• Новак
Antz D/S 27 X40 Оригинален филм Постер Еден лист 1998 DreamWorks

Antz D/S 27 X40 Оригинален филм Постер Еден лист 1998 DreamWorks

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм - не препечатување - големините се приближни. Постерите доаѓаат валани во пластичен ракав и се испорачуваат во цврста картонска цевка. Ако D/S или DS е во насловот, тоа значи дека постер е двострана. Постерот е во состојба на нане. Оригинален постер за филм еден лист - состојба на нане и валана.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.