• Новак
Leane Creatief цветна пена сенф

Leane Creatief цветна пена сенф

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Може да се користи за растение во затворено и отворено Зачувана вода до 98 часа. Цветна пена со голема големина. Влажната цветна пена е дизајнирана да држи вода подолг временски период што го прави идеален избор на цветна пена при работа со свежо цвеќе. Започнете или со претходно изработена форма или со оној што сте го исечеле. По целосно заситеност на цветната пена во вода. Може да се постави во кој било вид водоотпорен контејнер по ваш вкус или да се користи токму онака како што е по што можете да започнете да го украсувате со свежо цвеќе. Свежите цвеќиња ќе останат хидрирани помеѓу седум до 10 дена. Продолжете да додавате вода во садот еднаш на ден, така што пената се чува влажна.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Метаксичност Заклучување на пластичниот кабел 20 парчиња, двојни дупки Пролет на вчитан кабел за заклучување на кабелот за заклучување

DEN 143.84

[1] : Пријавете се на овие краеви на пролетниот кабел може да се применат за ленти, багаж, чевли, облека, ра

SELCRAFT 100pcs Маска Еластична Лента Гумени Јаже Уво Виси Јаже Прилагодливи DIY Мека Црна Бела Еластична Кабел Шиење Маска Занает Додатоци-5mm-20pcs

DEN 438.40

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

16 парчиња Дејзи цвет Пеперутка железо/шиење на закрпи, розово сончоглед Везници DIY закрпи за ранец за облека за облека со фармерки

DEN 132.64

Вклучува 6 различни бои прекрасни везени закрпи од пеперутка, закрпи од роза од 2 парчиња, лесни закрпи о�

Црвен еднорог тактички амбрант извезени закрпи за закрпи за морални тактики воена вез, кука и јамка на задниот дел на задниот дел

DEN 158.40

[Материјал] : Печ за везови, кука и јамка назад [Големина] : 3 " елек, торба, итн [Тежина] : 14 g Пакет : 1 компјут�

Меканикс 10 парчиња броеви со бројни декоративни закрпи за поправка Ironелезо на закрпи шијат на везени апликации закрпи 3 светло розово

DEN 145.12

Овие броеви закрпи се погодни за сите видови облека (јакни, маици, здолништа, фармерки, елеци), чевли, кап�

Феникс Феникс птици Ројал сина морнарица злато извезено аплики за лепенки за железо, парови ги мери секоја лепенка мери 3,75 инчи ширина

DEN 3.00

Секоја лепенка мери ширина 3,75 инчи (измерено од најшироката точка) до 6,25 инчи Идеално за украсување на ф�

Абоофан занаетчиски материјали топки 12 парчиња Божиќна занаетчиска пена венец Полистирен пена прстени Божиќни цвеќиња за договори за

DEN 0.33

Деца DIY рачно занаетчиски занаетчиски додатоци за напојување со крофни Додатоци за рачно занаетчиски з�

6 екстра големо железо на налепници за пренесување, маица, пренесување на топлина, железо на винилни закрпи, материјали за декорација на

DEN 1.67

Доволна количина за декорација : ќе добиете 6 парчиња екстра големи железо на трансфери на маица Сигурен

Чипка везени бисери закрпи на ринезон аплицирање за DIY ткаенина трим деколте свадба невестински матурски фустан назад декорација

DEN 2.00

126x23inch 32x59cm Боја : Бела боја Цветна јака извезена чипка јака закрпи за лепенки налепници за закрпи за шиењ

Нуобести Детски Играчки 3 парчиња Божиќен Занает Божиќна Пена Снешко Божиќ Снешко Декорација Занаетчиска Пена Снешко Пена Домашен Декор

DEN 1.67

Комплет за Снешко сам : Негувајте ги здруженијата на децата со моделски работи, стимулирајте ја практич�

Wunderlabel направена со loveубов од баба Нана баба цветна занаетчиска мода ткаени панделки со ленти со лента за шиење облека шиење облека

DEN 3.33

Големина должина 3,15 инчи x висина 0,79 инчи (должина 80 mm x висина 20 mm) Користете овие ткаени етикети се клас

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.