• Новак
Qwork Cap Cap File Filter Clend, со 6 инчен внатрешен дијаметар, клуч за филтрирање на гориво, метален отвор за капаче за дизел камион мотор 380134 382, ​​клуч за сепаратор на вода

Qwork Cap Cap File Filter Clend, со 6 инчен внатрешен дијаметар, клуч за филтрирање на гориво, метален отвор за капаче за дизел камион

Вреднување на стоката:
DEN 263.52

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Изработено од цврста конструкција од 1/4 "со сина пластична обложена рачка што не се лизга Големина : клучот на филтерот за гориво има 6" внатре во дијаметар. Пакетот вклучува : клуч за филтрирање на гориво од 1 парче. Апликација : За камион мотор 380134 382. Оваа алатка ќе ги елиминира оштетените јазичиња и ќе обезбеди совршено симетрично затегнување при инсталирање на нов филтер за гориво/вода, едноставна и корисна алатка. Услуга : Уживајте во мазна и безгрижна услуга за враќање во рок од еден месец! Сите прашања се чувствуваат слободни да контактираат со нас, ние ќе бидеме тука за вас. Материјал : Изработено од цврста конструкција од 1/4 "со сина пластична обложена рачка што не се лизга. Големина : клучот на филтерот за гориво има 6" внатре во дијаметар. Пакетот вклучува : клуч за филтрирање на гориво од 1 парче. Апликација : За камион мотор 380134 382. Оваа алатка ќе ги елиминира оштетените јазичиња и ќе обезбеди совршено симетрично затегнување при инсталирање на нов филтер за гориво/вода, едноставна и корисна алатка. Услуга : Уживајте во мазна и безгрижна услуга за враќање во рок од еден месец! Сите прашања се чувствуваат слободни да контактираат со нас, ние ќе бидеме тука за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплет за поправка на конец, алатка за поправка на челик со голема брзина со голема брзина со кутија за складирање, за поправка оштетени

DEN 1.67

【Карактеристики на материјалот】 Алатката за поправка на навој е изработена од челичен материјал со го

Комплет за пиштоли за пиштол за ритам, пиштол за рачно забивање, сет со висок јаглероден челик, алатка за рачно занишани клешти за фиветирање,

DEN 800.16

[Повеќекратни употреби] Заврзниот пиштол често се користи за прицврстување и занишање во метални листо�

Висвиќ 3 парчиња/Постави хидрауличен цилиндер клипни шипки запечатете ја алатката за инсталација U-cup автоматски додатоци корпа за

DEN 399.84

Да се ​​направи помала големина од дупката за жлезда со вртење на заптивката во форма на омега може да �

Алатка за тестирање на приколки, отпорна на топлина црна широка апликација ABS 7-пински приколка Тестер ергономски дизајн за поправка

DEN 742.40

Овој тестер за приколка може да ви помогне брзо да го проверите неуспехот на колото на возилата и на еле�

Комплет за плакнење на наизменична струја, алатка за чистење на гасоводот за автоматско климатизација, сет, со мерач 220psi, воздушни фитинзи

DEN 2.67

Широк спектар на примена : Погоден за какво било средство за плакнење на A / C Може да се меша со воздух по

Климатизација бакарна цевка за алатки за алатки за алатки за климатизација Делови Флуор цевка месинг конектор за климатизација R410A адаптер

DEN 3.00

Тие се добри за кујна, балкон, бања, наводнување на растенија и миење на автомобили Лесно за обработка по

Комплет за поправка на шофершајбната на Fafaawff, за поправка, за поправка на полумесечни пукнатини, пајажина, оштетување во форма на starвезда,

DEN 2.00

Поправки на сите видови на ламинирани шофершајбни, како што се биковиоко, полумесечни пукнатини, дупки,

Подлога за полирање со дијамантски раце 7 парчиња и влошки за полирање на дијаманти 4 инчи Полсирање на подлогата 19+1 парчиња гранит

DEN 1375.84

7 парчиња подлога за полирање на рацете на дијаманти (решетка 50400 Ecletroplate) Грит 8003000 смола 18 парчиња подлог

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.