• Новак
ЖАОЛЕИ Мини Мали Корпи За Отпад Десктоп Корпа За Ѓубре Домашна Маса За Отпадоци Канцелариски Материјали

ЖАОЛЕИ Мини Мали Корпи За Отпад Десктоп Корпа За Ѓубре Домашна Маса За Отпадоци Канцелариски Материјали

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Допрете го горниот капак на капакот на корпата за отпадоци Компактниот ѓубре може да биде дизајниран за употреба во мали простори и под кабинети. Без разлика каде ќе го ставите, разноврсно е да додадете боја во животот. Она што го фрлате не е ѓубре, туку проблеми во животот. Притиснете го дизајнот на капакот за лесно изолирање на мирисите, нежно притиснете нагоре, а потоа притиснете да се затвори за да спречите излевање на ѓубрето. Внатрешната корпа за отпадоци е покриена со вреќа за ѓубре, која се крие кога надворешниот капак е затворен. Допрете го горниот капак на капакот на корпата за отпадоци.Компактниот ѓубре може да биде дизајниран за употреба во мали простори и под cabinets.No важно каде ќе го ставите, разноврсно е да додадете боја во животот. Она што го фрлате не е ѓубре, туку проблеми во животот.Притиснете го дизајнот на капакот за лесно изолирање на мирисите, нежно притиснете нагоре, а потоа притиснете да се затвори за да спречите излевање на ѓубрето.Внатрешната корпа за отпадоци е покриена со вреќа за ѓубре, која се крие кога надворешниот капак е затворен.Малата големина и големиот капацитет се погодни за складирање на сите видови ѓубре без да заземаат премногу простор на работната површина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лесен градинарски комплет за поправка на црево Конектор за црево за прибирање на вода Поправка на вода Крајно црево, адаптер за цевки

DEN 159.84

【Поставете за 5 / 8 во или 3 / 4 во црева】 за 5 / 8 "(или 3 / 4") црево што се поврзува со 5 / 8 "(или 3 / 4") црево без над

Тауфе сочинуваат огледало ретро ацетат лист форма на лисја огледало Преносен џеб огледало жени козметички мали компактни огледала

DEN 1246.40

Дизајн на прекрасна форма со школка во боја на бонбони Постои мала големина, која е лесна и преносна...

миреа 16.5 W Затемнети Глави За Осветлување НА ЛЕД Патеката Компатибилни Со Еднократно Коло H Тип Железнички Таван Рефлектор 90 CR 3000K Топло

DEN 2.00

Бидете сигурни дека електричната енергија на жиците на кои работите е исклучена; или осигурувачот е отс

Полици за домашни полици, полици за домаќинства 304 растителна полица од не'рѓосувачки челик повеќеслојно слетување овошје и решетка

DEN 2.00

● Ова складирање е направено од високо квалитетни материјали Префериран материјал, користете посигуре

Нихау Голем Држач За Прибор: Керамички Прибор За Садови За Работна Површина-Држачи За Кујнски Прибор За Прибор За Јадење/Шпатула/Лажица -

DEN 2.67

●ГОЛЕМ КЕРАМИЧКИ ДРЖАЧ за КУЈНСКИ ПРИБОР ● овој голем производ е изработен од керамика со висока оганС

ППББ бамбус клупа за чевли за складирање удобна штанд за чевли, мултифункционално правоаголна столица со двојно слојни решетки за чевли 702744цм

DEN 1169.60

◆ Коридор : столче за чевли со бамбус, која може да смести две лица, користени за влечки, спортски чевли и

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.