• Новак
24 парчиња лажни нокти на нозете за жени цврста боја француски лажни нокти на нозете Целосно покритие Прес на ноктите на пети со лепак вештачки нокти нокти уметност

24 парчиња лажни нокти на нозете за жени цврста боја француски лажни нокти на нозете Целосно покритие Прес на ноктите на пети со лепак

Вреднување на стоката:
DEN 128.00

Пристапност
Во достапна форма

[Пакетот вклучува] Getе добиете 24 парчиња француски кратки лажни нокти на нозете во 12 различни големини, и налепница за лепак од 1 парчиња, 1 парчиња мини маникир (не течен лепак) 【Мулти -големина на ногата】 има различна големина за секој дизајн, акрилни лажни нокти со целосна покривка се удобни и лесни за употреба, само изберете го парчето на ногата што ви одговара, ве тера да изгледаат нозете на нозете да изгледаат многу погламурозно и поубаво, и се чувствуваат природно и удобно. 【Лесно за употреба】 : Акрилните лажни нокти на нозете е само 3 минути, може да го добиете истиот сјај ефект сам, наместо да поминете половина час и да плаќате за скапата услуга за маникир во салонот за нокти. 【Одговарајте на какво било окупација - нашиот лепак на ноктите на нозете погоден и за професионален специјалист за нокти за нозете или за пракса за уметност на ноктите. Применливо за употреба на забава, свадби, матурска, ангажман, фестивал итн. И салони за нокти и уметност за нокти на DIY дома. 【Акрилни лажни нокти на нозете долготрајни】 : Направено со висококвалитетен ABS материјал, лажните нокти на пети не се лесни за чип или кршење, можете да го користите вашиот професионален лепак што ќе ги направи нозете на нозете да останат на прстите подолго време. [Пакетот вклучува] Getе добиете 24 парчиња француски кратки лажни нокти на нозете во 12 различни големини, и налепница за лепак од 1 парчиња, 1 парчиња мини маникир (не течен лепак). 【Мулти -големина на ногата】 има различна големина за секој дизајн, акрилни лажни нокти со целосна покривка се удобни и лесни за употреба, само изберете го парчето на ногата што ви одговара, ве тера да изгледаат нозете на нозете да изгледаат многу погламурозно и поубаво, и се чувствуваат природно и удобно. 【Лесно за употреба】 : Акрилните лажни нокти на нозете е само 3 минути, може да го добиете истиот сјај ефект сам, наместо да поминете половина час и да плаќате за скапата услуга за маникир во салонот за нокти. 【Одговарајте на какво било окупација - нашиот лепак на ноктите на нозете погоден и за професионален специјалист за нокти за нозете или за пракса за уметност на ноктите. Применливо за употреба на забава, свадби, матурска, ангажман, фестивал итн. И салони за нокти и уметност за нокти на DIY дома.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Моноприс Кат5е Етернет Рефус Кабел-Мрежен Интернет Кабел-Цврст, 550мхз, СТП, Чиста Гола Бакарна Жица, Отворено, 24АВГ, 1000 стапки, Црно

DEN 3010.40

Ретардацијата на пламенот се тестира според УЛ1581 Ние Ја Имплементиравме Усогласеноста На Рохс за Барањ

Завеси За Прозорци Од Морски Бранови, Векторски Панели За Завеси За Прозорци Во Јапонски Стил За Деца Момчиња Девојчиња Сини Океански Завеси,

DEN 2.67

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 52 W x 63 L Инчи секој.Машина за п

Кутија за Заклучување клучеви, 4-Цифрен Комбиниран Клуч Безбеден Со, Безбедна Кутија За Клучеви Поставена На Ѕид Со Голем Капацитет

DEN 433.92

●Повеќе Простор●кутијата за заклучување клучеви Надвор Димензии : 12,4 х 8,3 х 4,2 см Кутијата за клучеви за

N/A 15 четки најлон уметник поставен со кутија за складирање акварел акрилна палета нож масло за сликање уметнички материјали (боја:

DEN 1.33

Најлонските четки за коса не се распрснуваат или откриваат за време на сликањето Ферулата е двојно згрч

Маскит Хигиенски Салфетка Отстранување Кеси-Растителни Кеси За Отстранување За Санитарни Салфетки, Период Гаќи, И Други Менструални

DEN 400.00

Патентираниот Дизајн на маскит нуди покриеност слична на ракавица за отстранување и отстранување на ва

Хакеета Розова Кристал Во Облик На Срце, 4 парчиња Розова Кварцна Скулптура Кристално Полу-Скапоцено Камено Дело Исклучителна Мода и Убава,

DEN 790.40

Овој производ е направен од природен розов кварц, со сјајна боја, многу убава Овој производ е направен о�

Чакал Колиба Дрво Кристален Цвет Шарени Колиба Сценографијата Чакал Шарени Кристално Природни Предели Дрво Природен Цвет Десктоп Украс

DEN 2.33

Аквамарин Лисја : Транквилност, Флуидност, Смирувачки Божиќ Топки Украси Божиќ Топки Мали Флејта Украс �

Џниап Навивачка Козметичка Торба Навивач Подарок Навивачка Торба За Шминка Девојките Можат Да Направат Што Било Патување Торбичка

DEN 0.33

Оваа водоотпорна платнена торба Е отпечатена зборовитеДевојките Можат Да Направат Се,тоа е инспиратив�

Случај за кармин Со рачен отпечаток Симпатичен Пренослив Држач За Торби За Шминка Со Огледало За Торбичка за Чанта зазема до 3 кармин

DEN 175.84

ГОЛЕМИНА : 9, 5х2х7 см / 3, 7х0, 8х2, 7 инчи, удобен за носење, лесен за носење, можете да го држите на рака за шмин�

Телескопски Вшмукување Чаша Жирафа Играчка, 4пакување Форма Менување Жирафа Телескопска Цевка, Декомпресија И Истегнување Едукативни

DEN 2.67

Содржина на пакетот : Нашата телескопска играчка за жирафа за вшмукување е опремена со 4 различни бои, вк

Машки Мастурбатор Возрасни Секс Играчки-Надградени Автоматски Машки Мастурбатори со 7 Потиснување &засилувач; Ротирачки, 50dB Тивка

DEN 799.84

[МАШКИ СЕКСУАЛНИ ИГРАЧКИ СО 7 РЕЖИМИ на ПОТИСНУВАЊЕ И ВРТЕЊЕ] еорон машки мастурбатор се опремува со вна�

Богатствата НА каролина Ss4956mp Basenji со англиски Унија Џек Британски Знаме Глувчето Рампа, Топла Рампа или Trivet, За Домашна Канцеларија

DEN 1.67

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.