• Новак
BlackMagic Design Mini Converter Audio во SDI 4K

BlackMagic Design Mini Converter Audio во SDI 4K

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Black Magic Design SDI до Audio 4 K Mini Converter - 12 V Универзално напојување со меѓународни адаптери за приклучоци - Black Magic Design 3 години ограничена гаранција Оваа ставка вклучува : SDI ВИДЕО ВРЕДНОСТ : Префрлен помеѓу SD, HD, 3 G и 6 G-SDI. SDI видео излез : Автоматски се совпаѓа со видеото SD, HD, 3 G и 6 G-SDI видео. Аналогно аудио : 4 канали на професионален избалансиран аналоген аудио со стандардни врски од 1/4 инчен приклучок. Дигитален аудио AES/EBU : 8 канали на професионална избалансирана дигитална со стандардни врски од 1/4 инчен приклучок. Black Magic Design SDI до Audio 4 K Mini Converter - 12 V Универзално напојување со меѓународни адаптери за приклучоци - Black Magic Design 3 години ограничена гаранција. Оваа ставка вклучува : SDI ВИДЕО ВРЕДНОСТ : Префрлен помеѓу SD, HD, 3 G и 6 G-SDI. SDI видео излез : Автоматски се совпаѓа со видеото SD, HD, 3 G и 6 G-SDI видео. Аналогно аудио : 4 канали на професионален избалансиран аналоген аудио со стандардни врски од 1/4 инчен приклучок. Дигитален аудио AES/EBU : 8 канали на професионална избалансирана дигитална со стандардни врски од 1/4 инчен приклучок.

Главните карактеристики

Избор на клиент

САД УМЕТНОСТ СНАБДУВАЊЕ 121-Парче Сопствени Уметник Сликарство Комплет Со Коронадо Сонома Триножник, 24-Цевки Акрилни Бои, 24-Цевки

DEN 2399.84

Професионален, прилагоден мултисреден луксузен сликарски сет од 121 парче уметник кој содржи се што му т�

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I жолт екстремно светло оптоварување компресија на пролетта натоварен калап мувла

DEN 420.64

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Лукио 12 компјутери за четка за четка за нокти сет за нокти за сликање, цртање пенкало за градење рамна градиентска линија гел акрилни

DEN 6023.04

Професија УВ гел четка за дизајн на детали за нокти Недеформација и некородирачки, издржливи за подолга

Ландуа решетката за чевли со повеќе слоеви, едноставна врата дома, модерна минималистичка креативна решетка за складирање на цврсто

DEN 1.00

Стил : Едноставен и модерен Дополнителна функција : Расклопување Структура на мебел : Структура на загра

Висечка топка Божиќна топка 4 -ти јули виси украс Денот на независноста на забавата Декора Декористи Божиќни украси Патриотски топчести украси

DEN 2.67

Вклучен пакет : ќе добиете 12 парчиња Ден на независност на виси топка, кои топки ја завиткаа топката за п�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.