• Новак
Netbell-K-C-in-in-one Break Bell со LED систем за часовници за училиште | Канцеларија | Купувајте со 4-инчен висок 4-цифрен LED дигитален часовник

Netbell-K-C-in-in-one Break Bell со LED систем за часовници за училиште | Канцеларија | Купувајте со 4-инчен висок 4-цифрен LED дигитален

Вреднување на стоката:
DEN 799.84

Пристапност
Во достапна форма

Лесен за инсталирање : Систем за автоматско bellвоно на низок напон за училиште или аларм за време на пауза во продавницата - Поставување за неколку минути, приклучок и репродукција - нема потреба да ангажирате професионален инсталатор Лесен за употреба : Овозможено мрежа, со вграден веб-сервер. Програмирајте го вашиот Break Bell од кој било веб прелистувач, користејќи кој било компјутер во мрежата, без дополнителен софтвер за инсталирање. Економичен систем на часовници на bellвонче : вграден контролер за тајмер на Bell-базиран на веб со едно сигнално bellвонче (86 dba@1m) и еден приклучок може да се поврзе насекаде на мрежата и не бара директна врска со компјутер. За оние кои сакаат да се откажат од вмрежување на Netbell-K, исто така е во состојба да функционира како самостоен уред. Поврзете ја единицата со компјутер, додадете распореди, а потоа извадете ги и ќе функционира како што е закажано.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Е-далеку Емајл Кампување Кригла Во собата на 6, 16 Унца Метал Емајл Кафе Чај Чаши За Отворено Кампување Пешачење Ранец Деца, 2-Странични Уникатен

DEN 479.84

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : едалеку шолјата за кафе е изработена од висококвалитетен метал и обложена со густа �

Диск за сечење стакло , композитно мултифункционално сечило за сечење сечило, 2мм ултра-тенки дијаманти за сечење сечило за сечење на пила

DEN 3.00

【Брзи, прецизни намалувања】 Композитниот мултифункционален сечило за сечење сечила е отпорна на висо�

17-4 pH не'рѓосувачки челик Прајри Болт, обична завршница, глава на капакот на приклучокот, хексадецимален погон на штекерот, 5/16 -18 големина

DEN 80.48

Дизајниран со неоткриена должина на зафат за да одговара на дебелината на материјалот што се прицврсту�

Letusto 30 јаже ткаени бар и контра столици - модерен стол за алуминиумски рамки за внатрешен двор Погоден кујнски остров, внатрешен двор,

DEN 2.00

Надворешно и затвореноИако најдобро се користи во затворен простор, материјалот е изработен од јаже на

Ericaubird Пред да го напуштите овој знак за дрво од дрво, секогаш запомнете знак, декоративна домашна уметност, врамен знак за домашна свадбена

DEN 495.84

Големина : 22x12 "Направивме виси многу безбедно и лесно Дизајнот е трајно печатен на дрво и нема да чип, ко�

Подигнете/повлечете ја шипката за закачалка, решетката за прилагодлива ширина на облеката, алумиретрактивната гардероба за гардероба

DEN 1433.60

▼ Трајната алумина : Повлечете ја железничката гардероба е конструирана од алуминиумска легура со трет

Julahe liphesive wallидни куки за висечки пешкир од капа за капаче за капаче за облик на камчиња за кујна за кујна бања без вежба за вежбање на

DEN 2.67

【Куки за лепило】 : Еден пакет на куки за комунални услуги вклучува 4 бели лепила куки, секој може да држи

Женски велосипедисти шорцеви женски беспрекорни висечки бои постепено високи половини за затворање на јога хеланки со џебови за жени

DEN 156.64

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на тока Само миење на рацете Шорцеви со висок отпад од

MOCMTJSK IR инфрацрвена ноќна визија 4K Надзор за надзор Ловечки фотоапарат на отворено безбедносно лов на лов на диви животни уреди за следење

DEN 660.80

4 K Мајчин видео + 20 MP Висока слика : Камерата за патеки обезбедува 4 K ултра висока резолуција видео со зву�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.