• Новак
KAM SNAPS Копчиња и Snap Pliers Set, Betterjonny 420 Постави 14-бои за стабилни за стартни комплет со големина 20 T5 Kam Snap Пластични сврзувачки елементи за шипки за затворање на копчињата

KAM SNAPS Копчиња и Snap Pliers Set, Betterjonny 420 Постави 14-бои за стабилни за стартни комплет со големина 20 T5 Kam Snap

Вреднување на стоката:
DEN 439.84

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : КАМ Пластичните прилепувања се без 'рѓа, машини што се перат и се сушат Количина на Snaps : 420 Комплетни комплети во 14 бои. 60 капачиња, 30 приклучоци, 30 столпчиња по боја. Широко примена : Кам прилепувањата најчесто се користат на облека, крпи и други проекти за вез, занает, шиење и домаќинство. Големина на Snaps : големина 20 / T5, дијаметар на капачето : приближно. 1/2 '' (12,4 мм), должина на измет : приближно. 1/5 '' (5,6 мм), иста големина што се користи на комерцијална крпа и повеќето други проекти. Комплет Кам Плиерс Вклучен : 1) КАМ Пластични прилепни поставки; 2) 2 x метални шипки за поставување (инсталирани поставени шипки на шипки 20 и помали; пошироката шипка поставува големина 19 и 22 прилепувања); 3) 4 x Cap Dies (за поставување T-3, T-5, T-8 A, T-8 B); 4) 1 x шрафцигер; 5) 1 x awl. Карактеристики на КАМ Снепс : 1. Кам прилепките се совршено затворање за широк спектар на дизајни за ткаенини2. Тие можат да се користат за додатоци за облека и ткаенини3. Одлично за конвертирање на крпа од Велкро во Snaps4. Како алтернатива на копчињата за шиење на облеката, крпите од нечистотии, обвивки за кабели и други везови, занаети, шиење и проекти за домаќинства, извори на Snap Pliers : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Xixian Rotary Cutter, Ротари машина за сечење сечење 45мм сечила Ергономска гумена рачка тркалачка секач со безбедносно заклучување за ткаенина

DEN 148.64

Остри и издржливо ротирачкото сечило е направено од висок квалитет на карбонизиран челик со е супер ос�

Ngoodiez DTF во прав Дигитален трансфер - Лепило за топло топење, прашок за пренесување предтрет DTF за директно печатење на која било обоена/темна

DEN 3.33

Компатибилност : Ние го поедноставивме методот на топло топење со нашето лепило во прав DTF што работи со

Забележете ги децата играчки 5 парчиња Божиќен занает DIY цртање сликарство бело празно снешко кукла модел Божиќ за моделирање пена за

DEN 0.67

Дозволете ви да му дадете целосна игра на вашата имагинација, родителско дете, развој на мозок и практич

Уреден занает - Организаторите на Бобин кутии сет на два - издржлив случај со затегнат тесен капак за вашите потреби за шиење и ватирање

DEN 287.84

Совршена големина ✔ чиста поли бобинска кутија мери 7 "x 1,25" x 3,5 "инчи Одлична големина за грабнување и од�

Додатоци за сликање со дијаманти со дијаманти со дијамантски ламба со прицврстувач, надградена 5x раце бесплатно USB напојувано стакло со светло

DEN 1.00

Поголем и посилен клип : Оваа лупа на стаклена светлина со клип е опремена со поголем и посилен метален к

Qusmeiyiciici 9pcs насмевка мачка шепа срце срце везени апликации закрпи, DIY шијат на лепенка железо на закрпи за облека за облека со фармерки,

DEN 95.84

Деликатно занаетчиство : Симпатичните закрпи се изработени од полиестерски материјал што е пријателск�

Дизајнерска количка досадна виолетова цврста боја сезони памук 3 ply бод за везење нишка за пријателство нараквица нараквица конец

DEN 1532.80

Производ : Досадна виолетова цврста боја сезони памук 3 парчиња Големина : Пакет од 100 грама Употреба : Мо�

Прецизната Подлога За Спојување Вклучува Нелизгачка/Нелеплива подлога Со Проѕирен Дизајн за Создавање Апликации и Лист За Притискање

DEN 2.67

ЛЕСНО КРЕИРАЊЕ АПЛИКАЦИИ : иновативниот дизајн за гледање обезбедува голема видливост за создавање апл

25 парчиња издвоено железо на закрпи за мотоцикли за моторцикли, различно извезено украсено железо на парола, лепенка за ранци за шиење

DEN 175.84

Material Материјал за везени букви : Апликација за ткаенини (може да се шие на или железо на облека за фустан�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.