• Новак
Jardwe Вода црево 50 парчиња 8/11 TEE Micro Cripation Chits Подигање за капки за наводнување градина заштеда за капење спреј за црево црево црево црево млазница

Jardwe Вода црево 50 парчиња 8/11 TEE Micro Cripation Chits Подигање за капки за наводнување градина заштеда за капење спреј за црево

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Внатрешен приклучок за наводнување- Вклучено 25 парчиња практичен конектор за црево со големина од 8/11, ве натера полесно да го поврзете вашиот систем за наводнување Систем за градинарски наводнување- изработен од траен материјал. Се вклопуваат долго време. Fittings на цевки- Лесно за инсталирање и не е лесно да се испушти. Заклучување на цревото за наводнување- се користи со наводнување капка по капка за да се поврзете капка по капка по капка. Здружение на црево за наводнување- Погоден за поврзување 8/11 црево и употреба на микро млазница. Внатрешен приклучок за наводнување- Вклучено 25 парчиња практичен конектор за црево со големина од 8/11, ве натера полесно да го поврзете вашиот систем за наводнување. Систем за градинарски наводнување- изработен од траен материјал. Се вклопуваат долго време. Fittings на цевки- Лесно за инсталирање и не е лесно да се испушти. Заклучување на цревото за наводнување- се користи со наводнување капка по капка за да се поврзете капка по капка по капка. Здружение на црево за наводнување- Погоден за поврзување 8/11 црево и употреба на микро млазница. Список на пакети 50 x црева за млазници Опис Вклучен 25 парчиња практична вода за вода за поврзување. Сите овие зглобови се дизајнирани со уникатен дизајн на заклучување, ве тера да го користите полесно и убедливо. Добро изработен од пластичен изворен материјал за трајна и практична употреба. Скоро одговара на сите видови од 8/11 стандардно црево и микро млазница и е лесен за инсталирање и употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Преносни Торбички За Електронски Организатор Жолто Зелени Диносауруси Шема Црна Торба За Складирање Кабел За Патување За Хард Дискови,

DEN 2.00

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

Royalените на кралската смола, лирскиот танц фустан Елегантен модерен современ танцов костум без ракави, проточна мрежа Тул макси максимално

DEN 0.33

Мрежа Затворање на патент Само миење на рацете ♥ Материјал : Womenените лирски танцови костуми избор на тк

Ywkuiev релаксирајте се сите луди, тоа не е натпревар - хумор смешно рустикално семејство за домашни канцеларии декор бела дрвена кутија знак

DEN 167.84

Големина на знак на дрвена кутија : 6 x 6 x 1,18 инчи, лесен, може да се постави непречено на рамна површина Ви�

Omaykey 2 пакет 75W керамички емитер на топлина, сијалица за топлинска ламба на влекачи, инфрацрвена керамичка топлинска ламба за влекачи, водоземци,

DEN 2.00

✔ Инфрацрвената топлинска ламба од 75 W е изработена од цврст елемент на керамика, има совршена карактер�

Дену 1776 година Ние луѓето патриотски американски устав Бејзбол капа Маж Какет за миење на прилагодлива капа за камиони за камиони

DEN 169.60

100% полиестер Бејзбол капа е 100% измиен памук направен, гроздобер стил на измиен, еколошки боење без ирита

Кулифе Аквариум Филтри &засилувач; Филтер Замена Кертриџ-3-Фаза Аквариум Филтер Внатрешна Филтер Риба Резервоарот Филтер Желка Филтер за

DEN 692.80

ПЕРФОРМАНСИМакс Проток 130 GPH (500 L / H), Максимално подигнување 2ft (0,6 m), Моќност 3,5 W за големина на резервоаро

Преносен звучник на звучникот на Чуниу Преносен звучник на отворено мини колона 3D 10W стерео музика опкружувачка поддршка FM TF картичка

DEN 6892.32

Поврзете се со паметен телефон, таблет во секунди преку Ниту една жица исто така не значи помалку пробле

Заменете го резервниот светло светло оптоварување Спирално печат компресија умира пролет надворешен дијаметар 10мм Внатрешен дијаметар

DEN 260.48

Силна антиоксидација, антикиселина и антикорозивна способност Материјал : Пролетен челик Надворешен д�

Gadpiparty 5 парчиња дрвени жирафа кукли играчки шарени цртани жирафа палецот притискање кукли жирафа прсти кукли дрвени замавнувачки

DEN 167.84

Кукли со прсти на жирафа за момчиња Контрола на дното и јажето, притиснете различна позиција, животното

Патувања изолирани шишиња со вода пластична чаша со слама, кој се качи на капакот анти-паѓање, преносна пригодна чаша машки и женски студентски

DEN 1105.60

Отпорен на капки, докажано протекување, компресивно и не е деформирано Лесно е да се исчисти без да се ос

Зитиани 2022 година Нови готски декорации за нокти, налепници за дизајнирање на нокти на Ноќта на вештерките, за акрилни нокти, декорација на

DEN 1.33

❤ Безбеден материјал : Убавите налепници се изработени од безбедни материјали, се самолепливи, не бараа

Craftelier - пакет од 40 цветни алеи идеални за правење картички, белешка за книги и други занаети | Важи за гума Ева, ознаки или насловни албуми

DEN 1.00

Тоа е занаетчиска дисциплина заснована на фаќање спомени, емоции или важни настани Суштината на Strap Booking

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.