• Новак
Peakmeter PM6208A Тип на контакт Дигитален тахометар Метар мерач на мерач на брзина на мерач на мерач

Peakmeter PM6208A Тип на контакт Дигитален тахометар Метар мерач на мерач на брзина на мерач на мерач

Вреднување на стоката:
DEN 657.60

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет Мерачот на тахометарот е изработен од висококвалитетен ABS метриски, силен и издржлив, со стабилни перформанси и долг животен век Карактеристики PM6208 A е дигитален тахометар Contact Type со стабилни перформанси, голема сигурност и високи безбедносни перформанси. Интегриран чип со голема брзина : Основната компонента на мерачот е компактен интегриран чип со голема брзина. Поддршка за квалитет : Ова е тахометар за контакт со стабилни перформанси. Ако имате какви било прашања со вашата алатка за тахометар, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе обезбедиме комплетно решение. Професионален дизајн : Мерењето на контакт на овој тахометар за мерачи на RPM е 50 19999rpm, а степенот на точност може да достигне до 0,03 +2. Основната компонента е компактен интегриран чип со голема брзина. PM6208 A е дигитален тахометар од типот на контакт со стабилни перформанси, голема сигурност и високи безбедносни перформанси. Основната компонента на мерачот е компактен интегриран чип со голема брзина. Мерачот ќе ги прикаже брзините на вртење од 50rpm - 19999-те . Усвојте LCD дисплеј со позадинско осветлување, погодно за читање на податоци во темница. Лесен за ракување и одржување, супериорни перформанси. Спецификација : Карактеристики : PM6208 A е дигитален тахометар од типот на контакт со стабилни перформанси, висока сигурност и високи безбедносни перформанси.

Главните карактеристики

Features:
PM6208A is a contact-type digital tachometer with stable performance, high reliability and high safety performance. :
The core component of the meter is a compact high-speed integrated chip. :
The meter will display rotation speeds from 50RPM:
19999RPM.
Adopt LCD backlit display, convenient to read data in the dark. :
Easy to operate and maintain, superior performance.:
Specification:
Material:
ABS
Weight:
311g/11oz
Contact Measurement:
50-19999RPM ±(0.03%+2)
Measuring Distance:
N/A
Auto Power Off:
30S
Data Logging:
100 groups
MAX/MIN/AVG Functions:
Yes
m/min m/sec ft/min ft/Sec in/min unit selection:
Yes
Data Hold:
Yes
Display Back light:
Yes
Low Battery indication:
Yes
Category:
CE
Power Supply:
4*1.5AAA Battery (NOT Included)
Product Size:
19.3*11.2*6.3cm/7.6*4.4*2.5inch
Package List:
1* Contact tachometer:
1* Black bag:
5* Contact roller:
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Избор на клиент

Отпорна на топлина Мат За Пржење На Воздух, 4 ПАРЧИЊА Кујнска Плоча За Заштита Од Топлина, Подлога За Помош На Лизгачот На Апаратот Што Не Се

DEN 1.67

?‍?●Душеци Отпорни На Топлина Во Кујната На Работната Површина На кујната, Кога фритезата за воздух е в�

Да Се Направи Листа Лаптоп-Дневен Планер Рампа -140 без датум дена-Откине Листови, 6, 5х8, 5, Спирала Планирање Листа За Проверка На Продуктивноста

DEN 192.00

Флексибилен и без датум, нашиот дневен планер овозможува 140 неследователни денови на употреба Спирално�

Healque За Еднократна Употреба Подлоги - Инконтиненција Кревет Чукс Влошки За Деца и Домашни Миленици - Течност И Урина Кревет Заштита-Абсорбента

DEN 335.36

МАКСИМАЛНА АПСОРПЦИЈАПодлогите За Еднократна Употреба Healque се професионално дизајнирани за максималн�

VBFOFBV Патување Ранец За Жени, Пешачење Ранец Отворено Спортски Ранец Секојдневен Дневен Ранец, Животински Модел Леопард Кожата Ретро Кафеава

DEN 600.00

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Торбичка за козметичка Шминка Торбички За Патување, Пренослив Организатор За Складирање Шминка, Торба За Козметика Со Патент За Жени Пријатели

DEN 2.33

●Опис на материјалот●чантата за шминка е изработена од Лен, материјалот ја прави козметичката кеса пр�

Хармоника Поставена за деца и возрасни, почетници 4 пакувања Дијатонски клуч на орган на уста, блуз музички инструмент со 10 дупки и 20 белешки,

DEN 1.00

? Рихтер подесен орган за уста : 10 дупки, 20 тони дијатонична хармоника во клучот на Ц што е добро прилагод�

Факдем Паметна Лента За Часовници За Гармин Феникс 6 6Х Про 5Х 5плус 3ХР 935силиконски Паметен Часовник Феникс6 Феникс5 Лесен Зглоб 22/26мм

DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Копчиња за долг ракав на Здфер Божиќни масти, долги кошули, Божиќ Дедо Мраз печати кошула за куглање за куглање, дизајнерски кошули

DEN 0.33

Asian големина, ве молиме изберете 1 големина нагоре За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 час�

СВЕТЛА Светска Месечина Светилка, 3д Печатење Месечина светлина 4.7 Во Ноќно Светло Ладна Светилка Лунарна Светилка со Дрвен Држач

DEN 416.00

€Супериорна 3д Печатена Технологија : Врз основа на астрономски податоци Од сателитот НА НАСА, користењ

Туансе Снаа Подарок Од Свекрва Акрилно Срце Знаци Плакети Мајки Ден Канцеларија Декорации Роденден Божиќ Свадба Инспиративни Идеи

DEN 2.00

Инспиративен Подарок за Снаа : подарокот за акрилен знак за срце за идната снаа е дизајниран и насликан �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.