• Новак
Најдобрипарти Хард Диск Адаптер Интерпосер Конектор Замена ЗА КС Елитебук Фолио 9470М 9480М 9460М

Најдобрипарти Хард Диск Адаптер Интерпосер Конектор Замена ЗА КС Елитебук Фолио 9470М 9480М 9460М

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилни Модели : За HP Elite Book FOLIO 9470 M 9480 M 9460 M Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Вклучен пакет : 1* HDD Конектор. Висок Квалитет И Сосема Нов Хард Диск Адаптер Интерпосер Конектор. Опис на производот : - Компатибилни Модели : ЗА HP Elite Book folio 9470 MFor HP Elite Book folio 9480 MFor HP Elitebook FOLIO 9460 M. - Три Месеци Гаранција.- Пакетот Вклучува : 1* HDD Конектор - целата работа за проверка е направена за вас. Ве молиме погледнете ги сликите за детали.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лента за чанти за крстосница, замена на лента за метални метални вртења на рамената, каиш за гитара за гитара за вкрстена торба / лаггаг

DEN 157.76

Затворање на привремено Massionfable Трендовски нов дизајн, овој стил е многу популарен , Исклучителна лент�

ГПЗМ Преклоплива Торба За Складирање Торба За Складирање Торба За Чување Облека Ќебе Кошница За Играчки Кошница За Складирање На Јорган

DEN 1100.80

1 Повеќенаменски, играчки, облека, работи организираат и чуваат Дизајнот на преклопување на корпата за п

4 Дијамант влажна и суво полирање подлога за абразивно пескарење диск 145+1 камен измислица гранит мермер керамика обновува рафинирање

DEN 0.33

Потсетете : 5 / 8 "11 конецот Velcro Backer / држач за подлога се со дупка за напојување со вода, може да се користи �

ДМИОТЕХ 4 пакет 3мм конектор за спојување на прирабница Цврсти водич за прицврстување на вратилото за спојување на вратилото на вратилото со

DEN 0.33

Апликација : Конекторот за спојување на прирабницата главно е инсталиран помеѓу завртката за олово и мо

Родова течност Гроздобер Гордост Месечината Бранови, Џоирид Дома Декор, Еден Керамички Подлога, 4-инчен Индивидуален Круг Пијалок

DEN 0.33

Керамиката ја апсорбира водата и ги штити вашите површини Одржливиот грб од плута е еколошки, останува �

Даварот на плажа на плажата, водоотпорно ќебе за пикник, брзо сушење на затворено и отворено семејство со 4 влогови и 4 џебови на агол

DEN 175.52

Иновативни супер дишења и пријателски за кожа 210 T падобран најлон Трикратен зашиен од сите страни и спо�

Големи запалени свеќи 4 „X 8“ на отворено водоотпорна батерија со предводена батерија, кои треперат пластични свеќи за столб од смола со тајмер,

DEN 447.84

Реални западни свеќи, водоотпорни на отворено : Свеќите се изработени од висококвалитетна водоотпорна �

Семки од глуварче од кожени моливчиња со молив со молив со торба со двојно патенти за чување торба за торбичка за училишни работи

DEN 2.00

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

Апсолутна Легенда рачен вентилатор преклоплив бамбус коло рачен вентилатор смешни замолчени сленг зборови изрази изјава подароци фестивал

DEN 260.80

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат Кога е изложен НА позадинско осветлување / Партиск

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.