• Новак
Ветмедвеар Заштитен Ракав За Рамо За Кучиња-Алтернатива За Е-Јака - По Операција Абење - За Жаришта, Рани, Завои и Други Кожни Заболувања

Ветмедвеар Заштитен Ракав За Рамо За Кучиња-Алтернатива За Е-Јака - По Операција Абење - За Жаришта, Рани, Завои и Други Кожни Заболувања

Вреднување на стоката:
DEN 463.20

Пристапност
Во достапна форма

Заштитниот ракав На рамената Ветмедвеар е заменлив за левата и десната предна нога Изработени од висококвалитетни ткаенини : 100% памук, дише, хипоалергично и се пере. Додадената поддршка за рефлектирачка пена спречува гроздобер или доделување и обезбедува дополнителна видливост ноќе. Растегливата мека памучна манжетна и цврстото вклопување ја промовираат подвижноста и обезбедуваат удобност, можат да дејствуваат за да ги стабилизираат IV линиите или да ги заштитат лековитите жаришта. Обезбедени со две групи жици, врзани под градите и околу соседната нога. Без напор за големината : ве молиме видете ги сликите за табелата со големини. Направен од 100% органски памук, заштитниот ракав на рамената помага да се забрза заздравувањето и да се обезбеди заштита на раните од основата на предната нога до помеѓу рамената. Дише, хипоалергично и може да се пере во машина, едниот ракав одговара и на левото и на десното рамо. Обезбедени со две жици под градите. Одлично за СТАБИЛИЗАЦИЈА на IV-линијата, како и грижа за жариштата, цврстото вклопување додава сигурност на завоите и ги одржува отворените рани мирни и ослободени од остатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Куче засилувач За Кучиња Седиште За Автомобил Куче Седиште За Куче Столче За Миленичиња Седиште За Автомобил Куче Седиште За Автомобил Кученце

DEN 1283.20

Questque Доволно цврст ,Лесен За Употреба производот е изработен од висококвалитетна пена, која е стабилна

ПОВОДНИК ЗА КУЧИЊА ТРУКСПЕТ, Двостран Рефективен 4 СТАПКИ, Поводник За Миленичиња Со Удобна Рачка За Одење На Отворено, Погоден За Мачки, Мали,

DEN 135.20

Двострано Рефлексивно : Изработено од издржливо најлонско плетење со рефлектирачки шевови за да се под�

Naskee Warm Dog Зимско палто пријатно водоотпорно ветерно куче отворено јакна, прилагодливо милениче елек со прицврстувачи и прстени, густа

DEN 351.84

5 големини на располагање : Нашите јакни за зимски кучиња се достапни во 5 големини и 2 бои за да одговараа

Облека за кученца Хонпрад за дополнителни мали кучиња машки двострана облека миленичиња есен елек Зимско руно миленичиња костуми

DEN 1.67

Материјал : високо одделение руно, изработено од свилен памук од домашно одделение Боја : Совпаѓањето на

2 Пакет Куче Бандана Љубов Маргаритка Печатење Миленичиња Шамија Прилагодливи Триаголник Библиотеки Марамче Куче Додатоци За Мали Средно

DEN 0.33

Универзална Големина : двете бандани за кучиња се со иста големина, 53, 3х53, 3х76, 2 / 20, 9х20, 9х30 инчи, погодни з�

Рилпет Црн Кучешки Синџир Јака Одење Метален Синџир Јака Со Дизајн Безбедна Тока И Ознака За ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Куче Црна Кубанска Врска Силна

DEN 703.84

Од што е направена Оваа Јака За Кучиња? : Тоа Е Црно обложено преку синџир ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик ОД 316 ЛИТ�

ПЕНКАЛО ЗА КУЧЕНЦА ZGHONG, Игралиште За Вежбање Метални Миленичиња Со Преклопување, Шатор За Пенкало За Вежбање, Ограда За Кучиња Од 16

DEN 2.00

Пенкало за кучиња За На Отворено И Во Затворени Простории : оваа игралиште за миленичиња за кучето на от�

Храна За Кучиња За Мачки Слив За Вода Садови За Хранење Од Нерѓосувачки Челик Вода Што Не Се Лизга Двојни Чинии За Миленичиња Поставете

DEN 227.04

[Добар Материјал] ова кученце куче за средни мали кучиња и кученца сливот за вода е изработен од високок�

Безбедност на животна јакна за кучиња, рефлексивен зачувач зачувач, лебдат елек со рачка за спасување, прилагодливо велкро за пливање,

DEN 3.33

Нашата животна јакна за кучиња е дизајнирана со високи рефлексивни ленти Во темнината, можете лесно да �

Н / Триаголник Топла Куќа За Мачки Полу-Затворен Удобен Кревет За Миленичиња не-деформабилно Кученце Гнездо Меки Додатоци За Кучиња

DEN 2.00

Лесно за негаМашина За Перење Дизајниран да им даде на вашите миленици како кучиња и мачки сладок сон...

Џемпер на кучиња накоко јагода облека за миленичиња топла скокач мачка за Ноќта на вештерките Божиќно костум за мало и средно куче

DEN 2.67

Ве молиме, обрнете внимание за да го измерите обемот на градите на вашето домашно милениче Тоа е мудра о�

Череп Куче Јака Готски Ретро Задави Синџир Антички Црна Над Нерѓосувачки Челик Моторџија Кубански Линк Куче Јака 30мм Панк Стил Рок Черепи

DEN 2.00

Зошто Ова Куче Синџир Јака? : Нашите пријатели кучиња се исто така треба мода, бидејќи сега тоа е персона�

ИГРОТЕКА ЗА Миленичиња ZGHONG, Метално Пенкало За Вежбање Со Преклопување, Пенкала За Играње За Кучиња Во Затворен Простор, 8 Панели 31,3 Висинска

DEN 350.40

Пенкало за кучиња За На Отворено И Во Затворени Простории : оваа игралиште за миленичиња за кучето на от�

Кучешки костум кученца фустан, садо Мраз за миленичиња од Дедо Мраз кадифено здолниште термичка кошула зимска палто Божиќна празничка облека

DEN 1.00

✅ 【Класичен дизајн】 Ајде да се подготвиме за Божиќ! Многу класичен дизајн на Божиќни фустани, црвено з�

Балаку 2 парчиња Храна За Кучиња Автоматски Фидер За Кученца Играчки За Џвакање Играчки За Кучиња Што Протекуваат Храна За Кучиња Загатка За

DEN 159.84

ГОЛЕМ ФИДЕР ЗА КУЧИЊА КОРИСТИ ИГРАЧКИ за ЗАБИ ЗА КУЧЕНЦА ; Мултифункционален и разноврсен, може да биде �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.