• Новак
7 парчиња вежба пила за пила HSS челик пила на дискови сечила за сечила за електрична мелница со шипка за продолжување од 6мм за дрво, пластика, мек метал

7 парчиња вежба пила за пила HSS челик пила на дискови сечила за сечила за електрична мелница со шипка за продолжување од 6мм за дрво, пластика,

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

▲ Погодно за ротирачки алатки, алатки за напојување за прецизни, брзи и прецизни намалувања, убава алатка за DIY ▲ Изработено од голема брзина челик, по уникатниот напреден принцип на научно сечење, ефикасно ги решава дефектите на другите лопати. ▲ Големина : 22 (25.50) x 0,8 x 6,35мм. ▲ Погодно за меки метали како што се дрво, пластика, фиберглас, алуминиум и лим. Неопходна алатка за гравура работа. ▲ Белешка : Не исечете тврди предмети, подобро е да се исечете дрво и ПВЦ. ▲ Погодно за ротирачки алатки, алатки за напојување за прецизни, брзи и прецизни намалувања, убава алатка за DIY. ▲ Изработено од голема брзина челик, по уникатниот напреден принцип на научно сечење, ефикасно ги решава дефектите на другите лопати. ▲ Големина : 22 (25.50) x 0,8 x 6,35мм. ▲ Погодно за меки метали како што се дрво, пластика, фиберглас, алуминиум и лим. Неопходна алатка за гравура работа. ▲ Белешка : Не исечете тврди предмети, подобро е да се исечете дрво и ПВЦ. Опис : Име : Вежба за пилани лопати Дебелина : 0,8mmoutside Дијаметар : 22-50mmmatery : Список за пакување со голема брзина на челик : 6 x Saw Blades1 x Продолжение за шипки Забелешка : Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см, благодарам на екранот и на екранот и на екранот и на екранот и на екранот и на екранот и на екранот и на екранот и на екранот и да се скрие Други објективни причини, може да има одредена разлика во бојата, ве молиме разберете.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ОУЛЕНЦ 120 Нов Надграден Екран на Проекторот 16: 9 4k HD Пренослив Екран За Проекција Против Бразди Видео Филмски Екран За Домашно Кино

DEN 527.84

120 инчи 16 : 9 супер HD екран со одличен квалитет на проекторот, користете висококвалитетен екран од полиес�

Sinestour Fall Остава Денот На Благодарноста Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента

DEN 255.84

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на торбата за организатор на количка е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, голем�

Товарна Мрежа За Кревет За Пикап Камион, Организатор На Еластична Мрежа Со 4 Куки, Компатибилен Со Ford F150, GMC, Организатор На Товар За Камиони

DEN 1.00

СОВРШЕН ЗА КРЕВЕТ за ПИКАП багажникот : товарната мрежа за кревет за пикап камион дизајнирана за безбед�

Јеокоди Сончоглед Американско Знаме Торби Со Врвки За Рамо За Деца Жени, Спортска Плажа На Отворено Тоте Самл Лесна Гимнастика За Пливање

DEN 1.33

●Големина 34х41см / 13, 39х16, 14ин ①Материјалот е висококвалитетен полиестерски материјал ви овозможува по�

Кутија за креативно складирање на KKJJ со отстранливи разделувачи вредности накит за накит, чиста пластична кутија Организатор за складирање

DEN 1.67

❤ Држач за торбичка за складирање на храна : Направете ја вашата фиока уредна и организирана со оваа кут

ЧАРШАВ ОД ПРАВОАГОЛНИК ЗИВУРОАД - 57 х 70 Инчи Дамка И Полиестерска Крпа За Маса Отпорна На Брчки, Покривка За Маса Од Декоративна Ткаенина

DEN 3.33

✿ €ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ZIWUROAD чаршав се изработени од висококвалитетна издржлива полиестерска

20 парчиња хром 12мм Х 1.25 навртки за Навртки на Тркалата се вклопуваат 1986 Нисан 300ЗХ Може Да Одговара НА Оем Бандажи, Купувачот Треба

DEN 1177.60

Вкупна Должина : 1 Големина на конец : 12мм Х 1,25 Тип На Седиште : 60°Конус Седиште Големина На Главата : 13 / 16" �

Билен чај Чајник чајник Со Цедалка Цвет Чајник Керамички Тенџере Со Пастелна Боја Чај Сет Чај Со Филтер Црн Чај Едно Тенџере Е360мл

DEN 1192.00

Овој чајник со инфузер е целосен сет на комбинации, лесно отстранлив за правење чај и врела вода Лесно е

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.