• Новак
Фиока за фиоки за откуп на ео-пос + печатач за термички прием + скенер за баркод [црна] + 10 ролни хартија за прием

Фиока за фиоки за откуп на ео-пос + печатач за термички прием + скенер за баркод [црна] + 10 ролни хартија за прием

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Не е компатибилен со плоштадот За верзијата компатибилна со квадрат, пребарувајте B01kiz7afe. 2-годишна целосна гаранција, поддршка за животна технологија, од ЕОМ-Пос. Овој пакет вклучува фиока за готовина EOM-100, печатач за термички прием EOM-200, скенер за безжичен баркод EOM-375 и 10 пакет хартија за термичка прием. Портата за фиоки за готовина автоматски ќе отвори фиока за готовина. Капка и печатете ја инсталацијата на хартија. Термички значи дека никогаш повеќе нема да треба да замените кертриџ за мастило. 3 Интерфејси- Овозможува печатење преку USB кабел, сериски кабел или дури и да го споделат печатачот со многу различни компјутери преку Ethernet/LAN. Не е компатибилен со плоштадот. За верзијата компатибилна со квадрат, пребарувајте B01kiz7afe. Не е компатибилен со плоштадот. За верзијата компатибилна со квадрат, пребарувајте B01kiz7afe. Фиока за рекорди на ЕОМ-Пос + печатач за термички прием (80мм) + скенер за баркод (безжичен) [црна] + 10 ролни хартија за прием.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплети за сликање на дијаманти за дијаманти за возрасни, комплет за дијамантски уметности, комплет за сликање од 5Д дијаманти, целосна

DEN 79.84

【Лесно се разликуваат симболи】 Ние користиме големи и смели фонтови За слични букви или броеви како 1 /

Преклопници за вклучување 10 парчиња 4 пински мини прекинувач за слајд ресетирање на прекинувачот за микро -менување минијатурен прекинувач

DEN 3.33

Микро прекинувачи Микро прекинувачи Лесен за инсталирање во кој има мини каросерија и широко се корист�

Fansipro Photo Frame тенка, додатоци комплети на Вила; Гостинска куќа; Продавница за фотографија; Училиште; Канцелариска соба; Шкаф; Кафе; Салон;

DEN 1352.00

Производот е нов во професионален дизајн и уникатен по својата форма Површината на производот е обезбе�

Jankow 2 Поставете компјутерски монитор за пораки на табла, мултифункционален компјутерски монитор за меморија, странични панели на креативниот

DEN 3.00

Компјутерските странични панели се изработени од транспарентен акрилен материјал, издржлив, едноставе

Jeonswod 1pcs повеќе-порта за закачалка за пластична решетка за складирање на решетката за складирање на решетката Мултифункционална вратоврска

DEN 2.67

Материјал : Абс Закачалката може во голема мерка да го зачува вашиот простор за плакарот Ограничени дом�

Парчиња од шаховска игра печатено молив за молив, држач за торбичка торбичка за канцелариски кутии за складирање на организаторска торба за

DEN 2.33

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен случај со моливи е изработен од полиесте�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.