• Новак
Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување (12 & 24 пакет) Стабилен заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични излезни пластични места за безбедност на дец?

Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување (12 & 24 пакет) Стабилен заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични излезни пластични

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца : Користете го нашиот премија за покритие за бебиња за бебиња за да го заштитите вашиот излез и семејството. Покривот на wallидот е едноставен начин да ги спречите децата да не допираат или да се обидат да вметнат предмети во електрични места. Ги штити вашите деца од шок и спречува кратки кола. Обвинение за отровно покритие од Laiyuhua : За разлика од другите капаци на електричен излез што може лесно да се отстрани од децата, нашата е дизајнирана да биде тешко за да се отстранат децата. Поради тенки кружни рабови на капакот на излезот на електрична енергија, децата нема да можат сами да го извлечат. Лесно инсталирање : Не мора да бидете експерт за да го инсталирате нашиот капаци за излез на бебето! Сè што треба да направите е да го вметнете капакот на приклучокот во неискористениот излез и добро да одите!. Брзо како Plug & Play : Едно парче дизајн на пластичниот излез ги опфаќа приклучоците лесно и цврсто се вклопува. Внимание Мами и татковци! - Барате збир на капаци на излез за деца? - Потребна ви е вредност на капаци на штекери што ќе ви помогнат да го искористите вашиот дом? - Дали сакате да го минимизирате ризикот од електрични места додека вашиот Rascal го истражува вашиот дом? Крајниот електричен приклучок за безбедност на бебето опфаќа 12 или 24 пакувања ве прават мир на умот! - Брзо безбедно и лесно : ќе можете да го поставите капакот на излезот за бебиња во секунди - цврсти и тесни : за разлика од другите лабави и изнемоштени капаци на приклучокот, нашиот заштитник на приклучокот се вклопува цврсто и издржлив - компактен : тенкиот дизајн го прави скоро невозможен за Децата да го извлечат излезното покритие - Безбедносни материјали : Нашите излезни капаци за деца се изработени од нетоксичен материјал со електрични изолациски својства - избегнувајте да губите : ако ви требаат само неколку капаци на места за да го искористат вашиот дом, зошто да изберете повеќе пакувања од нив отколку што вие треба? - Ние нудиме 2 различни пакувања за да можете да ја спречите детската соба и да ставите крај на отпадот - среќни мајки и посреќни бебиња : поминете помалку време во загриженост и поквалитетно време со вашите деца да знаете дека вашиот мал истражувач е повеќе заштитен! Specifications - Suitable for : American power outlet - Package : 12 or 24 pack of child safety outlet covers - Material : hard insulating plastic - Size : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент

24 пакувајте ги безбедносните капаци за безбедност на електричен заштитник за бебиња за бебиња, приклучоци за излез за бебиња, опфаќа мачки

DEN 3.00

♥ Вклучува 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД ♥ Тоа е компактно и преносно, обезбедувајќи ја

Обвинувања на приклучокот за црно цвеќе на Daisy Black Floral Covers 12 пакувања - капаци на приклучокот за безбедност на бебето - Трајни и стабилни

DEN 2.67

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Безбедност за заклучување на вратата на прозорецот - 4 пакувања за прозорци за прозорци за бебиња доказ за домашна безбедност Безбедносно

DEN 0.33

Основни брави на прозорецот за безбедност на домови и отровни деца : Со трајното и сигурно и сигурното з�

Излез приклучок опфаќа електрични заштитни капаци за безбедносни капаци за приклучоци за дома- среќни крави за бебиња сина позадина

DEN 1.00

[24 вклучени пакет] 24 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Outlet Plug Covers 24 пакувања, симпатична зајаче со заштитник на приклучокот со ранец, пластични приклучоци со 2-погрозени за електрични места

DEN 207.84

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Обвивки за приклучок за излез, безбедносни капачиња за електричен заштитник спречуваат Божиќен цвет на опасност од шок на црвена

DEN 159.68

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Ирис цвеќиња Синиот излезен приклучок опфаќа 12 пакувања - капаци на приклучокот за безбедност на бебето - трајни и стабилни - Дете ги докажуваат

DEN 159.84

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Зеродеко шампон капа за када додатоци Детска капи за бебиња додатоци за бања за коса за миење капа за мали деца, новороденче туш капа, дете,

DEN 153.44

PP и TPE Капа за бања за мали деца : Усвојување на премиум PP и TPE материјал, издржлив и силен и безбеден...

Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување (12 & 24 пакет) Стабилен заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични излезни пластични

DEN 0.33

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

Револуционен заштитник во студиото за бебиња, браници со доказ за бебиња и перница за засилувач за покривање на остри рабови на мебел

DEN 1.67

Револуционен заштитник на агол за бебиња, заштитни перничиња мебел за браник за мебел и браници за безб

Арапски стил Арабески образец 1 излезен приклучок Опфаќа 12 пакувања - Обвивки за приклучок за безбедност на бебиња - Трајни и стабилни - Дете

DEN 1.67

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Qugrl црна бела крава шема Детска дете ранец со поводник млеко градинка детска чанта предучилишна расадник бебешки патувања торба за

DEN 1.00

Димензии : 109*12,9 инчи во должина*ширина*висина (26m*15cm*33cm) Направено од лесна ткаенина со двојка и супериорн

Нпкгвиа Капа За Бебешка Бања Водоотпорна Капа За Шампон За Деца Мали Девојчиња Момчиња Прилагодлива Силиконска Круна за Капење. Производи

DEN 1473.60

Прилагодлив Дизајн : Капите За Туширање Се Внимателни Дека Големината Може Да Се Прилагоди Според Облик

Олд црн воз за возврат опфаќа 12 пакувања - приклучоци за безбедност на бебето - издржливи и стабилни - Дете ги докажуваат вашите места

DEN 1.33

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Опфаќаат музички белешки и огномет за приклучок за излез од 12 пакувања - приклучоци за безбедност на бебето - Трајни и стабилни - Дете ги

DEN 2.33

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.