• Новак
Attraco Faux Faux Leather Leggings за жени леопард печати течен сјај на стомакот Контрола на атлетски тренингот јога панталони

Attraco Faux Faux Leather Leggings за жени леопард печати течен сјај на стомакот Контрола на атлетски тренингот јога панталони

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

75% најлон, 25% спандекс Лизгање на затворање. Елстик Висока половината : Дизајн на јога хеланки со контрола на половината за контрола на половината ги контурира вашите криви, правејќи тенок и шармантен половината. Дизајн на џеб : Внатрешните џебови се додаваат пред и задниот дел на хеланките. Тие се погодно за одржување на вашите мали предмети на дофат. Ултра-протеч вклопување : со материјалот што е пријателски за кожата промовира и компресија и поддршка. Дајте го максимално слободното движење за да го минимизирате триењето и да се размачкувате. Премиум ткаенина : Пилатес хеланки се изработени од висококвалитетна ткаенина, мека, лесна, дишење, истегнување, влага. Одлична ткаенина ви дава подобро искуство. Прилика : Совршен за трчање, џогирање, јога, пилатес, вежбање и секојдневен живот. Совршен натпревар со резервоарот, спортскиот градник и врвот на земјоделските култури создаваат обичен и спортски изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Yzhm женски шорцеви за секвенци високи еластични половини замотени слатки салон шорцеви плажа проток на обични сјајни кратки панталони

DEN 223.84

Увезени Care Care Care】 Машината за миење или миење на рацете, се препорачува миење на рацете, не бели, да се ис

Nokmopo секси фустани за жени забави клуб ноќ модна лежерна макси фустан без ракави елегантни разделени долги фустани фустан од чипка

DEN 3.33

Ткаенина Овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа Лесната ткаенина е мека, а

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.