• Новак
Тамана изработува Урна Од Розово дрво За Човечка Пепел-Дрво На Животот Дрвена Кутија-Персонализирана Урна За Кремирање За Пепел Рачно Изработена Голема Дрвена Кут

Тамана изработува Урна Од Розово дрво За Човечка Пепел-Дрво На Животот Дрвена Кутија-Персонализирана Урна За Кремирање За Пепел Рачно Изработена

Вреднување на стоката:
DEN 959.68

Пристапност
Во достапна форма

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : - Погреб Кремирање Урните за Пепел се направени од НАЈКВАЛИТЕТНО ДРВО - Шишам Дрво(ИНДИСКО РОЗОВО ДРВО) кое е познато по Својот Оптимален Квалитет Ова дрво е опишано како златно-кафеава до длабоко кафеава боја, со потемни ленти што му даваат на дрвото атрактивен изглед. Дрвото е тешко со униформа и средна текстура на курсот. Има добра природна отпорност на распаѓање и се смета за популарно резба и гравирање дрво во Индија. Имаме уникатен избор на ДРУГИ МЕТАЛНИ И Дрвени УРНИ ЗА КРЕМИРАЊЕ во нашата продавница ТАМАНА ЗАНАЕТИ. Врежан Од Квалификувани занаетчии и убав и дрвен штрајк сите заедно му дава атрактивен изглед да подарите некого што повеќе ви е гајле или да го користите како домашен декор Чувајќи ја пепелта. СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : - Погреб Кремирање Урните за Пепел се направени од НАЈКВАЛИТЕТНО ДРВО - Шишам Дрво(ИНДИСКО РОЗОВО ДРВО) кое е познато по Својот Оптимален Квалитет. Ова дрво е опишано како златно-кафеава до длабоко кафеава боја, со потемни ленти што му даваат на дрвото атрактивен изглед. Дрвото е тешко со униформа и средна текстура на курсот. Има добра природна отпорност на распаѓање и се смета за популарно резба и гравирање дрво во Индија. Имаме уникатен избор на ДРУГИ МЕТАЛНИ И Дрвени УРНИ ЗА КРЕМИРАЊЕ во нашата продавница ТАМАНА ЗАНАЕТИ. Врежан Од Квалификувани занаетчии и убав и дрвен штрајк сите заедно му дава атрактивен изглед да подарите некого што повеќе ви е гајле или да го користите како домашен декор Чувајќи ја пепелта. Кога некој близок до твоето срце ќе почине, тагата може да биде огромна. Наоѓањето на совршен последен споменик за нив може да биде длабока и постојана удобност. Местото за одмор што зборува за нивната личност – и врската што ја споделивте со нив – е бесценето. Тамана (Индиски Занаети) Рачно Изработена Урна Од Розово дрво за Човечка Пепел дрвото На животот Дрвени Урни Погреб Кремирање Цврсто Дрво Изработено, Ако барате нешто традиционално, но сепак декоративно, тогаш урните од цврсто дрво се совршени. Овие урни за Кремирање се изработени од висококвалитетно цврсто Розово Дрво и се одликуваат со зачудувачко врежано Дрво На Животот на природното богато гранулирано дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Анеом 1пц Јадења Кафе Кујна Маслиново Западно Потопување Мулти-Празнични Сосови За Сервирање Храна Лажичка Дозер За Садови Тегла Со Грави

DEN 239.20

СТАКЛО НАТОПИ сад удобниот излив може да постигне услуга за капење секој пат, можете да ја користите за �

Лианши Трансформатор AC-DC 0-48V Прилагодлив Дигитален Дисплеј Со 10а-480W Напон Dc Регулирано Прекинувачко Напојување Прилагодете Се На

DEN 592.00

Универзален влезен напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110220 V; излезен напон : DC 048 V 10 A; максимална излезна номиналн

Тојвиски Домашен Декор Домашен Декор 2 парчиња Чаши Од Чаша Гроздобер Месинг Чаша За Вино Метална Чаша За Алкохол Украсни Месинг

DEN 153.44

Може да се донира во храмот како почит Тоа може чувство на елегантен Месинг орнаменти не се лесни за бле�

ЦМНИМ Подароци За Лизгање На Мраз Торба За Шминка Подароци За Уметничко Лизгање Подароци За Уметничко Лизгање За Девојчиња Подароци За Лизгање

DEN 3.00

МАТЕРИЈАЛ Оваа Двострана Печатена Тоалетна Торба За Лизгање На Мраз Изработена Од Водоотпорна Полиест�

Жени Плус Големина Миди Долг Фустан Градиент Боја Ладно Рамо Краток Ракав Обичен Породилен Фустан Сарафан Со Високи Ниски Полите

DEN 203.20

100% Полиестер Услуга : Стандардна Испорака или Забрзана Испорака На стандардната Испорака и требаат 1015 д

ЗЦГДП Држач За Нож Кујнски Материјали Решетка За Складирање Мултифункционален Држач За Нож За Хеликоптер Од Цврсто Дрво Држач За Нож За

DEN 902.40

Производи (ножеви не вклучувајќи данок) лесно чувајте ја вашата колекција на ножеви без да се плеткате м

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.