• Новак
Чикрија Деца девојки металик златна боја на лирско обожавање костум високо -литургиски пофалби танцувачки фустан

Чикрија Деца девојки металик златна боја на лирско обожавање костум високо -литургиски пофалби танцувачки фустан

Вреднување на стоката:
DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

60% шифон, 40% полиестер Затворање на патент. Само миење на рацете. Деца девојки стилска облека крпеница контраст во боја пофалби за танцување костум фустан. Дизајн со без ракави и тркалезна јака, модна крпеница и боја на контраст, многу модерно. Сјајна бронзена крпа, невидливо затворање на патент во предниот дел, лесно се облекува или полетува. Табела со големина значи возрасен опсег за девојчиња, но тие се само за општо водство, ладно миење на рацете. Погодно за многу прилики, конкуренција, носење танц, носење забави, сценски перформанси, итн. - | предната должина - | градите | половината - | јака - - 6 | - 6 години | - 29,5 "/75cm |- - 22 "/56cm | - 20,5"/52cm - | - 10.5cm - 8 | - 8 години | 32 "/81cm - | 24"/61cm | 22 "/56cm-|11 "/28.5cm- - 10 - | 10 години | 34,5 "/87.5cm - | 26"/66cm | - 23.5 "/60cm - | 12" /30.5cm- -12 - | 12 години | 37 "/94cm - | - -28 "/71cm | 25"/64cm | 13 "/32.5cm- - 14 - | - - 14 години | - 39,5 "/100.5cm - | 30"/76cm | - 26,5 "/68cm -| - 13,5 "/34.5cm - 16 - | 16 години | - 42" /107cm|31.5"/81cm-|28"/72cm|-14.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Davitu DC мотор - голема работа 30W вибрација мотор алуминиум легура бетон вибратор единечна фаза 3600rpm прилагодлива брзина AC 110V мал чист

DEN 0.67

Пакетот вклучува : 1 x вибрации мотор Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вк

Elsjoy 100 пакувања Крафт хартиени торби со рачки, 5.3x3.8x8 кафеави мали торби за обвивки за подароци геометриски торбички за купување торби

DEN 89.44

Elsjoy 100 пакет 4 Стилови Крафт хартиени торби за подароци мерка 53 "l x 3,8" w x 8 "h, 25 парчиња секоја шема Овие вис�

12 Пакет Надворешна Градина Соларна ЛЕР Бакар Пост Капа Ограда Патека Пејзаж Палуба Квадратни Светла + Слободен Бонус 12-Пакет 6 600 мах

DEN 3.00

Соларните пост светилки со бакарен тон ја осветлуваат совршената количина на амбиентална светлина за в

Wifi Гласовна Контрола Инфрацрвени Ir Уреди За Гласовна Контрола Со Вграден Алекса, Паметен Ir Далечински Управувач Avacube IR Blaster ЗА ТВ,

DEN 0.33

Спарувањето на далечинските управувачи НА IR со апликацијата Avatar Controls додава напредни функции како што �

Lhtczzb Модна Боја Чаша Цилиндар За Заби За Парови, Пар Чаши За Миење Уста, Чаши За Четкање, Домашни Машки И Женски Студенти, Чаши За Четки

DEN 1.67

1 Детали за дизајнот : тркалезна и голема рачка, strongономска, силна и отпорна на паѓање, силна отпорност на

Цимпл CO 3 GHz блок со висока фреквенција - единечна порта - чизми за временски заптивки за коаксијален кабел, коакс Ф тип одобрено за антена,

DEN 0.33

Одобрени и работи за Direct V, сателитска чинија, Comcast, Fi OS, во наведените UL; Оценето од 0 MHz до 3 GHz; УВ отпорни г�

Хекодонк За Мото Г Моќ 2022/Мото Г Чиста Кутија, Тешка Заштита Отпорна На Удари Тврда Пластика+Силиконска Гумена Хибридна Заштитна Кутија За Мото

DEN 1268.80

Компатибилност : Специјално дизајниран За мото г моќност 2022 / Мото Г Чиста, ве молиме љубезно внимание де

Исцелени 50 Парчиња Шише Со Спреј За Патување Шише Со Спреј Јасен Контејнер Контејнер За Патување Назален Распрскувач Празно Шише Со Спреј

DEN 416.96

Шише За Испирање на носот : Избран врвен материјал ЗА МИЛЕНИЧИЊА, добро запечатување за да се избегне но�

Две Бесконечност и Надвор Од Позадина за Украси за Забави за 2-ри Роденден Син Банер за Материјали за Забави за Туширање За Бебиња

DEN 207.68

Големина : 59х38 инчи (5х3фт) Материјал : тенка полиестерска ткаенина Издржлив, тенок и лесен, многу лесен за

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.