 x 5/32in Screw:
10 x #4-40 x 3/16in Screw:
10 x #4-40 x 1/4in Screw:
10 x #4-40 x 5/16in Screw:
10 x #4-40 x 3/8in Screw:
10 x #4-40 x 1/2in Screw:
10 x #4-40 x 5/8in Screw:
10 x #4-40 x 3/4in Screw:
60 x Nut:

Избор на клиент

Шетач руно рака маф зимски ракавици анти-замрзнување на ракавици со држач за телефон за количка за шетач на колички џогер кабриолет

DEN 2.33

【Копчиња за шетач на рака】 Мафче за ракави за бебиња е изработена од водоотпорна ткаенина од 300t Оксфор�

Рицинус тркала рицинус тркала, отпорен на абење најлон, супер оптоварување, ротација од 360 степени, гумен нем, што се користи во уреди и опрема

DEN 0.33

Ротација на 360 степени : топка со висока густина, ротација на 360 степени без притисок, повеќе оптоварувањ�

110 Парчиња Зимски Балони Венец Лак Снегулка Конфети Балони со 2 Метални Лимени Фолии Раб Завеси Зимска Забава Декорација Материјали

DEN 1.67

Сигурни материјали : замрзнатите тематски балони се направени од латекс, нетоксични, безопасни и без ми�

Тбуобт Торба За Шминка Патување Козметичка Торба Торбичка Чанта Чанта Со Патент, Маслено Сликарство Крајбрежни Чамци За Зајдисонце

DEN 1448.00

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

BougeRV За Tesla Модел Y Автомобил Капак Додатоци Сите Временски Услови Отворено Водоотпорен Капак Со Вентилирана Мрежа &засилувач; Полнење

DEN 1759.84

Вентилирана Мрежаво топло време, Вашиот Тесла Модел Y автоматски ќе го вклучи климатизерот за да ја зашт

Зиназа под фиока за полици под складирање на бирото скриена само-лепила корпа за фиоки под држач за складирање кутија за складирање

DEN 0.33

Цврст и високо квалитетен багажник за складирање, изработен од високо квалитетни издржливи материјали

Планински ковчег 5 пакет 33lb фази на светлосни стеги за производи за осветлување на диџеј, светло светло пластика, вклопување 3 големина

DEN 2.33

Пластичен материјал за прицврстување на куката за движење на главата, светло, во центарот на вниманието

Жици За Гитара Д ' Адарио - Жици За Електрична Гитара NYXL-NYXL0984SB-Незаменлива Сила , Стабилност На Подесување , Подобрен Среден Опсег-За

DEN 327.84

ПРЕМИУМ ЖИЦА ЗА ГИТАРАНикслите се нашите премиум необложени електрични жици, кои обезбедуваат незамен�

Мбнхас Моден Простор Козметичка Кутија Транспарентна Фиока За Накит За Шминка Кутии За Складирање Дома Организатор На Козметика За Патување

DEN 10817.60

Оваа едноставна и луксузна кутија за складирање козметика прифаќа дизајн со цврста боја, надворешен ко�

Н / Организатор На Шминка 360 Ротирачки, САМОСТОЈНИ Прилагодливи Решетки За Рингишпил За Вртење На Шминка За Бања, Кутија За Складирање Со

DEN 4617.60

Ротирачки и стабиленротацијата од 360° е попогодна за носење и фрлање, совршена за организирање и склади�

Ноќен Дневник Со Заклучување, Златна Фолија Стп Кожен Весник Со Заклучување во комплет Со Пенкало , Тетратка Со Заклучување, Заклучување Весник,

DEN 287.84

ДИЗАЈН НА НОЌНО НЕБО : нашата книга за ноќно небо со комплети за заклучување е тука за да ви гарантира на�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.