• Новак
Мијалник Кади Кујна Мијалник Организатор, Инстант Сува Бања Мијалник Организатор За Спречување На Акумулација На Влага, Дијатомејски Пиедестал Стојат Столб Со Не?

Мијалник Кади Кујна Мијалник Организатор, Инстант Сува Бања Мијалник Организатор За Спречување На Акумулација На Влага, Дијатомејски

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Суши Веднаш Мијалник Кади : Нашиот Организатор На Мијалник е изработен од еколошка и издржлива дијатомејска земја, која може да апсорбира двојно поголема тежина во вода за неколку секунди и брзо испарува,одржувајте ги работните површини во бањата и кујната суви и чисти Цврст и Водоотпорен - дното на фиоката за мијалник е изработено од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик со Гумено Дно, водоотпорен и отпорен на ' рѓа. Надградените транспарентни нерѓосувачки нозе се без ' рѓа, обезбедувајќи долготрајна употреба. Сцена За повеќекратна Употреба : Користете ја во кујната за сапуни и четки, или во бањата за лосион и тоалети. Мијалник кади обезбедете уреден и организиран простор за вашата кујна, бања или Дом. Брза Инсталација : дното на фиоката за мијалник е изработено од 4 висококвалитетни материјали од нерѓосувачки челик за заштита на мијалникот, водоотпорен и отпорен на ' рѓа. Садот за сапун за мијалник во кујната може да собере до 30 килограми.Соберете ја решетката за мијалник за помалку од една минута, не се потребни алатки!. Убава и Разноврсна : минималистички инстант сув мијалник-совршен додаток во вашата кујна или бања, додадете пријатен амбиент во вашиот дом. Инстант сув организатор на кујнски мијалник едноставен и елегантен дизајн на површината со бранување на вода одговара на секоја средина, создава хармонична рамнотежа помеѓу формата и функцијата. Суши Веднаш Мијалник Кади : Нашиот Организатор На Мијалник е изработен од еколошка и издржлива дијатомејска земја, која може да апсорбира двојно поголема тежина во вода за неколку секунди и брзо испарува,одржувајте ги работните површини во бањата и кујната суви и чисти. Цврст и Водоотпорен - дното на фиоката за мијалник е изработено од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик со Гумено Дно, водоотпорен и отпорен на ' рѓа. Надградените транспарентни нерѓосувачки нозе се без ' рѓа, обезбедувајќи долготрајна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

супернални 36 парчиња Пластични Чаши Маргарита, 12оз Проѕирни Пластични Чаши За Коктели, Проѕирни Чаши За Еднократна Употреба, Проѕирни Пластични

DEN 1.33

Голема Вредност : 36 парчиња Пластични Чаши Маргарита, изработени од нетоксични, без БПА, пластика за хра�

Ипетбум Активен Пловечки Остров Екстра Големи Украси За Аквариум Платформа За Уживање За Водни Желки Голема Платформа За Уживање Желка Тераса

DEN 1.33

ЖЕЛКА ДОДАТОЦИ за РЕЗЕРВОАРОТ платформата за уживање нема да исчезне откако ќе се натопите во вода одре

Кијахуан авокадо отпечати голем ранец поставен со торба за ручек и молив за деца, училишна торба за момчиња девојчиња Детски книги за книги за

DEN 607.84

3парчиња сет : училишни ранци + термичка изолирана торба за ручек + торба со моливи Приближни димензии на

Мини USB Фрижидер Дезодоризатор Со Led Дисплеј, Дезодоризатор На Фрижидер За Полнење, Елиминатор На Мирис На Фрижидер За Повеќекратна Употреба

DEN 0.33

?Повеќенаменски Дезодорирач О3дезодорирач за фрижидер ТРИЛИНК може ефикасно да ги намали непријатните

Козметичка Торба За Жени Симпатична Модна Чанта Торба За Шминка Пространа Торбичка За Тоалет За Патување Девојки Подароци Сончоглед

DEN 2.67

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Ммкнлрм Писмо Прстени Отворени Прстени Предлог Подароци Невестински Веренички Прстени Нервозни Прстени За Тинејџерски Момчиња

DEN 2.67

Секој Моден Скапоцен Камен Е Природен И Нема Два Камења Од Мов Исти, Што Го Прави Секој Уникатен Нормалн�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.