• Новак
Крајслер Оригинален 6504672 Орев од тркала

Крајслер Оригинален 6504672 Орев од тркала

Вреднување на стоката:
DEN 1147.20

Пристапност
Во достапна форма

Заврши орев - минибани Димензија на пакетот : 5,08 сантиметри L x 6,35 сантиметри W x 5,08 сантиметри H. Тежина на пакет : 0,15 фунти. Земја на потекло : Кина. Заврши орев - минибани. Димензија на пакетот : 5,08 сантиметри L x 6,35 сантиметри W x 5,08 сантиметри H. Тежина на пакет : 0,15 фунти. Земја на потекло : Кина. Заврши орев - минибани.

Главните карактеристики

Избор на клиент

20pcs Chrome 12mm x 1,25 Lug на тркала Ореви одговара 2011 Subaru Legacy може да одговара на OEM бандажите, купувачот треба да ги разгледа спецификациите

DEN 638.40

Вкупна должина : 1,38 " Големина на низата : 12мм x 1,25 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 13

Новини алуминиумски алуминиум 7075-T6 19HEX зраци на тркала Ореви за лавчиња M12x1,5 M12x1.25 Должина 42мм со 7 странични заклучени ореви против

DEN 607.84

Материјал : Алуминиумски алуминиум 7075T6, не е лесно да се кородира, лесна Големина на главата на орев : 19 Hex

ЦЕЛ/мотор/мотор/топка/велосипедска пумпа за воздушна пумпа за надувување Електричен преносен компресор за воздух со дигитален мерач LED итна

DEN 3.33

Следење на притисокот на гумите и автоматски престанете да надувувате : Поврзете ја воздушната цевка со

Метални автомобили гуми за вентили за вентили на вентил, корица на стеблото, компатибилен со Линколн Навигатор Таун Автоматски континентал

DEN 1.00

Покривот на вентилот е изработен од алуминиумска легура 4 парчиња / пакет Спречете ја корозијата на шипк

Savita 4PCS гуми за вентил на гуми, матични капаци на матични капаци на вентилот, сјајни лажни дијамантски капаци на воздухот за заптивка за автомобили

DEN 105.44

Содржина на пакетот : getе добиете матични матични капаци на лажни дијаманти за гуми со дијаманти, кои се �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.