• Новак
Прилагодлива лента за глава на Дамохони со додатоци за перница за главата за слушалките на Oculus Quest 2 VR, Подобрете ја поддршката и удобноста

Прилагодлива лента за глава на Дамохони со додатоци за перница за главата за слушалките на Oculus Quest 2 VR, Подобрете ја поддршката

Вреднување на стоката:
DEN 714.08

Пристапност
Во достапна форма

Усвојува дизајн на облик на капа за да обезбеди зголемена поддршка и да ја направи гравитацијата рамномерно дистрибуирана за удобно носење Лесен за инсталирање и расклопување, компатибилен со Oculus Quest 2 (слушалките VR не се вклучени!). Задното тркало за вклопување во ротација ви овозможува флексибилно да ја прилагодите затегнатоста и аголот на носење може да се прилагоди по потреба. Подлогата за меморија за одвојување на кука-н-јамка за читање е мека, удобна и дише. Се вклопува во формата на главата и го намалува притисокот на главата, правејќи ве пријатно за време на игра. Усвојува дизајн на облик на капа за да обезбеди зголемена поддршка и да ја направи гравитацијата рамномерно дистрибуирана за удобно носење. Лесен за инсталирање и расклопување, компатибилен со Oculus Quest 2 (слушалките VR не се вклучени!). Задното тркало за вклопување во ротација ви овозможува флексибилно да ја прилагодите затегнатоста и аголот на носење може да се прилагоди по потреба. Подлогата за меморија за одвојување на кука-н-јамка за читање е мека, удобна и дише. Се вклопува во формата на главата и го намалува притисокот на главата, правејќи ве пријатно за време на игра. Карактеристики : Усвојува дизајн на формата „капа“ за да обезбеди зголемена поддршка и да ја направи гравитацијата рамномерно дистрибуирана за удобно носење одговара на формата на главата и го намалува притисокот на главата, што ве прави повеќе пријатно за време на играта за задно ротација на играта, ви овозможува флексибилно да ја прилагодите затегнатоста и носењето Аголот може да се прилагоди по потреба од одвојување на кука-n- јамка меморија за пена за читање е мека, удобна и дише лесна за инсталирање и расклопување, компатибилен со Oculus Quest 2 (слушалките VR не се вклучени!) Спецификација : Применливи модели : За Окулус Потрагата 2 Материјал : Пластика+ Меморија од пена Боја : Бела пакување список : 1* прилагодлива лента за глава 1* каиш 1* шрафцигер 4* завртки 2* конектор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Жичен Лесен Гејмерски Глушец 65G, 26 RGB ПОЗАДИНСКО Осветлување USB Гејмерски Глувци &засилувач; 7 Копчиња Програмабилен Драјвер, PAW3325

DEN 1388.80

€ € 65g Ултралесен Глушец Q Овој лесен гејмерски глушец е дизајниран со Лесна саќе Школка Во форма На о и �

ГОВЕНИЧЕН Механички Кабел За Воздушно Поврзување На Тастатурата За Игри На Тастатури, ПРИЛАГОДЕН Намотан USB C Кабел, Механички Кабел За

DEN 2.00

Повеќе опции за боја : намотаниот кабел за тастатура има различни привлечни поставки за боја, што може д�

Тв Серија-Окулус Потрага 2 VR Слушалки и Налепница За Контролер Винил Налепница Кожа ЗА VR Слушалки и Контролер, Заштитни Додатоци

DEN 1070.40

Заштитете го ВАШИОТ VR : Мазна и тенка винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоц�

За мета потрага 2 додатоци, потрага 2 силиконски капак за лице, обвивка за обвивка VR, потрага 2 контролор на допир, покритие, заштитен покривка

DEN 559.84

Транспарентен ореол десиг : Избегнувајќи да ја блокирате инфрацрвената светлина и контролниот сигнал, �

Singleата Еден Танц Мат, Двојна Употреба За Компјутерска ТВ 32бит, со 60 Игри, 100 Музички Нумери, Танц Миксер Stepам Чекор Игра Мат, Тф Ажурирање

DEN 3.00

[Мека И Нелизгачка] подлога за Танцување е изработена од висококвалитетен материјал од пвц ткаенина, со

Тастатура Sicunang, Механичка тастатура за игри 61Keys Оптичка оска RGB целосна бојадипетка на водоотпорна механичка тастатура Тип-Ц-програмибилни

DEN 419.20

Поддржете го целосниот клуч, точно идентификување и извршување на вашата нарачка Перформанси што не се

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.