• Новак
Zhengguifang Professional GT 60 T 2M 2GT Timing Mulming Borle 5/6/6/6.35/8/10/12/11/15mm за GT2 Отворена синхрона ширина на ременот 6/10мм опрема 60T

Zhengguifang Professional GT 60 T 2M 2GT Timing Mulming Borle 5/6/6/6.35/8/10/12/11/15mm за GT2 Отворена синхрона ширина на ременот 6/10мм

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Тип : 60-2 GT-6 BF / 60-2 GT-10 BF Надворешен дијаметар (ОД) : 37,69мм.35/8/10/12/11/15мм. Материјал : Алуминиумска легура. Погодно за широк појас : 6/10мм. Тип : 60-2 GT-6 BF / 60-2 GT-10 BF. Надворешен дијаметар (ОД) : 37,69мм.35/8/10/12/11/15мм. Материјал : Алуминиумска легура. Погодно за широк појас : 6/10мм. Алуминиумска легура со високи лакови GT gt алуминиум 60 заби 2 GT Синхрона макара за тајминг, носат 5/6/6.35/8/10/12/11/15мм теренот 2.0mm 60-2 GT-6 BF или 60-2 GT-10 BF за ширина 6mm/10mm GT2 Отворен тајминг ремен Линеарно движење Мала реакција на позиционирање на реакцијата 3 D печатач 60 TEETH 60 TTYPE : 60-2 GT-6 BF/60-2 GT-10 BFPITCH : 2 MMTEETH Број : 60 TEETHOUTSIDE DIAMETER (OD) : 37,69mmbore : 5/6/6/6.35/8/ 10/12/14/15mmflange : Двојна материјал : Алуминиумски легуриран режим : 2* M4 Fit за широк појас : 6/10мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ZLXDP Универзален прилагодлив проектор на проекторот за монтирање на кука за проекција на екранот на екранот за екранот на екранот

DEN 1.33

Ова 6 "lзагради што се монтираат на студени, суви wallидови, тули и бетонски wallsидови и куки за карактеристи�

Добијте прилепувања! Сапун За Детергент за перење, Мирис На Ветер Од Месечина, 81 Броење И Добивање Огномет За Перење Мониста За Засилувач

DEN 1.33

Добијте Прирабници имаат 2 пати состојки за чистење наспроти Стекнете Оригинален мирис течен детергент

Doitool Механички алатки Механички алатки Механички алатки Центар Панч 1 Поставете ролна игла удар двојна еднострана алатка за чекан,

DEN 575.36

90% памук Одличен занает, внимателно до секој детал за да му дадете шик и убав изглед Хромпозлатени чекан�

Алаза Велигденски јајца за цвеќе Декорација Дрвени држачи за тенџере со ситници поставени 2 парчиња, подножје за кујни, памучни крајбрежни сили

DEN 1036.80

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

Ajiteogy 50pcs кеси за заштита од овошје за овошни дрвја, 8 × 6 торби за заштита од овошје за овошни дрвја, торби со овошни дрвја со влечење,

DEN 207.84

Чанти за заштита од овошје од 50 парчиња : 50 парчиња 8x 6 инчи (20 х 15 см) кеси со зелена овошје, одлични за гра�

Декорација на налепници за нокти мини цртан филм сликарски дизајн дизајн емпаистички нокти слајд 3Д налепница за нокти вкоренети

DEN 1.67

Боја : A Пакетот вклучува : 1 x налепница за нокти Одликувајќи се со лесно лепење на карактери што го права�

Велигденски белешки постави кожени моливчиња за молив, торба со пенкало со двојна вреќа за складирање торбички за торби за училишна

DEN 255.84

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.