• Новак
Elk Lighting 16282/4-предводена од Asbury 4 Asbury 4 LED LED стар сребрен лустер

Elk Lighting 16282/4-предводена од Asbury 4 Asbury 4 LED LED стар сребрен лустер

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Направено од кристал, ткаенина, метал Старо сребрена завршница, сребрена органза сенка со внатрешна бела ткаенина. 26 W x 26d x 27 H. Вклучена е 4 светлина 6 Watt LED LED Candleabra основна сијалица. 3 стапки на ланец, 6 стапки жица. Речиси 30 години, Елк Дом сјае светло во најголемите моменти во животот. Како што нашите клиенти пораснаа и еволуираа, така и нашиот асортиман. Горди сме што им нудиме на потрошувачите импресивен спектар на осветлување, мебел и декор со исклучителен квалитет и извонредна вредност. Иако експоненцијално се проширивме во понудата на големина и категорија, ние остануваме верни на нашите семејни корени. Нашиот прв менталитет на клиентите е во суштината на сè што правиме, и ние постојано бараме можности да го подобриме домот на домот. Ние се гордееме со нашите луѓе, нашите производи и нашите перформанси. Нашата визија е едноставна : елк дом за секој дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЦЕНТРАЛНА 23 Хартија За Завиткување Сафари-6 Листови Беж Обвивка За Подароци - Слон Гепард Зебра-Симпатична Хартија За Завиткување Животински

DEN 223.84

? 6 ЛИСТОВИ ЗА ЗАВИТКУВАЊЕ ПОДАРОЦИГолеми листови хартија за завиткување, овој комплет вклучува 6 прекло

Исценета 2 парчиња санитарна торба за складирање на салфетки мали торби за жени ја менуваат готовина торба Организатор на тампон, патувачка

DEN 2.33

ПЕРОЕРСКИ ПАРТИ : Период торба е погодна за складирање на мали предмети, како што се кармини, мали слушал

Чудовиште Додаток Пилула Диспензерот, Медицина, Лекови, Преносни Одвојува Патување Мед Носителот Контејнер, Витамин За Складирање Кутија,

DEN 591.52

Чувајте ги сите ваши лекови безбедно складирани и практични : со шест прегради на горниот дел, четири пр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.