• Новак
Шерлам Потопен Аквариум Филтер&засилувач;Аквариум 8Д Филтер Медиуми

Шерлам Потопен Аквариум Филтер&засилувач;Аквариум 8Д Филтер Медиуми

Вреднување на стоката:
DEN 703.84

Пристапност
Во достапна форма

[ 8д Материјал За Филтер Со Висока Ефикасност] - надградба НА медиумот ЗА Филтрирање 8д материјал, постигнување висок квалитет на водата на филтерот за ефикасност 8д дистрибуција : 1* тродимензионална пчелна дупка мрежеста ткаенина, 2* тродимензионален хидрофобен слој од влакна, 2* прецизен активиран јаглерод памучен лим, 1* нано - биолошки филтер памук, 1* фин филтер памук со висока густина, 1* тродимензионална биолошка мрежеста ткаенина. Целосно филтрирајте ги нечистотиите во водата, нема да ја блокирате водата, оптимизирајте ја животната средина на рибите. [Нова Дупка За Саќе]- надворешниот слој на филтерот памук го прифаќа имитациониот дизајн на дупката за саќе, кој може целосно да го филтрира протокот на пренасочување на водата, лесно да ги филтрира фините нечистотии во водата и да го подобри прочистувањето на водата.Дизајнот на шифрирана пчелна дупка го подобрува протокот и ефектот на филтрација. Вградениот двослоен активиран јаглерод памучен лист дополнително ги зајакнува нечистотиите на адсорпција, го намалува мирисот на водата. [Дизајн на животната Средина без Лепак] - процесот На производство на памук со филтер за вода Шерлам не додава лепак, процесот е топло топење на висока температура,сеопфатна зелена технологија, без загадување и без лут мирис, Безбеден за употреба. [Стабилност на материјалот И Клипинг]- подлогата За Филтрирање е лесна за чистење, Тродимензионалната мрежеста ткаенина и тродимензионалната биолошка мрежеста ткаенина постигнуваат стабилна структура,Целосно ја сфаќаат издржливоста на употребата на филтер памук, конецот за вода Шерлам поддржува миење раце и перење машини. Тоа може да се намали во зависност од големината на резервоарот за филтрирање, нема да се појави работ фрлање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ОММО ласерско ниво, 8 линии Зелена алатка за самостојно ниво на ласерско ниво, алатка за зрак на ласерско ниво од 150 метри со една вертикална

DEN 879.84

Апс 【Целосно распоред со ласери од 2 x 360 °】 ОММО ласерско ниво имаат 1x360 ° хоризонтална линија, вертикал�

Индустриски комплет за фотоапарати со микроскоп 150X, USB излез HD 4K електронски дигитален микроскоп фотоапаратор со леќи за монтирање C

DEN 376.00

HD 4 K Индустриски микроскоп камера со HD мултимедијален интерфејс USB излез, поврзете го микроскопот со ваш

Просторот за обработка на дрво Рејнис за мажи, тешка алатка со алатки со 13 џебови и магнетни држачи, 16oz восочени платно работни престилки

DEN 479.84

Платно 【Премиум материјал : Професионална заштита】 Направено од тешки 16oz восочено платно што е силно и

Електрични Уво Вратот Носот Коса Тример Веѓа Тример Спроведување На Машина За Бричење Машина За Бричење Маж Жена Чист Тример Брич Отстранувач

DEN 159.84

[Разноврсна] Изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, овој Безжичен Тример за Коса За Уши и Н�

Лаборатории 1000-SX Лесен Метален Автоклавибилен Фиксен Волумен Пипеттор Отпорен На Гориво/Масло, Волумен од 1000 микролитри, + / - 0,5 проценти

DEN 504.00

Произведен специјално за пипетирање гориво, масло и растворувачи Лесна метална конструкција со меко дв

Диви цвеќиња птици оставаат гранки, отпорни на топлина, држач за тенџере, професионална рака на ракавици за топла подлога за готвење, печење

DEN 3.00

Диви цвеќиња Птици оставаат гранки Изведба на производи : Мат со тенџере што го изолира топлината е изра

Златен Гроздобер Стакло Капак Кутија Јасно Стакло &засилувач; Месинг Метал Складирање Накит И Козметички Шминка Организатор Со Капак Убавина

DEN 381.60

КЛАСА и КВАЛИТЕТ : овој дисплеј Со Правоаголник е стакло опкружено со златен месинг Чиста стаклена кути�

Tossивотински кучиња платно торба за тота - торбички торбички за плажа - торба за патувања во неделата - за жени симпатична естетска торба за

DEN 271.84

100 % памук, платно, постелнина Материјали : 100% памук и ленено платно материјал, безбеден, заштита на живот�

Светилка за топлина на влекачи, UVA UVB рептил светло за светло за ламба, ламба за место на живеалиштата на влекачи со тајминг и затемнување,

DEN 2.00

【Интелигентен дизајн : : Топлинска ламба на влекачи со интелигентен дизајн на тајмингот на циклусот, �

8 парчиња држач за приклучок за лепило без додаток, држач за напојување на лентата за напојување, фиксаж за само-лепетено десктоп, фиксатор

DEN 127.84

Едноставна и брза инсталација】Направено од висококвалитетен ABS материјал, безбеден за допир, без инста

Doitool миризба дифузер дифузер за дрво есенцијално масло дифузер арома орев дома украс дифузер автомобил освежувач на воздухот домашен

DEN 164.64

Добар начин за мирис и уживање во квалитетот на животот Направени од врвни материјали од дрво, издржлив�

Тенка лента за миење садови, 12 ролни табла за мрежни ленти за означување на лента за означување 1/8 ширина x 66ft долга, шарена занаетчиска

DEN 2.00

【Спецификација】 Големината на ролна е околу 21 / 4 инчи, а ширината на лентата е 1 / 8 инчи Тенката големина

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.