• Новак
Nioffice Iridescent Acrylic Tape диспензерот со остри пилани од не'рѓосувачки челик за стандардна ролна од 1 инч, разнобојно чисто естетски училишни материјали за канцелариски де

Nioffice Iridescent Acrylic Tape диспензерот со остри пилани од не'рѓосувачки челик за стандардна ролна од 1 инч, разнобојно чисто

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Attom Tech е професионален производител на производи за домаќинства, имаме тим за професионално истражување и развој Нашата мисија е да им обезбедиме на нашите клиенти разновиден спектар на производи кои се и сигурни и практични, што го прави вашиот секојдневен живот поудобен. Со нашата посветеност на квалитетот, Attom Tech е посветена на тоа да биде извор на најважни работи за домаќинства. ✔ 【Iridescent Tape Dispenser】 Овој еден-од-еден вид на Iridescent акрилна лента диспензерот има чиста површина во боја на виножито што ја менува бојата во зависност од условите на светлина и аглите на гледање. Донесува модерна естетика на вашата работна маса, додава стил и елеганција и ќе го привлече вниманието на сите. ✔ 【Одлична функција за сечење】 Диспензерот на лентата има премија остра назасиран сечило што ви овозможува лесно да ја раскинете лентата. Тоа е доволно тешка и доволно стабилна за да се овозможи дистрибуција со една рака, помагајќи да се служи вашата работа ефикасно. ✔ 【Применлива лента】 Елегантниот и стилски Iridescent Acrylic Tape Dispenser е компатибилен со стандардните ролни со ролни ленти со дијаметар од 1 инч. ✔ 【Трајлив квалитет】 Овој диспензерот на ленти е изработен од високо транспарентен ирисентен акрилен материјал, кој совршено одговара на сечилото за сечење од не'рѓосувачки челик. Премиум материјали и издржлива градежна гаранција години на употреба за вашата дневна работа. Прекрасно и функционално дизајниран, диспензерот за ленти е изграден за да трае. ✔ 【Совршен подарок】 Диспензерот за ленти има елегантен дизајн и тоа ќе направи одличен подарок за себе, семејството, пријателите или колегите. Овој зачудувачки диспендер за ленти ќе направи секој да се чувствува уникатен и е совршен додаток на вашата канцелариски материјал на бирото. ✔ 【Iridescent Tape Dispenser】 Овој еден-од-еден вид на Iridescent акрилна лента диспензерот има чиста површина во боја на виножито што ја менува бојата во зависност од условите на светлина и аглите на гледање. Донесува модерна естетика на вашата работна маса, додава стил и елеганција и ќе го привлече вниманието на сите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Богатства на Каролина BB7477SH4 Расадник Добра ноќ лисица лисица или држач за клучеви, куки за wallидови, држач за клучеви, држач за палто,

DEN 1.33

Носителот на поводник на кука мери 4,25 инчи широк за 7 инчи висок Плочката е направена од тврда хартија и �

Вентилатор за ладилникот на воздухот, преносен ладилник за воздух 3 брзини, 300 ml десктоп климатик вентилатор брзо ладење за простории за

DEN 1.00

【Брзо ладење】 Ладилникот за воздух го создава вашиот простор и со навлажнет и со ладен воздух, уживајт�

Лист од полжав Маргаритка Тркалезна Крпа За Перење Ја Попречува Склопувачката Водоотпорна Валкана Облека Корпи Со Рачки Кеса За Складирање

DEN 447.84

Изработени од оксфордска ткаенина Избрана висококвалитетна Оксфордска ткаенина, внатрешниот слој има

Апо-скалило со скалила, безбеден и не лизга, за затворен дрвен чекор скали, без лепак, само-лекав и лесен за инсталирање, соодветен

DEN 319.84

Површината на скалите на скалите е изработена од еколошки и отпорни на абење полипропилен влакна, а дно�

FQZWONG MIDI фустани за жени летен елегантен одмор на плажа Проток на тестови Трендовски гроздобер клуб што излегува одморалиште на одморалиште

DEN 111.84

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

6 парчиња клипови за пешкири за сончање големи клипови за крпи за плажа силни зафатни облеки штипки што не се лизгаат пешки за пешкири

DEN 1150.40

【Висок квалитет на животната средина материјал】 Нашите клипови за крпи за плажа се изработени од цврс�

Женски летни врвови графички маички за печатење на пеперутки летни кратки ракави врвови кошула миленичиња облека за женски врвови и

DEN 750.40

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

Нараквици за латекс на конекс црна нитрил за еднократна употреба-случај на 1000 парчиња 6 милји нараквици без латекс без прашок без латекс

DEN 2.67

Нашите нараквици за лекови за еднократна употреба на црни нитрил за еднократна употреба се истегнати, и

Додатоци на додатоци Doitool 3 парчиња држач за масло од суштински торби Организатор на капацитет Организатор за пад на патувањето ЕР шише

DEN 1.00

Торба за носење на есенцијално масло : Двоен патент што е здрав и работи мазно Држачот за подлога на пена

Случај со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, апстрактна фудбалска пејзаж

DEN 1318.40

★ Големина на случајот со молив : 20x6 ★ Материјал за торбички со молив : кутија со моливи е изработена од �

Табла за сечење на Лиујун 4х6 инчи, капацитет од 10 листови, пластична база, преносен секач за хартија и тример за домашна канцеларија

DEN 5091.04

Направено од пластичен материјал, кој е издржлив и лесен за употреба Преносна и мала тежина, погодно за �

Didiseaon 6pcs Рамазан Коверти Еид Мубарак Пари Плик Рамазан Карим Подарок Коверти Рамазан Карим Бонбони Плик За Еид Рамазан Партија Украси

DEN 2.67

Самолепливи Пликови Пликот Се Одликува Со Исклучителен Изглед и Дизајн, Кој Е Декоративен и Уникатен Пл

Вилтс Дигитален хигрометар Температурен Аларм екран канцеларија Армиран Армиран домашен десктоп Сензор за професионален метар Монитор за

DEN 652.80

АМС, стакло Детектор може да се даде како подарок на вашето семејство и пријател Тестер за гас вграден в�

Секси гаќички за жени непослушен за секс/игра bowknot hollow надвор од брифинзите со слаба половината лесна цветна везена везена г.-жица

DEN 111.68

100% чипка Панталони за хипстер за жени кај женска облека, долна облека за хипстер за жени, гаќички за хипс

Само-V Челик Кајак Седло Покрив Лавици Универзална Автомобил Покрив Решетката За Кајак Превозникот Кану Брод Лопатка Одбор Сурфање Покрив

DEN 1.33

[Лесно За Инсталирање] Инсталирајте Или демонтирајте од системот на багажникот на покривот за неколку с

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.