• Новак
IEGEEK 16.9 '' Црн преносен ДВД плеер со екран и 11,5 '' ДВД -плеер за црни автомобили

IEGEEK 16.9 '' Црн преносен ДВД плеер со екран и 11,5 '' ДВД -плеер за црни автомобили

Вреднување на стоката:
DEN 2335.84

Пристапност
Во достапна форма

Надграден екран, крајно задоволство - Преносен ДВД -плеер за нова верзија на IEGEEK има целосен 16,9 '' големина и внатрешен 14 Тоа е само вистинската големина за да ја користите во автомобилот, паркот и дома. Благодарение на ротацијата од 270 ° и функцијата за флип од 180 °, може лесно да се инсталира на задното седиште на потпирачот за глава на вашиот автомобил, правејќи ги вашите раце бесплатни!. Долг и издржлив век на траење на батеријата-Вградената батерија за полнење 4000 m Ah овозможува до 6 часа време на игра. Исто така, опремена е со висококвалитетен полнач за автомобили и адаптер за наизменична струја во пакетот. Без оглед каде одите, само немајте страв да ја снема моќта!. Синхронизирајте го екранот, споделете среќа - сакате да гледате филмови како во кино без да заминете од дома? Едноставно, поврзете ги плеерот и телевизорот со AV со RCA кабелот, целото семејство може да го помине своето слободно време заедно, споделувајќи смеа и солзи. Сите региони, сите формати-преносен видео плеер поддржува ЦД, ДВД, ДВД ± Р, ЦД -Р (RW), SVCD-R (RW), ДВД ± RW, VCD (Blu-ray и пиратски дискови не се поддржани.) од сите региони. Исто така е компатибилен со SD картички и USB (до 32 GB) за читање MP3/WMA/WAV, JPEG, MPEG/AVI/Divx формат датотеки. Мудриот избор како подароци - само вклучете го прекинувачот, ќе имате релаксирачко време на овој голем екран. Леснотијата на употреба го прави овој играч совршен за деца, пријатели и за постари лица. Тоа е вашата прва опција како подарок кога доаѓаат фестивали!. Надграден екран, крајно задоволство - Преносен ДВД -плеер за нова верзија на IEGEEK има целосен 16,9 '' големина и внатрешен 14. Тоа е само вистинската големина за да ја користите во автомобилот, паркот и дома. Благодарение на ротацијата од 270 ° и функцијата за флип од 180 °, може лесно да се инсталира на задното седиште на потпирачот за глава на вашиот автомобил, правејќи ги вашите раце бесплатни!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Јасна Акрилна Капа Држач За Капа Држач За Држач За Држач За Пиедестал Дисплеј За Перика Тркалезен Држач За Дисплеј Пиедестал Дисплеј

DEN 2.00

5Погоден за повеќе капи : имаме три различни големини за избор, 30 см, 35 см,40 см, совршен е за прикажување на

Табла За Сервирање И Сечење Багрем Во форма на тексас-Идеален Подарок За Пријателите И Семејството Во Тексас-Голема, Тешка Должност За

DEN 1.67

ПОСЛУЖЕТЕ ЈА ВАШАТА ТЕКСАШКА ЧАРШИЈА ЗА СУРОВИвашите гости ќе бидат импресионирани кога ќе ја користит

Торби за ручек За Жени Мажи, Изолирана Геометриска Боемска Торбичка За Ручек Со Прилагодлив Ремен За Рамо За Училиште, Работа, Пикник, Кампување

DEN 319.68

€Голем Простор Q Димензија : 121 " W, Мала Тежина : само 0 Нашата изолирана торба за ручек има многу простор з

Нехомер Светлина И Сенка 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За Ќебиња Играчки За Облека Во Спалната Соба

DEN 687.68

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Организатор На Лак За нокти макарт Гел Држач за лак за 60 Шишиња Со Голема Посебна Преграда Универзално Јасно Складирање На Нокти Заштеда

DEN 847.84

●Големо Складирање на лак За ноктимакарт флексибилендизајн футрола за лак за нокти опремува една допо�

Море Желка Вратоврска-Боја Корпи За Перење Со Рачки Водоотпорен Склопувачки Врвка Тркалезна Облека Го Попречува Организаторот За Складирање

DEN 1.33

оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна корпа за перење е изработена од

5-Пакет Хексадецимална Спојка Орев 304 Нерѓосувачки Челик М12х1, 75 19 Л25мм Хексадецимална Врска Прицврстувачки Навртки Комплет За Асортиман Навртки

DEN 316.80

Спецификација на навртки : комплетот содржи 5 парчиња шестоаголни навртки за спојување, спецификацијат�

Izyaxsaa Индустриски Мини Приврзок Светлосен Комплет, E26 База Гроздобер Стил Бел Кабел Виси Светло Тела, да Бидат Применливи Надземни Светилки

DEN 3.00

●Прилагодлива Должина И Безбедност : можете да ја прилагодите индустриската должина на комплетот за св

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.