• Новак
Најдобра подлога за мастило за метално пигмент - злато и сребро и 5 бои водоотпорни влошки за печат

Најдобра подлога за мастило за метално пигмент - злато и сребро и 5 бои водоотпорни влошки за печат

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

♙♟ 【Безбедно】 Најдобра подлога за мастило за марки е без киселина, нетоксична и водоотпорна, направена во Тајван од безбеден, еколошки сунѓер, безбедно за употреба во секојдневниот живот Лесна DIY водоотпорна подлога за мастило дома. ♙♟ 【Премиум квалитет-Може да му верувате】 Најдобриот подлога за мастило за печат е добар избор за картички, честитка, декорација на свадби. Можете да ги користите нашите влошки за печат за гумени марки, белешки за книги, исто така може да се користат на ткаенина, дрво, хартија, постери, тетратки, списание, итн. Одлично за различни видови на проекти. ♙♟ 【Метална подлога за мастило за пигмент】 Тоа е многу сјајно злато и мастило за лизгање што продолжува убаво. Многу убаво и сјајно. Повеќе не треба да користите злато втиснување во прав за да добиете одлична сјајна златна боја на вашата работа. ♙♟ 【Водоотпорен подлога за печат-вода и брзо сушење】 Нашите влошки за занаетчиско мастило трајни на неконтролирани површини, дневник, велум, хартија за печатач и мат. Влошките за мастило се карактеризираат со супер подигната површина за печат што опфаќа печат со големина за многу креативни проекти. Различни апликации во базен, плажа и воден парк. Подлога за мастило без ацид, нетоксично мастило, подлошки за печат за правење картички, дрво, ткаенина и хартија, живописни ефекти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Synvy [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен СО Casio G-Шок Црно Надвор GG-B100-1BJF Tpu Филм Паметен Часовник Паметен Часовник Заштитници

DEN 2.00

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на �

Торба за Навивање алатки, торба за хардверски алатки, Организатори На Алатки За Торби, Организатор На Торби За Тешки Ролни Со 6 Торбички За

DEN 303.84

Торба За Навивање алатки : Обидувајќи се Да најдете цврста торба за тркалање алатки за да ги носите сите

Акфриегјкс Комплет За Алатки За Домашна Заштитна Опрема Кутија За Инструменти Пластична Безбедносна Кутија За Алати Преносна Кутија

DEN 704.00

Пластичната обвивка обезбедува сигурно складирање на алатот и удобна преносливост ●Се одликува со вна

3 ПАРЧИЊА СТОМАТОЛОШКИ ЦЕМЕНТ Лабораторија Мешање 17,3 СМ ШПАТУЛИ Восок Моделирање Нерѓосувачки Челик Инструменти Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА

DEN 183.84

ИНСТРУМЕНТИТЕ ШТОТУКУ ГИ ПРОДАВА Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА 3 ПАРЧИЊА СТОМАТОЛОШКИ ЦЕМЕНТ ЛАБОРАТОРИЈА МЕША

Tofficu закачете ги куките со тешки тавани RV додатоци за надворешни закачалки за светло на отворено 5 парчиња жици лесни клипови суспендирани

DEN 1.67

пластика Клипови што висат на таванот многу погодни за Божиќ, Ноќта на вештерките, Нова Година, карневал

Зплмв 2 Пакет Црна Внатрешна Таванска Светлина, Модерна Рефлектор Прилагодлива Аголна Светилка За Осветлување За Трговски Центар Бар Кафе

DEN 3.33

Прилагодлив Рефлектор : Независно прилагодливи рефлектори, кои можете да ја насочите светлината таму к�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Далеку Крик Часа На Темнината Арте Клејв Винил Налепница Игри Кожата Налепница Покритие

DEN 1035.20

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Далеку Крик Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и отп�

Вежба за мини-клупа на LIXFDJ 100W AC, 0-40mm машина за прилагодување на прецизност, прилагодлива брзина, 0-8500R/мин, бакар мотор, DIY мал вертикален

DEN 2.00

1 2 [Висококвалитетни материјали] : Користете метални материјали и третман на површинско сликарство, изд�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.