• Новак
美濃 焼 Паун Мару Кијо стакло, 7 × 3,4㎝, направено во Јапонија за деловна употреба

美濃 焼 Паун Мару Кијо стакло, 7 × 3,4㎝, направено во Јапонија за деловна употреба

Вреднување на стоката:
DEN 400.00

Пристапност
Во достапна форма

Големина на производот : 2,8 x 1,3 инчи (7 x 3 Материјал : керамика. Земја на производство : Јапонија. Спецификации на производот : Поради природата на керамиката, може да има разлики во бојата, големината и тежината на изгорената завршница во зависност од Услови на печка и температура. Ве молиме, бидете свесни. Не користете садови за ништо друго освен прибор за јадење. ● Ве молиме темелно измијте го по купувањето. Не користете го овој производ заради силно влијание или ненадејни промени во температурата. Ова може да предизвика штета. Ве молиме, не Користете го оштетениот производ бидејќи може да предизвика повреда. ● Задниот дел на производот е третиран со обработка на полирање, но во случај да бидете оштетени. Ве молиме, внимавајте да не го влечете на табела. Не користете на отворен пламен или печки. ● Отстранете ја нечистотијата брзо по употребата. Оставете ја валкана за да спречите нечистотија. ● Машичот за миење садови треба да се користи како наведен метод на опрема. ● За чистење, користете благ детергент со мек сунѓер. Ве молиме, не користете го овој производ како што може Оштепете ја површината ако силно избришете со метален чистач или тврд сунѓер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Организатор за складирање на прибор за јадење Cabilock, организатор за филтрирање на вода со капакот за сушење на капакот, кујна, сува решетка

DEN 285.44

Решетката за садови за домаќинства над решетката за садови за мијалник за миење садови за сушење и одво�

Организатор на зачини за зачини- ленти за клип за клип за кујна, организација на countertop и оставата, чајната кујна и складирање на зачини

DEN 876.80

Организирајте ги вашите зачини Организаторот на Spice Rack од Lavish Home е едноставно, но ефикасно решение за да

Besportble Canusel ротирачки послужавник за десктоп стол за стоп -табела за вртење на полиците за ротирање на лажицата за зачинување, револвинг

DEN 3.33

пластика Работ на кујнските кујни : лесни пластични материјали, силни и издржливи од вашата имагинација

Покрив од тостер од 2 парчиња, леб тостер печка во изобилство на прашина, водоотпорна кујна мал апарат покритие кујнски бројлери Организатор

DEN 2.33

Материјал : Издржлив полиестер : Добро изработено со убави рабови Големина : 11,5 x 8 x 8 инчи костум за повеќ�

Mhttec tortilla потопла торбичка од пченка тортилера изолирана тава за затоплување за затоплување тако затоплувачи за мексиканска храна

DEN 167.84

Ве молиме, не дозволувајте тортилја потопол контакт со пламен Бидете сигурни да поставите тортилја пот�

Дубао чаша за вода за складирање решетка за складирање чаша за складирање сув чај чаша двојно мозоци за домаќинства за канцелариски

DEN 3.33

Материјал : Метал, тесен, издржлив и долг животен век Изглед : Овој производ е најпопуларен минималистич�

Лажица од не'рѓосувачки челик upkoch 2 парчиња чај чај за садови вилушка Дома гроздобер чаша супа не'рѓосувачки бар мешавина лажица зачинување

DEN 2.00

Не'рѓосувачки лажичка за кафе : Се совпаѓа со скоро секој сет на стил на прибор и се совршени за фенси или

Тенаво мал шпорет од ориз 3 чаши неварени, 1,6L шпорет со ориз мал, преносен шпорет на ориз мал за 2-4 лица, мини шпорет на ориз, мулти-готвач

DEN 1007.68

【4 здрави претходно поставени готвачи】 Тенаво паметен мини ориз се придржува кон концептот на здрав и �

Ј & засилувач;М Дизајн Јасно Акрилик Шеќер Сад Со Капак И Лажица За Кафе Бар Додатоци, Житни Чинии, Чај, Кујна Canters &засилувач; Печење-8

DEN 191.84

НАЈДОБАР САД ЗА ШЕЌЕР за ВАШИОТ ТОПОЛ ПИЈАЛОК : вашата утринска шолја кафе, чај или топли чинии овесна ка

Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла од кафе, романса на Денот на вineубените на Денот на в Valentубените

DEN 1132.80

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Дизајн на 17 -ти роденден легендарно од 2006 година, бела патувачка кригла 14oz не'рѓосувачки челик изолиран Тумблер, подароци за роденденски

DEN 617.60

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

Xxxdxdp не'рѓосувачки челик двоен изолиран тенџере со голем капацитет за патување со голем капацитет, издржлив протек, во вода, спорт, салата,

DEN 1124.80

★ Оценка на храна 304 Не'рѓосувачки челик и од внатре и од надворешните wallsидови , со вакуумска технологи

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.