• Новак
Прицврстувач за тврдоглави 014973240097 Одделение 8 груби завртки за прирабница, 1/4-20 x 3, парче-4

Прицврстувач за тврдоглави 014973240097 Одделение 8 груби завртки за прирабница, 1/4-20 x 3, парче-4

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Дијаметар : 1/4 " Должина : 3 инчи. Материјал : челик. Заврши : жолт цинк. Стил на глава : хексадецимален мијалник (клуч од 7/16). Дијаметар : 1/4". Должина : 3 инчи. Материјал : челик. Заврши : жолт цинк. Стил на глава : хексадецимален мијалник (клуч од 7/16). Ние опфаќаме широк спектар на сврзувачки елементи идеални за многу апликации што ги опфаќаат домот, фармата, бизнисот, автомобилите и во индустријата. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесен цинк со челик што дава повеќе финш отпорен на 'рѓа. Ние, исто така, продаваме обложени и не'рѓосувачки производи за дополнителен отпор на 'рѓа. Ние складираме многу одделенија на сврзувачки елементи кои се движат од низок јаглероден челик до зацврстен, челик третиран со топлина. Не се применуваат сите сврзувачки елементи за сите апликации, па затоа бидете сигурни дека ќе го тестирате Thouroughly и да добиете мислење за лиценцирана зграда или овластена зграда или структурен инженер пред да се потпирате на овие сврзувачки елементи за какви било ситуации кога неуспехот би резултирал во оштетување на имотот или лицето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

13 Инчен Широк Платформа Прилагодлив Екран Заградата Инсталација, Десктоп Компјутер Монитор Стриминг Кабел Амазон Оган Тв врвот Инсталација

DEN 1.00

● [Како да се користи] нашата горна полица на екранот има дисплеј со рамен панел широк 13 инчи, што создав�

Внатрешни Стационарни Велосипеди Велосипед За Вежбање Внатрешен Велосипедизам Со Ленти За Отпор на Рацете И Монитор На Срцето 8 Нивоа

DEN 172.80

●8 Нивоа Прилагодлива Магнетна Отпорност● : овој магнетски велосипед за вежбање е компатибилен со разл

20 парчиња Балони Со Маргаритки, 3 Големини Бел Огромен Балон Со Цвеќиња, Балони Од Цветна Алуминиумска Фолија,Балони Со Жлебови За Роденден,

DEN 1097.60

?Декорации за Забави на дејзи : ќе добиете 20 парчиња балони со маргаритки во 3 големини, вклучувајќи 8 пар�

Ултра-лесен компактен вакуум за чистење на ултра-лесен светла Еурека, за замена на вакуум, филтер за замена, сина и црна+Декер Powercrush

DEN 0.33

Производ 1 : Рачка за брзо ослободување за без напор над чистењето на подот Прикачете ја алатката за пукн

Тоалетна Торба Патна Торба, Водоотпорна Шминка Козметичка Торба За Патување Организатор За Додатоци, Модерно Геометриско Срце Розова Денот На

DEN 563.20

Водоотпорен МатеријалИзработен од ПВЦ, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржува

Торбичка ЗА Торбичка ЗА Патување ЗА Носење УСБ-Кабел Организатор Џебен Додаток Патент Паричник, Модерна Шема За Козметика Со Акварел

DEN 1.67

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Сопруга Сопруг 30оз Тамблер, Каде И Да Сте Таму Јас ќе Бидам, За Да Ве Избегнам, Свадба Годишнина Роденден Љубов Подароци За Мажи Жени

DEN 0.67

Совршен за патувањеоблогата во прав го олеснува држењето и помалку подложна на гребење; чашите се дизај

Uxzdx Двостепени Паметни Домашни Електрични Канти За Отпадоци Индукциска Корпа За Отпадоци Во Кујната Со Капак Од Нерѓосувачки Челик

DEN 447.84

Корпата за отпадоци е навистина елегантна и убава Тенки и компактни корпи за отпадоци може да се корист�

Торба со вкрстено тело За Мажи, Торба За Пешачење Со Голем Капацитет Со Голем Капацитет Торба За Рамо За Пешачење Со Прилагодлив Ремен

DEN 359.84

Најлон поставата Затворање на патент Миење Раце Само.Торба За Вкрстено Тело СО Голем Капацитет ЗА Мажи,

Dbylxmn Цртан Филм Патка Бања И Вода Играчка За Складирање Торба Бања Со Правосмукалка Издржлива Мрежа Торба Дизајн Силна Ѕид Апсорпција

DEN 2.33

Лесно Е Да Ставите Играчки во Кадата и Да ја Одржувате Бањата Чиста Идеи за Складирање На Мали Плакари Е�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.