• Новак
Бизнис Извор 2-насочен Електричен Острилка За Моливи

Бизнис Извор 2-насочен Електричен Острилка За Моливи

Вреднување на стоката:
DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Сечилата од легура на челик произведуваат конзистентна точка за да спречат прекумерно острење Големиот послужавник за струготини ја минимизира потребата за отстранување. Абс пластичната конструкција обезбедува зголемена издржливост. Разновидниот дизајн работи на наизменична СТРУЈА или батерии. Сечилата од легура на челик произведуваат конзистентна точка за да спречат прекумерно острење. Големиот послужавник за струготини ја минимизира потребата за отстранување. Абс пластичната конструкција обезбедува зголемена издржливост. Разновидниот дизајн работи на наизменична СТРУЈА или батерии. Електричниот острилка за моливи има челична легура, ротирачко сечило за сечење што произведува постојано чиста точка за да спречи прекумерно острење. Големиот послужавник за струготини овозможува континуирано острење со помалку патувања за да ги испразните струготините. Лесната конструкција е изработена од абс пластика за зголемена издржливост. Разновидниот дизајн ви овозможува да го напојувате овој острилка со двеa батерии (продадени одделно) или преку вклучениот адаптер за напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Молив е погоден за моливи со дијаметар од 8мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Детската Камера LKYBOA Може Да Фотографира Цртан Филм Дигитален Фотоапарат Момчиња И Девојчиња Со Висока Листа Подарок Против Играчки

DEN 1.67

Име на производот : детска дигитална камера Големина на гол метал : 85 4х54 8х44мм Дисплеј : 2,0 инчи Функција :

Клипови за Чипови ливлаб Клукајдрвец, 4 Спакувани Иглички За Храна Клипови За Клипови За Храна За Пакети Со Храна Клипови За Фрижидер

DEN 0.33

?Што Е Вклученоима 4 клипови за ужина, доволно вреќи за ужина за да ги отворите Чувајте ги вашите закуски

Lwbljx Тешки Облека Железнички Метал Облека Решетката, Дома Спална Соба Балкон Злато Палто Решетката со 4 Куки и Кошница За Складирање и

DEN 3.00

♚€Мултифункционален●тешката закачалка се користи за закачување палта / долги здолништа / кошули, а дв�

Средновековна Вештерка Фустан Гроздобер Маскирана Вештерка Наметка Фустан Труба Ракав Средновековна Венчаница Ноќта На Вештерките Косплеј

DEN 1.67

☞Ренесансен фестивал, свадба, забава за ноќта на вештерките, пиратски костим, косплеј Произведено во СА

ЛИНДНЕР 2367-2120ME nera M плус случај монета Со Темно Сина Вметнете со 20 Квадратни прегради. Погоден За Монети Или Капсули Со Монети Со

DEN 1326.72

Безвременска елеганција, јасен дизајн, разноврсност, функционалност и најмногу од с, посебен допир– Ов�

ИЗВРШЕН Директор НА ЦРКТ Микрофлипер ЕДЦ Преклопен Џебен Нож: Џентлменски Нож, Секојдневно Носење, Брава За Лагер, Алуминиумска Рачка со Длабок

DEN 944.80

Супериорни Перформанси : сандвик 12с27 нож челик за одлично задржување на рабовите Непречено Отворање : с�

Јосомк ​​розови лажни нокти кратки квадратни преси на нокти со цвет дизајн мат целосна покривка лажни нокти Симпатична стап на акрилни

DEN 0.67

【Пакетот содржи : : Во кутијата содржи 24 лажни нокти, датотека за нокти и 24 желе лепила, лажните нокти с

Златен храм Амритсар 1833 година, стара и незаборавна слика со рамка, религиозен постер Сики со рамка мора за секое религиозно семејство,

DEN 2.00

Златен храм Амритсар 1833 година, стара и незаборавна слика со рамка, религиозен постер Сики со рамка мора

ПАРИЈАТ РАКОТВОРБИ Сет Од 6 Пехар Со Послужавник Чисто Месинг Вино Застрелан Стакло Вино Виски Коктел Пехар Бар Хотел Ресторан Служат Пехар.

DEN 2175.84

Рачно врежана надвор од пехарот за да го зачува сјајот и да спречи брзо оцрнување Овие чаши за вино одли�

Индиски полица 10 Парче Гардероба Копчиња Рачно Изработени Гроздобер Жолт Мебел Рачки За Гардероба Антички Керамички Фиока Повлекува Роза

DEN 600.00

6 Месечна Гаранција За Замена на Производствени Дефекти на Сите Копчиња на Фиоките КАРАКТЕРИСТИКИБез ' �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.