• Новак
Адаптер за адаптер 24V AC/DC компатибилен со EMER XJ-F-32B XJ-F-32 XJF32 Далечински контролиран длабок манжер за масирање Shiatsu Massager 24.0V 2.0A 24VDC 2A 48W напојување кабел за кабел за кабел

Адаптер за адаптер 24V AC/DC компатибилен со EMER XJ-F-32B XJ-F-32 XJF32 Далечински контролиран длабок манжер за масирање Shiatsu

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Подредениот нов глобален адаптер за AC / DC адаптер компатибилен со Emer XJ-F-32 XJ-F-32 B XJF32 B далечински контролиран контролиран длабок мангал Shiatsu Massager 24.0 W 24 VDC 2 A 48 W DC24 V 2000 MA 24 ВОЛТ ПРОВЕД ЗА ЕВРОНСКИОТ КОРД КАБЛ ПС Полнач ја електрифицира ПСУ. Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Подредениот нов глобален адаптер за AC / DC адаптер компатибилен со Emer XJ-F-32 XJ-F-32 B XJF32 B далечински контролиран контролиран длабок мангал Shiatsu Massager 24.0 W 24 VDC 2 A 48 W DC24 V 2000 MA 24 ВОЛТ ПРОВЕД ЗА ЕВРОНСКИОТ КОРД КАБЛ ПС Полнач ја електрифицира ПСУ. Подредениот нов глобален адаптер за AC / DC адаптер компатибилен со Emer XJ-F-32 XJ-F-32 B XJF32 B далечински контролиран контролиран длабок мангал Shiatsu Massager 24.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Амосфун 100 парчиња Гел Креветчиња За Прсти Заштитник За Поддршка На Палецот Водоотпорни Ракави За Прсти Капаци За Егзема Пукање На Рацете

DEN 587.20

Применливо за повеќе индустрии, опсегот на примена е многу широк и може добро да се примени во вашиот се�

ПЖЈ - Пловечки Ѕидни Полици, Полица Монтирана На Ѕид, Полици За Складирање На Ѕид Од Дрво, Решетка За Складирање На Декоративен Дисплеј,

DEN 2.00

ДЕКОРАТИВНИ и ПРАКТИЧНИ : Користете ги овие полици за да ја преуредите куќата и да го исчистите нередот �

Памучна Ленена Торба За Перење Алишта, Памучна Ленена Кеса За Висечка Облека За Организатор За Складирање Домашни Гаџети Корпа За Преклопување

DEN 2.33

Висококвалитетен Памучен Ленен Материјал : торбата за складирање е главно изработена од памучен ленен �

Дома Виски Шише Диспензерот Еднократно Шише Животинско Вино Аератор Алкохол Декантери Изработени Стакло Коњ Виски Декантери За Алкохол, Scotch222

DEN 1.33

Декантерот за дизајн на стаклен коњ е многу погоден за вино, виски, вотка, шкотско виски, ракија, рум, тек�

ЛИАНКСИАО-Огледало За Шминка Огледало На Ѕид На Суета Огледало Што Може Да Се Прошири 360 Ротација, Огледало За Бричење Во Бања Козметичко

DEN 1087.84

Двострано нема потреба да се грижите за замена на светилките бидејќи тие ќе траат цел живот на огледало�

Хемотон Терариум Стакло Диспензерот Акрилик Мед Диспензерот Мед Контејнер Сируп Шеќер Тегла Тенџере Без Капе Мед Диспензерот Со Мечка

DEN 2.33

Овој сервер за мед е совршен кујнски гаџет за љубителите на мед Усвојување на премиум акрилен материјал

Јас Сум Менаџер На Станови. Некако сум голема работа. Стан менаџер Застрелан Стакло, Фенси стан менаџер, Керамички Чаша За Пријатели

DEN 2.00

Стан менаџер застрелан стакло слики изгледот на збунетост измешани со возбуда како што се отвори тој по

Лас Вегас Пиво Неонски Знак Рачно Изработени Вистински Стакло Неонска Цевка Неон Светлина За Дома Бар Човек Пештера Паб Продавница Ресторан

DEN 3.33

Големина и Обичај : 19х15 инчи(Тоа е големината на јасен акрилик, големината на цевката малку помала од неа

Печатење Пекарски Леб Склопувачка Пречка за Перење АЛИШТА, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Облека Играчки Складирање

DEN 2.33

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

ACLBLK Нордиските Акрилик Таванот Вентилатор Светлина Модерна Едноставност Хардвер Боја Вентилатор Лустерот LED Вентилатор Светилка За Дневна

DEN 3824.00

● Ова светло на вентилаторот на таванот е изработено од хардверска боја+акрилик+нож на вентилаторот НА

FXLYMR Лупа, Едукативни, Истражувачки, Hd 30 Пати Со Светлина 100mm Деца Високо Зголемување Помагала За Читање Зголемувачи Стар Човек Зголемување

DEN 0.33

Изработени со Отпорни На Гребење, Јасни Оптички Леќи Отпорни на Кршење Дизајнирани За Постари Лица, Сту�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.