• Новак
Koluti 3-ниво на држач за wallидови од шампањ за забава, цврста акрилна вина стаклена решетката за подот, 12 стаклени садови за плаќање на wallидови што висат, пијте полица з?

Koluti 3-ниво на држач за wallидови од шампањ за забава, цврста акрилна вина стаклена решетката за подот, 12 стаклени садови за плаќање на

Вреднување на стоката:
DEN 803.20

Пристапност
Во достапна форма

Материјална конструкција : Модерни 3 реда стаклени гребло со вино е изработено од здрав и издржлив акрилен материјал Премиум квалитет, избегнувајте мавтање, навалување или паѓање. Отпорен за безброј повторни употреба, не грижете се за деформација, пукање и бледнее. Димензии : 24,7 "H x 16. Функција на екранот : Овој држач за коктел вклучуваше 12 слотови, погоден за разни форми на стакло (растојанието помеѓу слотот е 3,4 во). Создадете елегантен и стилски дисплеј за вашите гости со овој прекрасен држач. Со 2 начини да се постави : исполнет со пијалоци или виси наопаку. Мора да кажам, оваа полица за countertop е одлична за забави, фестивалски украси. Повеќенаменски дизајн : Стабилен дизајн на триаголник, бесплатно стоење на работа совршено на која било работна површина, таблета или полица. Исто така, може да се обеси на wallидниот декор преку едноставно склопување (вклучени завртки). Покрај тоа, постојат различни нивоа за да изберете. Значи, имате повеќе режими според вашите потреби и поставени каде и да сакате да прикажете. Широко примена : Кулата за пијалоци како совршен избор за свадба, домаќинство, роденден, дипломирање, пензија, спомен, на отворено и многу повеќе. Идеално за уникатен организатор на кујнски кабинет, решетката држи очила наопаку за темелно сушење и да спречи сместување на прашина во садот. Упатство за склопување и обезбедено хардвер (стакло за вино не е вклучено). Гаранција за квалитет и услуга на клиентите : Колути високо го вреднува задоволството на клиентите и толерира проблем со нула квалитет. Ако не сте воодушевени од неговите перформанси, ве молиме слободно контактирајте не и известете ги. Колути е иновативен и професионален бренд во областа на домашните производи. Ние сме посветени на дизајнирање и нудење на премиум креативност за вашиот дом и кујна. Ние веруваме дека нашиот единствен дизајн и производи со добар квалитет ќе ја исполнат вашата потреба и ќе додадат на декор на вашиот дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент

салфетки со памучна ткаенина - сет од 8 смарагдни зелени салфетки - 18х18 инчи - салфетки за постелнина што може да се користат за дома,

DEN 1579.20

Премиум и чист памук : Материјалот што се користи во нашите салфетки е 100% памук Тие се направени од висок

Гонгфу чај послужавник, зачувување на вода за складирање на вода украс украс за сервирање послужавник бамбус чај ​​сад кинески гунгфу

DEN 0.67

【Складирање на вода】 Кинескиот сад за чај за складирање на вода може да исцеди вишок вода низ процепот

Tyhtlsm Premium кујнски ножици ножици ултра остри не'рѓосувачки челик повеќенаменски ножици за сечење нож кујнски додатоци гаџети за гаџети

DEN 2.33

Опис на производот Напис : 8 "Премиум кујнски ножици Ултра остри сечила од не'рѓосувачки челик повеќен�

Држач за сунѓер на луксуз за организатор на кујнски мијалник, фиока [најновата иновативна верзија на мозоци за усна] самоуење на кади

DEN 239.84

Голем организатор на мијалник : Чувајте ја вашата кујна или бања мијалник уредно со овој уникатен орган�

Држач за хартиена крпа, решетка за хартија од не'рѓосувачки челик, wallид поставена хартиена решетка, под држач за пешкири за хартија, држач

DEN 1544.00

Capasiturest ¾ ¾ широко капацитет на лежиште¡¿^ со силен капацитет за носење, може да се постави на ролни харти

Дизајнифицирај го еуфониумот го прави животот комплетен, сребрена кригла од патувања 14oz не'рѓосувачки челик изолиран Тумблер, подароци

DEN 1438.40

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

Очила со рачки што висат чаша со 5 приклучоци за приклучоци за приклучоци за чаши, држач за висина на држач , јадење и бар мали очила 6oz

DEN 409.60

Направете го вашиот живот поудобен, земете го каде и да сте чаши за кафе со пишување стомна и чаши постав

Смешна кригла Retreez - Јас сум шефот Јас сум секогаш во право 11 мл керамички кафе чаши - смешно, сарказам, мотивациони, инспиративни роденденски

DEN 0.33

Пребарувајте ја криглата на редез за повеќе избори на кригла од Retreez Печатено од обете страни Капацитет

Богатства на Каролина CJ1082-ETBC буква и фудбалски кардинал и бело високо момче гушкач, може да се подигнат ракав со ракав со ракав машина

DEN 111.84

Совршено вклопување : Наменето да се вклопуваат поголеми лименки или шишиња со пит шишиња од 22 мл до 24 мл

Pdgjg железна жица јавор лист шуплива винска решетката штанд виси чаши за пиење матични решетки за решетки за шише со шише стакло чаша држач

DEN 3127.84

Процес на електроплација : Трајна, висока вредност, со срцето на занаетчијата, да се создаде топол дом Бе

LuckXuan Атрански држачи 3-слојни кујни од не'рѓосувачки челик зачини за зачини кујна кујна спална соба контра складирање кутија за складирање

DEN 1489.28

Отворен врежан дизајн со шупливи стапчиња за јадење на дното за да се одржи сув и вентилиран Тава за одв�

Складирање на храна Syzhiwujia, сад за складирање на ориз од не'рѓосувачки челик ориз кофа со ориз и кутија за складирање на корпи за глувчиња

DEN 6961.44

Замислете секој пат кога шетате во вашата кујна или оставата, чајната кујна, откривте дека сè е уредно о�

Шипт кујна за сезонски кутии сет - 3 одделни кутии за кондиции за рачки за сезони, тегла Пластичен кондимент Транспарентно складирање

DEN 3.00

1 Може да ротира 360 °, дизајн на залепување, лесен за инсталирање Дизајн поставен со wallидови, заштедете пр

Среќна продажба, јапонски стил среќна мачка богатство мачка Манеки неко порцелански чај постави чајник со цедалка, рачка на ратан и 4

DEN 0.67

Среќна продажба HSTSFTCBLK, јапонски стил среќна мачка Fortune Cat Манеки Неко порцелански чај постави чајник со �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.