• Новак
Yifely Easy Install Camellia Rose самолеплива фиока за фиоки за полици ПВЦ мебел Заштитете хартија, 18-инчи до 19,7 метри

Yifely Easy Install Camellia Rose самолеплива фиока за фиоки за полици ПВЦ мебел Заштитете хартија, 18-инчи до 19,7 метри

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Самолепливи марамчиња чисти со влажна крпа или сунѓер Повеќенаменска употреба и декорација : Одлично за покривање на кабинет за кујни со големина, фиока за гардероби, занаетчиски проекти, ноќница, книжарница, полица, врата, па дури и wallид итн. Лесна мерка : Една ставка мери ширина од 17,7 инчи долга 19,7 стапки. Овој лагер за фиоки е лесен за сечење и примена со мерка и исечена решетка на хартијата за поддршка. Освежи го вашиот простор : Овој лагер за полици им дава на сите предмети многу попривлечен изглед и е идеален за луѓе кои не сакаат да инвестираат многу пари, туку да го надградат стариот мебел на лесен и брз начин. Ве молиме, забележавте : Ако купите две артикли или повеќе, нашиот интернатонален магацин ќе ги спакува сите предмети заедно во една континуирана ролна. Но, магацинот на Америка сè уште испраќа прекрасен ролна. Купете доволно ролни одеднаш за да бидете сигурни дека доаѓаат од истата серија за да избегнат разлика во бојата. Упатство за употреба : 1. Може да се постави на која било мазна чиста и сува површина како полица, табла, дрвен кабинет, фиока, wallsидови, прозорец, стакло и така натаму. Најдобро се применува на собна температура. Песок надолу груби површини пред да се лепи. Исчистете големи површини со благ сапун и вода. Измерете ја површината за покривање. Исечете го филмот во вистинска големина, оставајќи околу 5 см дополнително преклопување на сите рабови е Beter. Излупете ја хартијата за поддршка рамномерно со едната рака додека го измазнува филмот на површината. Со другата рака, од центарот до рабовите. За ова е подобро да се користи мека крпа. Набори и воздушни меури можат да се отстранат со примена на светлосен притисок од центарот до рабовите. Пирс тврдоглави меурчиња со игла и исцедете го воздухот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дизајнирање на 22 -годишнината 22 години сè уште за loveубени после овие години, сребрена кригла од патувања 14oz не'рѓосувачки челик изолиран

DEN 0.67

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

Делови за замена на блендер 5 парчиња 9704230, додатоци за спојници за блендер, гумени опрема за опрема, компатибилни со кујната WP9704230VP

DEN 143.52

【Повторувајте】 Добри делови за замена за Kitchen Aid, правејќи го вашиот блендер повторно да се користи, во �

Toyvian 4 парчиња цветни салфетки прстени рачно изработени розови салфетки прстен жолт цвет сервис држач за токи за вечера за вечера

DEN 3.00

Поставете ја оваа прекрасна салфетка, без разлика дали е забава вечера, фестивалска вечера или само нор�

Хемотон Вертикална хартиена држач за хартија ролна за чување хартија за чување хартија за хартија за хартија за хартија за хартија

DEN 2.00

Држач на хартија од не'рѓосувачки челикЗа да се напојуваластичка издржливост и употреба низ годините, о

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.