• Новак
UXZDX CUJUX Видео -зголемувач за засилувач за мобилни телефони за засилувач на држачот за држач за преклопување Видео засилувач 12 инчи L2 Екран за мобилен телефон

UXZDX CUJUX Видео -зголемувач за засилувач за мобилни телефони за засилувач на држачот за држач за преклопување Видео засилувач 12 инчи L2 Екран

Вреднување на стоката:
DEN 2124.96

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Акрилна леќа + АБС школка Bluetooth верзија : 3. Големина на екранот : 12 инчи. Модел на батерија за поддршка : 18650 (не е вклучен). Тип на звук : 4 Ω 3 W со дијафрагма. Материјал : Акрилна леќа + АБС школка. Bluetooth верзија : 3. Големина на екранот : 12 инчи. Модел на батерија за поддршка : 18650 (не е вклучен). Тип на звук : 4 Ω 3 W со дијафрагма. Материјал : Акрилични леќи + ABS Shellbluetooth верзија : 3,0screen Големина : 12 инчесупорт Модел на батерија : 18650 (не е вклучен) Тип на звук : 4 Ω 3 W со дијафрагмноти : Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Ви благодариме! Поради рачното мерење, оставете мерна девијација од 1-3cm.1 x Sainfier Package Incurs : 1 x 10x лупа (две леќи за диа за избор).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со LEXUS 2020 UX Дисплеј - Мини Капацитивно Игла, Мало Гумено Пенкало Со Капацитивен Врв За Lexus 2020

DEN 2.33

? [УНИВЕРЗАЛНО] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со LexUX Дисплеј (10 Работи одлично на Вашиот LEXUX Дис�

Телефон Јаже Телефон Накит Подарок Виси Јаже Боја Монистра Анти-Изгубени Акрилни Монистра Бела Имитација Бисер Телефон Случај Синџири Мобилен

DEN 1.00

Големина : Околу 28+5см Материјал : Акрилик Боја : како слика Количина : 1 парчиња Пакет Вклучувајќи : 1 Реме�

Бункер Прстен Уметност Дизајн, Мобилен Телефон Прстен Држач, 360°Ротација Метал Прстен, Доаѓа Со Посветен Држач, Компатибилен Со Повеќето

DEN 0.33

●●Големина на производот : 1,85 € 1,50 € 0,28 инчи ●внатрешен дијаметар На Прстенот : 0,91 инчи €®Материјал : М

Двострана леплива подлога за вшмукување чаша 3,74 во леплива леплива леплива влошки 3,15 инчи чист супер силен лепило за лепило за Xiaoyi

DEN 1040.00

Каде да користите вшмукувачки чаша GPS телефонски монтиран подлога за лепило за лепило? Кога ќе го монтир

Тек Стил Про Капацитивни Отпорни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Oneplus Кец На Десетка Висока Чувствителност &засилувач; Прецизност Целосна

DEN 207.84

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

Успех4спорт Пренослив Char Полнач За Патување Со Батерии За Орбитата Максвест 4400 и Полнач За Итни Случаи со ПРЕДВОДЕНА Светлина! [Бело]

DEN 2.33

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

Заштитник На Екранот шену За Часовникот Габ, Заштитен Капак Од Тврд КОМПЈУТЕР Со 3 Пакувања И Додатоци За Замена На Заштитник На Екранот

DEN 159.84

Компатибилен : ● не ЗА Gizmo Watch 1, Gizmo Watch 2, Syncup Cids Watch И Disney_editions watch_ Овој случај на заштитник на екранот на gabb

10W држач за полнење за мобилни телефони за монтирање на автомобили - Заштитен мобилен штанд со безбедни влошки за зафат - Автоматска затегнување

DEN 0.33

? Целосно автоматско полнење и навигација : Само поставете паметен телефон на монтирање на вашиот телеф�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.