• Новак
Компресија Пролет Враќање на пролет y Тип пролет 304 притисок од не'рѓосувачки челик пролетна жица диа 0,4 мм Надворешна диа 7мм должина 10-50мм 10 парчиња

Компресија Пролет Враќање на пролет y Тип пролет 304 притисок од не'рѓосувачки челик пролетна жица диа 0,4 мм Надворешна диа 7мм

Вреднување на стоката:
DEN 213.60

Пристапност
Во достапна форма

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластичност Спецификација : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина. Дијаметар на жица : 0,4 мм. Надворешен дијаметар : 7мм. Должина : 10/15/20/25/30/35/40/45/50мм. Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластичност. Спецификација : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина. Дијаметар на жица : 0,4 мм. Надворешен дијаметар : 7мм. Должина : 10/15/20/25/30/35/40/45/50мм. Униформно растојание, униформа стрес, стабилно враќање, добра флексибилност и добри механички својства. Производи Опис : Модел : 304 Пролесматеријал од не'рѓосувачки челик : 304 не'рѓосувачки челици : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина Дијаметар на должина : 0,4mmouter Дијаметар : 7ммл должина : 10/15 20/25/30/35/40/45/50 MMNOTES ● Доколку треба да купите повеќе од една ставка, прво можете да додадете количка, ќе има поголем попуст. ● Можеме да обезбедиме големо ако ви треба голема количина, голема количина, голема количина, Ве молиме контактирајте не. Ако цената за испорака е превисока, ве молиме контактирајте не.

Главните карактеристики

Wire diameter *Outer diameter* Length :

Избор на клиент

ТЕНДИКОКО 24 парчиња Мини Божиќни Капачиња Санта Шекерче Капа За Божиќни Бонбони Обвивки Капачиња За Празнични Капачиња За Шишиња Декорација

DEN 137.44

Мини Божиќни капи За божиќна забава декорација, радосни и празници Одлични божиќни додатоци за лижавче,

Феичао го надгради заградувањето за засилување на држачот за заградување на заградата за заградување компатибилно со N*V*G тактички

DEN 1.67

Зајакнување и антилозирање : Откако ќе се заклучи гратната маса, бустершипка може да се заклучи во дупки

ХОХИЈА 74 Инчен Украс Штанд За Прикажување Дрво Ротирачко Злато 90 Куки Метален Држач За Закачалка Жица Виси За Сваровски Кристално

DEN 1919.84

ХОХИЈА 74 Инчен висок златен метален украс држач за прикажување на дрво ротирачки со 90 Куки За Закачалки

Раднор Голема Црна Премиум Пена Нитрилна Палма Обложена Работна Ракавица Со 15 Мерач Беспрекорна Најлонска Постава И Плетен Зглоб

DEN 1.67

Беспрекорната најлонска плетена облога со 15 мерачи дише со исклучително вклопување за удобност пена ни

Womenените Божиќ симпатична пулвер трендовски 3Д цртан филм елк графички џемпер врвот на долги ракави градиенти влезови паѓаат облека пад на

DEN 1408.00

Materionsенски Божиќни врвови Материјал : Полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целосна постава...

Богатства Каролина BB8459LCB Пуми Божиќ Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло Сечење И Сервирање Одбор Големи Димензии

DEN 357.92

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.