• Новак
Pro одделение влажни 5 влошки за полирање на дијаманти 8 парчиња + поддржувач за гранит мермер бетонски камен

Pro одделение влажни 5 влошки за полирање на дијаманти 8 парчиња + поддржувач за гранит мермер бетонски камен

Вреднување на стоката:
DEN 796.80

Пристапност
Во достапна форма

8 компјутери од 5 "подлога за полирање на дијаманти за бетонски камен и 1 поддржувач 8 влошки се : 1 x решетка 50 100 200 400 800 1500 3000 тампон. Поддржувачот е со дупка за напојување со вода, може да направи влажно полирање. Потсетете : Максималниот капацитет на Velcro Backer е 5000rpm. Ве молиме, не користете го со мелница со голема брзина. 8 компјутери од 5 "подлога за полирање на дијаманти за бетонски камен и 1 поддржувач. 8 влошки се : 1 x решетка 50 100 200 400 800 1500 3000 тампон. Поддржувачот е со дупка за напојување со вода, може да направи влажно полирање. Потсетете : Максималниот капацитет на Velcro Backer е 5000rpm. Ве молиме, не користете го со мелница со голема брзина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Не'рѓосувачки челик магнетна врата на допир на допир на допир на допир без магнетна вшмукување гума полу-кружна врата на вратата на вратата

DEN 3.33

Хардвер Хардварлив челик магнетна врата допир на допир на допир на допир на врата магнетна вшмукување г

Родова течност Гроздобер Гордост Месечината Бранови, Џоирид Дома Декор, Еден Керамички Подлога, 4-инчен Индивидуален Круг Пијалок

DEN 0.33

Керамиката ја апсорбира водата и ги штити вашите површини Одржливиот грб од плута е еколошки, останува �

Мини печатач за џеб, Bluetooth безжичен телефон печатач со хартија за печатење, преносен термички печатач за DIY Journal, Белешки, меморандум,

DEN 479.84

Компатибилен за i OS и Android : Овој мобилен печатач за џеб го поддржува системот : за i OS + Android, но не поддржув�

Даварот на плажа на плажата, водоотпорно ќебе за пикник, брзо сушење на затворено и отворено семејство со 4 влогови и 4 џебови на агол

DEN 175.52

Иновативни супер дишења и пријателски за кожа 210 T падобран најлон Трикратен зашиен од сите страни и спо�

ГПЗМ Преклоплива Торба За Складирање Торба За Складирање Торба За Чување Облека Ќебе Кошница За Играчки Кошница За Складирање На Јорган

DEN 1100.80

1 Повеќенаменски, играчки, облека, работи организираат и чуваат Дизајнот на преклопување на корпата за п

Бестојард Домашен Украс 4 Дрвени Украси За Декорација НА Елен Самостојно Склопување На Ирваси Играчки Декор ДРВО 3д Украси НА Ирваси ЗА Десктоп

DEN 120.32

?●Украси За Украси Од Дрвени Еленови, дизајнот Е разумен, оригиналноста е уникатна, склопот е удобен и м�

Холстери за мобилни телефони 6.3 Универзална кожна кутија, заштитна обвивка, Исклучителна торба за појас на камена текстура, со слот за картички,

DEN 2.67

● Безбеден и удобен начин да го носите вашиот мобилен телефон со вас ● Наменет за лесен пристап додека �

Ц кристална Корпа Со Овошје од 2 Нивоа-Корпа Со Овошје Со Закачалка За Банана-Голема Корпа Со Овошје Од 2 Нивоа За Кујна - Цврста Метална

DEN 265.44

Голем Дизајн од 2 Нивоа : нашата корпа за овошје со нивоа е дизајнирана на 2 нивоа кои обезбедуваат повеќе

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.