• Новак
Термички спреј за заштита на топлина на сончевиот остров, масло од црно рицинус во Јамајка

Термички спреј за заштита на топлина на сончевиот остров, масло од црно рицинус во Јамајка

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Нанесено со јамајканско црно рицинус масло Негува, хидрати и обезбедува сјај. Нанесено со јамајканско црно рицинус масло. Негува, хидрати и обезбедува сјај. Термичкиот спреј за заштита на топлината на сончевиот остров е дизајниран да помогне во заштитата на косата од оштетување од топлински уреди како сушење удари и алатки за стилизирање. Идеално за оние кои стил често, нашата напредна формула помага да се врати живоста и сјајот на сува, оштетена коса. Овој термички спреј за заштита на топлина стои до рамни пеглани и виткање пегли со тоа што се чува од топлина и триење, оставајќи ја косата сјајна и мека.

Главните карактеристики

Избор на клиент

СУГЕРИРАЊЕ 750w Инфрацрвена Топлина Светилка Црвено Светло, 5 Главата Преносни Кат Фен Стојат Боја Процесор Стил Перминг Фен Акцелератор, Фризерски

DEN 2559.84

€ Woseabornetzyuiwer Процес нагласува и боја со овој мобилен и целосно прилагодливи топлинска обработка светил�

Чдхалтд Модни Жени Градиент На Боја На Коса Облека За Коса Додатоци За Накит За Коса Продолжување На Перика Валкана Перика Плетена Опашка

DEN 3.00

?Изработен е од суперфини влакна и свила со висока температура, лесен за ставање и соблекување, нема да ј

Нумблартд Гроздобер Шик Црна Метална Легура Кристал Фенси Коса Ноктот Вилица Клипови Иглички-Жени Мода Ретро Коса Фати Коса Надополнување

DEN 1198.40

1pc по нарачка; гроздобер стил легура коса канџа со кристал, сложена дизајн Големина : клипот е долг 3,54"...

Хартија за коса Перм, Перм крајна хартија за убавина за убавина, крајни хартиени обвивки за стилизирање на косата во салон или дома

DEN 129.44

▶ Економично : Еднократно користење / апликација Дизајн на мрежа, силна дишење и пропустливост, погоде�

Црна Кафеава Зелена Фризерска Кожа Од Говедска Кожа Футрола 2 Ремени Бербер Ножици Смолкнување Организатор Салон Стилист Половината Алатка

DEN 2.33

Боја : Црна Постави тип : НЕ Материјал : Кожа Број на модел : H5 Постави тип : НЕ Материјал : Кожа Број на моде

Хучу Кинески Клипови За Коса Бебе Принцеза Цвеќиња Шноли Ресни Барети Додатоци За Коса Со Лак Лак Зафат За Коса Деца Перики Шноли

DEN 127.84

Тип На Производ : Шноли Материјал : Перики,Кадифен,Легура,Крпа,Имитација Бисер Боја : како што е прикажан�

Црни Жени Масло За Раст На Косата Најдобро Губење На Косата Серум За Повторно Растење Третман Со Есенција Од Масло Ѓумбир Органски Масла Машки

DEN 1.33

Црни Жени Масло За Раст На Косата Најдобро Губење На Косата Серум За Повторно Растење Третман Со Есенци�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.