• Новак
Реге-растафаријанско знаме лавоно двослоен молив за молив Козметичка торба за канцелариско училиште

Реге-растафаријанско знаме лавоно двослоен молив за молив Козметичка торба за канцелариско училиште

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Овој двослоен кутија со молив е изработен од висококвалитетен полиестер со мазна поштенски патент, кој е мек и издржлив Уникатниот дизајн на двојни оддели, предниот надворешен џеб е многу погоден за поставување на владетели или други предмети, а надворешниот капак усвојува само-леплив дизајн на магична тока, што може ефикасно да ги спречи предметите да се лизгаат и да го олеснат вашето патување. Оваа големина на случајот со моливи : Должина : 22 см / 8,7 инчи, ширина : 11 см / 4,3 инчи, висина : 8 см / 13,1 инчи, може лесно да смести 50 пенкала или моливи, може да се чува и голем простор, како што се : слушалки, ножици, Предмети како што се мала козметика, четки за шминка или училишни прибор. Ова не е само кутија со моливи, туку може да се користи и како мала козметичка кеса, канцелариска торба, занаетчиска торба, куќиште со молив за цртање, итн., Големина на светлина, лесна за ставање чанта или ранец, погодна за училиште, канцеларија , патување, итн., На роденденот, Денот на вineубените, Божиќ, празници, Денот на благодарноста, секој празник, дајте совршен и практичен подарок на пријателите, семејството, вашите најблиски или самите себе. Податоците за оваа големина се добиваат со рачно мерење, грешката во рамките на 1-2 см е нормална. Ако сте ја купиле нашата козметичка торба и имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме да го решиме во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Lurrose висечка ламба мала ламба нијанси лустер нијанси на лабави мини ламба сенка модерни ламби нијанси на кинески стил ламба сенка

DEN 3.33

Оваа декоративна сенка на ламбата може да ја направи светлината помека, и нема да ви ги оштети очите Лаб�

Yellowолта вина мечка Бебе туш позадина Акварела Флорална гроздобер Пу и пријатели Позадина роденденска забава Банер за торта Табела

DEN 223.84

Големината е 5х3 стапки (150х90 см), значи ширина од 5 метри до 3 метри Материјал за оваа акварел Вини жолта по

Комплет за светла на светла на светла - 24,6 стапки 3000k топли бели LED ленти светла, 2pin 10 mm единечна боја LED лента за светлосен конектор

DEN 1080.00

【Светла со високо квалитетни LED ленти】 Двоен големина PCB 2835 LED ленти со ленти во 900 LED должини, овие можат

Лесна должност работна маса Практичен агол стегач единечна рачка 90 десна фото рамка агол алуминиумски клип клип за столар за обработка

DEN 2177.92

Едноставно за работа и многу практично И има долг животен век Материјал : Алуминиумска легура Опсег на с

Пионерски фото албум овален врамен албум за свадбени фотографии, покривка на ткаенина Моир со златна фото рамка, има 100 5x7 и 4 8x10 фотографии,

DEN 510.88

Обвивки од ткаенина од бела моир со злато или сребро овална 4x6 "фоторамка Страна за негативно складирање

Преносен вентилатор за климатизација на Шангин, 3 во 1 вентилатор за лично ладење, мини нем -овлажните овластувачи на воздухот испарувачки

DEN 1481.60

2 Во 1 функција : Нашиот мини ладилник за воздух комбинира ладење, навлажнување 2 во 1 Чувајте подалеку од �

Организатор на плакарот за појас, кабинет за приказ на чист појас, акрилик, држач за складирање на кутии за чисти појаси за плакари и фиоки,

DEN 503.20

? Организатор на ремени за алатка за фиоки за ремени, лесен за употреба, решетката за ремени совршени за �

Абаодам за чување чевли за чевли Слотови Организатор за чевли за чевли држач за чевли од чевли Сандал чевли Држач Лесен организатор

DEN 3.00

Креативен прилагодлив дизајн, можете да ја прилагодите висината на решетката за чевли со големината на

Упсипит склопувачки шише со вода за патување, шишиња со силиконски вода што може да се преклопи за спорт и пешачење, БПА бесплатно, лесен

DEN 1.33

Топла вода : 446 ° F / 230 ° C Ладна вода : 40 ° F / 40 ° C Достапна машина за миење садови Нема токсични материи на �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.