• Новак
Извори за кабел - 100ft CAT5E кабел, надворешен надворешен кабел за етернет, водоотпорен, мрежен кабел, LAN, рутер, WiFi 6, CCTV, HighSpeed, RJ45 приклучоци

Извори за кабел - 100ft CAT5E кабел, надворешен надворешен кабел за етернет, водоотпорен, мрежен кабел, LAN, рутер, WiFi 6, CCTV, HighSpeed,

Вреднување на стоката:
DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Внатрешно и надворешно (надворешно користење) погодно за CCTV, IP -камера, каблирање за компјутерско мрежно поврзување, компјутер, лаптопи, Vo IP телефонски системи, модеми, рутери, центри, мрежни печатачи, паметни телевизори, отворени кутии Основен проводник 0,51мм, 24 AWG, целосно во согласност со ROHS, ISO9001 2000, TIA/EIA 568 B, тестиран со флук - професионален квалитет за висока дефиниција (HD), брзина на податоци (10/100/1000 MB). Ова ќе ја зголеми веродостојноста и точноста на преносот на податоците. Надворешната јакна е конструирана од висококвалитетна водоотпорна HDPE јакна (полиетлен со висока густина) штити од вода, топлина и студ, идеална за надворешна/внатрешна употреба и отпорна на УВ, особено за проширување на вашата мрежа на отворено. Лесна инсталација со обликувани конектори со злато RJ45, подготвени за приклучок и репродукција, со прекумерна олеснување на вирусот за да се заштити кабелот и капацитетите за борба против безобразните за да се заштитат клиповите за време на инсталацијата. Безгрижена гаранција за живот-гаранција за замена на производот за живот или враќање на парите без да поставите прашање. Внатрешно и надворешно (надворешно користење) погодно за CCTV, IP -камера, каблирање за компјутерско мрежно поврзување, компјутер, лаптопи, Vo IP телефонски системи, модеми, рутери, центри, мрежни печатачи, паметни телевизори, отворени кутии. Основен проводник 0,51мм, 24 AWG, целосно во согласност со ROHS, ISO9001 2000, TIA/EIA 568 B, тестиран со флук - професионален квалитет за висока дефиниција (HD), брзина на податоци (10/100/1000 MB). Ова ќе ја зголеми веродостојноста и точноста на преносот на податоците. Надворешната јакна е конструирана од висококвалитетна водоотпорна HDPE јакна (полиетлен со висока густина) штити од вода, топлина и студ, идеална за надворешна/внатрешна употреба и отпорна на УВ, особено за проширување на вашата мрежа на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Исцели 6 Парчиња Вагинално Чистење вагинален туш почист вагинален крем апликатор личен Систем за инјектирање на лубрикант Пренослив

DEN 0.33

ВАГИНАЛЕН ФЛЕШЕР овие производи имаат добро запечатување Врската на производот е цврста ЧИСТА ТОЧКА јо

Тркалезна чаша торта кула екранот, 3 нивоа на држач за пластични десерти од пециво, фиока за десерт кула за овошје од овошје крофни торти ракети

DEN 1.33

Соодветна големина : Вкупната висина на екранот за кула на Cupcake е 32 см / 12,5in, што не е многу висока и обезбе

Соблекувална, Мобилна Соблекувална, Екран За Шатор За Партиција За Приватност Вградена Закачалка За Соблекувална За Соблекувална За

DEN 1.33

?СИЛНО НОСИВОСТ : додатоци за облека за додатоци за завеси пренослива просторија за монтирање,цврстата �

Погребна урна кремирање Урна Возрасни деца ПЕТ урни запечатени против влага зелен керамички материјал сребрен златен украс водоотпорен

DEN 244.80

【Гаранцијата : : Не е важно каков дизајн и цената на нашите производи се сите ваши најдобри Големина : �

Квуд Сеќавање Сочувство Губење На Вашата Љубов Плакета Подарок, Во Спомен На Некој Близок, Плакета Дрвен Штанд Во Меморија, Тага, Погреб,

DEN 302.24

Овој споменик може да им донесе утеха на оние кои ги изгубиле своите најблиски Со тоа, можете да замисли�

8 парчиња комплети за сликарство со 5Д дијаманти за деца Дијамантски уметнички комплети животински камења за сликање Кристал лесен за

DEN 287.84

Доволно DIY материјали за забава : ќе добиете 8 лесни комплети за сликање на дијаманти и 4 комплети комплет

Придружете ни се со покани со коверти - акварел диви цвеќиња Сите покани за прилика за невестински или бебешки туш, свадба, ангажман,

DEN 3.00

Големина и пакет : Секоја придружете ни се покани 4 "x 6" инчи, вклучува 25 пополнете ги празните покани и се�

ZCSDLH 8 Преносни Автомобил Вентилатор, 12V RV Ладење Вентилатор Со Клип Запалка Приклучок 2-Брзина Прекинувач 180° Авто Ротирачки 20w Сите

DEN 459.84

?●Вентилаторите се Поздрави Од Климатизерите} Со користење на климатизери за автомобили долго време, л�

Топ Столар Печатени Круг Малку Куче Кавалер Кралот Чарлс Спаниел Керамички Подлоги Со Плута Поддржан За Кафе Пијат Чаша Мат Абсорбента

DEN 293.28

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од абсорбента керамички камен, обложен со нелизгачка подлога од плута за заштита �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.