• Новак
1/24 смола Војник модел Антички племенски женски самурај минијатурен комплет // 2y5-3

1/24 смола Војник модел Антички племенски женски самурај минијатурен комплет // 2y5-3

Вреднување на стоката:
DEN 684.64

Пристапност
Во достапна форма

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетоксична и безопасна Производот се продава како необоени и необработени делови од смола. Треба сами да ги соберете овие делови од смола и да ги полирате и да ги обоите со алатки (алатките и бојата не се вклучени). Забележете пред да купите : прикажаните слики се само за референца, ние не продаваме готови производи! Производите се испраќаат во необоени и необработени делови од смола!. Ако деловите од смола се свиткани или деформирани, не грижете се, можете да ги ставите во топла вода неколку секунди додека не станат меки (или користат фен за коса за да ги загреат) и потоа нежно да ги смените во нивната оригинална форма. Ако имате какви било прашања пред да купите или по потпишувањето за пакетот, ве молиме контактирајте не преку е -пошта! Ние ќе ви одговориме на време во рок од 12 часа!. Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетоксична и безопасна. Производот се продава како необоени и необработени делови од смола. Треба сами да ги соберете овие делови од смола и да ги полирате и да ги обоите со алатки (алатките и бојата не се вклучени). Забележете пред да купите : прикажаните слики се само за референца, ние не продаваме готови производи! Производите се испраќаат во необоени и необработени делови од смола!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Јапонски Норен Врата Завеса Ѕвезди Месечината Цртан Филм Девојка Печатени Врата Завеса Деца Девојки Спална Соба Декорација, 33,5 од 47,2 Инчи

DEN 801.60

[МАТЕРИЈАЛ] Изработен од густ памучен лен Висок квалитет и издржлив Памучна ленена ткаенина со добра др�

Тојандона Скејтборд Колено Влошки 1 Сет Детски Опрема Сет Скејтборд Велосипед Шлем Колено Влошки Лактот Влошки Рачни Штитници Постави

DEN 473.60

Детска Опрема Постави Модерен стил, нудејќи максимална заштита и исто така остануваат стилски изглед Д�

8 парчиња Не - Со Сино Небо-Клип За Плажа Од Држач За Штипки За Облека Ватенка Пружини Пластична Крпа Тешки Метални Клипови Вашата Кујна

DEN 1.33

Клип : лесен и пренослив, можете да ги чувате во вашиот ранец кога Стеги За Облека отпорни на ветер : Дово�

13 Футрола за грашок за iPhone 13 Тенок Капак Со Цврста Боја Со Челична Пластична Рамка Обложена Со Метал,Заштитна Обвивка Од Микрофибер

DEN 1.67

Iphone 13 СЛУЧАЈ овој тенок и еднобоен случај со цврста пластична рамка обложена со метал обезбедува одличн

ЗЛКСДП Шминка Количка Случај ПРЕДВОДЕНА Светлина Огледало Случај Сребрена Куфер Виткање Маса Торба Алуминиум Тркалање Шминка Случај

DEN 2.00

Повеќеслоен дизајн, голем капацитет, за задоволување на потребите на богата козметика и алатки Лесен ди

Вер Убавина Розово Злато Дијамант 6-Нивоа Продолжување Хармоника Коцки Професионална Козметички Шминка Воз Случај Со Тешки Рачка Врвот

DEN 648.00

Висококвалитетна алуминиумска завршница и Конструкција со армирани Челични агли за Дополнителна Издр�

ГПС Навигација За Автомобил, Камион 2023 Мапи ВОЗИЛО ГПС Навигација 7 Инчен Екран На Допир ГЛАС АВТОМОБИЛ ГПС За Предупредување За Брзо Возење

DEN 1.33

€Надградба на перформансите●користење На Полимерна Батерија од 2500mah, 5v 2,5 A350cm Линиски Полнач За Автомо�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.