• Новак
Росаварерумоно Визуелен Роман

Росаварерумоно Визуелен Роман

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Визуелен Роман И Стратешки РПГ Изворен материјал за Хит аниме. Изворниот материјал за хит аниме центриран околу маскираниот протагонист, Хакуоро, кој еден ден го наоѓа семејство од две девојчиња и нивната баба во блиската шума во близина на нивното село. Тој е тешко повреден и наскоро е откриено дека има амнезија, па го носат во нивниот дом и го третираат додека повторно не биде добро. Хакуоро наскоро е примен во нивното село каде што престојува и живее со нив, но пред долго време Хакуоро открива дека животот во ова село го угнетува алчниот император кој владее со земјата во која живее нивното село. Набргу потоа, овие негативни дејствија преземени кон нивното село резултираат со тоа што тој водеше бунт против царот на земјата, кој подоцна го натера да стане император на огромна нова земја која се вика Тусукуру, по добро почитуваната жена која помогна да се спаси неговиот живот. Откако стана император и работите почнуваат да се смируваат, хакуоро наскоро дознава дека мирот е тешко да се одржи и постојано се наоѓа во битка за да го заштити мирот на својата земја и својот народ. На крајот, тој е воден во многу крвави битки со цел да се бори за слободата на сите оние што живеат Во Тусукуру.

Главните карактеристики

Избор на клиент

60% безжична механичка тастатура, RGB-тастатура за полнење на игри, сина прекинувач, компактен мал мулти-уреди Bluetooth тастатура, преносна

DEN 799.52

【Повеќе избори за поврзување】 Поддржувајќи ги и жичните и безжичните врски, оваа тастатура за игри мож

Безжична Игри Тастатура И Глувчето Комбо, Полнење 16 Видови RGB Позадинско Осветлување Компјутер Игри На Среќа Глувчето, Механички Чувствуваат

DEN 799.84

● ● Комплет Глувче и тастатура на Полнење ● оваа тастатура за игри е изработена од четкан метален пане�

SOLUSTRE Слушалки Стојат Компјутерски Додатоци 4pcs Gaming Глава Контрола Звук Решетката Додатоци Стојат RGB Сензор Слушалки Држач За Слушалки

DEN 765.76

Додатоци за ИГРИ НА КОМПЈУТЕР : Гумата на штандот може да спречи гребење на слушалките, делумниот дизајн

Кејхрон К1 Блутут Механички Тастатури,Безжична Механичка Тастатура За Игри Со Низок Профил Гатерон Син Прекинувач/Бело Led Осветлување/USB

DEN 3.33

Keychron K1, ultraтенок бел led безжична механичка тастатура без клуч (87клуч) изградена за висока продуктивност и

К3 7.1 Жични Гејмерски Слушалки Со СЛУШАЛКИ ЗА Опкружувачки Звук СО МИКРОФОН ПРЕДВОДЕНА Од Светлина HD Микрофон, Приклучок И Репродукција,

DEN 400.00

Септпента бренд нуди различни електронски 3с производи како што се компјутери, Телевизори, мобилни теле

Раксинбанг Слушалки Стерео Бас Опкружувачки Слушалки За Игри Жични Со Микрофон, Погодни ЗА PS4, Прозрачни Слушалки За Слушалки Жични Компјутерски

DEN 798.56

Возач со висока прецизност 50мм, ви носи живописно звучно поле, јасност на звукот, чувство на звучен шок, �

Mxjcc Слушалки за Игри, За Слушалки ЗА КОМПЈУТЕР-Компјутер Со Откажување На Бучава Од Микрофон, 7.1 Жични Слушалки За Опкружувачки Звук-Слушалки

DEN 1278.40

Микрофонот за поништување на бучавата го намалува оттргнувачкиот шум во позадина за да обезбеди јасна �

SDOVEB USB Жичен Глушец За Игри Со Глувци Со Светло За Дишење, Глувци За Е-Спортови Преносни Pономски Компјутерски Канцелариски Програмски

DEN 111.84

Враќање моќни копчиња за исклучување, дури и ако е доцна или тивка,употребата нема да влијае на роднинит

Амала Наиду црна дупка филм Oculus Quest 2 VR слушалки и контролор кожа, винилна декларална кожа за VR слушалки и контролори, додатоци за заштитни

DEN 3.00

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.