• Новак
YTYZC 2020 Нов проектор Едноставен завеса против завесата Анти-лесен екран 60/72/84/100/120 инчи Домашна канцеларија на отворено Преносен 4: 3 Проекторски екран

YTYZC 2020 Нов проектор Едноставен завеса против завесата Анти-лесен екран 60/72/84/100/120 инчи Домашна канцеларија на отворено

Вреднување на стоката:
DEN 1484.80

Пристапност
Во достапна форма

Лесно за чување : Екранот на филмот го карактеризира компактниот, лесен и преклопен дизајн И, можете да го преклопите екранот во мала големина и да го ставите во ранец или куфер. Широка апликација : Филмскиот екран е совршен за филмови за домашно кино, образование, говори на конференциска сала, јавни дисплеи, филмови на отворено, итн. Природна ткаенина : Екранот на филмот се одликува со отпорни на брчки и високо апсорбирани материјали, во кои има и природна полиестерска ткаенина , и екранот за проекција е густ и мазен, и нема да се брчки кога ќе се склопи / вала. Лесен за инсталирање : Екранот за проекција може лесно да се поправи на wallидот или основата со куки, јажиња, загради, нокти или двострана лента. Практично во употреба : Екранот за проекција има јасен квалитет, кој е погоден за 4 K, 3 D видео и обезбедува агол на гледање од 180 степени. Лесно за чување : Екранот на филмот го карактеризира компактниот, лесен и преклопен дизајн. И, можете да го преклопите екранот во мала големина и да го ставите во ранец или куфер. Широка апликација : Филмскиот екран е совршен за филмови за домашно кино, образование, говори на конференциска сала, јавни дисплеи, филмови на отворено, итн. Природна ткаенина : Екранот на филмот се одликува со отпорни на брчки и високо апсорбирани материјали, во кои има и природна полиестерска ткаенина , и екранот за проекција е густ и мазен, и нема да се брчки кога ќе се склопи / вала. Лесен за инсталирање : Екранот за проекција може лесно да се поправи на wallидот или основата со куки, јажиња, загради, нокти или двострана лента. Практично во употреба : Екранот за проекција има јасен квалитет, кој е погоден за 4 K, 3 D видео и обезбедува агол на гледање од 180 степени. Карактеристики : Лесен за чување : Екранот на филмот го карактеризира компактниот, лесен и преклопен дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Богатства на Каролина 8126SN ракчиња лепливи држачи за белешка, леплива белешка за само-лепливи подлошки за белешки, Меморанти влошки

DEN 848.00

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

Jurhomie акрилна уметничка девојка забава свадбени материјали злато сребрена црна минималистичка линии апстрактна дама лични колачи декорација

DEN 2.33

Апстрактна дама со торта со лакови минималистички линии за декорација на колачи 100% сосема нови 11,9 см*17,8

Сет за појавување на семејство Lxydd, совпаѓање на кучиња и сопственици на кучиња розова шарена памучна маица мала облека за кучиња, погодна

DEN 2.00

Памук Materialiesивоквалитетен материјал : Облеката е изработена од висококвалитетна измиена памучна ткаен�

Likeside Ноќта на вештерките декоративни смола украси за автомобили хорор духови кукли Духови фестивал прогонувани куќички трикови

DEN 1315.20

Ве молиме, повикајте се на описот на производот】 и 【Информациите за производот】 подолу за да ги знаете

Fragarn плус големина фустани на плажа за жени, женски обичен печатен фустан со должина на коленото V-врат пулвер лабав фустан со краток ракав

DEN 1288.00

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

10 парчиња украс за нокти стилски привлечен за нокти за нокти за убавина, глава за накит додаток за нокти, маникурист на снабдување

DEN 1.67

Боја : В Лесно за залепување, тродимензионално, декоративно Материјал : Метал Број на парчиња : Комбо Важ�

Кристал кварц мини чакра стап 3-3,5 инчи приближно. Меѓународно лекување на меѓународно лекување духовна божествена Индија А ++ кристална

DEN 1.33

Jet International производ А ++ со врвен квалитет на кристал кварц кварц мини чакра стапче стапчиња зашилени ста�

[2 пакет] 10ft Продолжен кабел со рамен приклучок за напојување на лента за напојување со 8 широко распространети места и 3 USB порти Излез

DEN 735.68

【Широко излез со лента за напојување со 3 страни】 Овој издржлив кабел за напојување нуди 8 широко распр�

Мултифункционално 3 нивоа организатор за складирање решетката , подвижна кујна полица за бања метал тркалање количка корпа за корпа

DEN 4111.84

Дизајн на количка за складирање од 3 нивоа што може да се користи во тесни простори во вашиот дом за скла�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.