• Новак
Хемија Табла Бенто Кутија За Ручек 2 Преграда Контејнери За Складирање Храна Со Лажица И Вилушка

Хемија Табла Бенто Кутија За Ручек 2 Преграда Контејнери За Складирање Храна Со Лажица И Вилушка

Вреднување на стоката:
DEN 543.84

Пристапност
Во достапна форма

Пченица влакна +ПП Оваа бенто кутија е изработена од еколошки пченични влакна + пп материјал. Структурата на кутијата бенто е : 2 контејнери за храна што се редат, запечатени и отпорни на истекување. Доаѓа и со вилушка и лажица. Има совршена големина : 7.7", лесен и пренослив, лесен за носење и нема да предизвика непријатности за вашето патување. Можете да ја ставите кутијата бенто во вашиот ранец или чанта. Лесен е за употреба и храната нема да мириса, така што ќе можете да уживате во свежа храна дури и кога не сте дома. Погоден за работа, излети, кампување, работа на отворено итн. Симпатични и практични бенто кутии се секогаш внимателни подароци за вашата сакана. Тие имаат различни слатки и персонализирани обрасци за избор. Тие се многу погодни за : Новогодишни подароци, роденденски подароци, Божиќни подароци и други празнични подароци или сувенири. Двослојна бенто кутија, изработена од пченични влакна, еколошки, со вилушка и лажица, со бенто кутија, можете да уживате во вашата семејна храна во секое време на отворено.Ако наидете на какви било проблеми по купувањето на овој производ, ве молиме контактирајте не директно преку е-пошта.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Lshdxd Плакарот Виси Градник Организатор Со Ротирачки Метал Закачалка,Двострани Мрежести Џебови Чување Торба,Виси Ѕид Полица Гардероба

DEN 127.84

Големина : 31,5 инчи*15,7 инчи Куката може да се сврти Плакарот Виси Градник Организатор Со Ротирачки Метал �

Уредување Жива Фиока Организатор - Повеќенаменски Организатори На Фиоки За Складирање - Организатор На Облека За Маици, Блузи За Резервоари

DEN 2.67

ГОЛЕМИНА И МАТЕРИЈАЛ НА ФИОКАТА : комплетот за организатор На Фиоки За Уредување 3 Парчиња Е направен со

Boxлкм Кутија За Складирање Долна Облека Со Прегради Чорапи Гаќи Организатор Фиоки Делител Кутија Кутија За Складирање Фиока Делител

DEN 908.16

Изработени од најлонска мрежа, без мирис, перат и издржливи Може да се преклопи кога не е во употреба...

вештачки растенија балаку 80 парчиња воден украс декоративен декор Аквариум резервоар вештачки за лажна трева додаток вода риба зелена

DEN 1265.60

Лажен растителен декор : Лесен и компактен, аквариум вештачко растение нема да влијае на слободното дви�

Кехуитрија За Футрола Samsung Galaxy Z Flip 4 5g, Луксузна Кожа Со Шема На Личи + Тврда Обвивка Од КОМПЈУТЕР Цврста Издржлива Тенка Заштитна Кутија

DEN 127.36

✪€КОМПАТИБИЛНОСТ Со Samsung Galaxy Z Flip 4 5 G 2022 година flip Дизајниран да одговара совршено со Samsung Galaxy Z Flip 4 5 G 2022 �

Организатор НА Фиоки ЗА ГРАДНИК ДИМЈ, Организатор На Комоди За Ткаенини Од 5 Ќелии, Организатор На Фиоки За Облека Што Се Преклопува За Облека,

DEN 1.00

2 Пакувања 5 Поделен Организатор На Градник : со 5 ќелии, организаторот на комодата секогаш ќе ги одржува �

Гинтојун 5 Комплети Феникс Конектор 3 Пин, 2дгрк 3-Поле 5.08 мм Терминал Пхб Приклучоци За Приклучоци За Приклучоци, Лемење 5.08 мм Терен

DEN 2.33

●Спецификација€3пол терминал терминал : 5 Номинален напон : 300 V 15 A приклучок терминал, не заварување за�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.